سی روز تا موفقیت

سریال 30 روز تا پیروزی از علی میرصادقی

همرسانی کنید

درباره سریال سی روز تا پیروزی

علی میرصادقی در سریال سی روز تا پیروزی با تحلیل زندگی افراد بزرگ جهان و با آموزش تکنیک‌های جدید روز دنیا ذهنیت شما را تغییر می‌دهد تا دست از حداقل‌هایی که دارید بردارید.

او به شما ثابت می‌کند خیلی از آدم‌های بزرگ جهان، با امکانات کمتر از شما و با سن بیشتر از شما توانسته‌اند بزرگترین تغییرات دنیا را انجام بدهند. سریال سی روز تا پیروزی به شما در هر سنی که قرار دارید الهام می‌بخشد تا دوباره متولد شوید!

تو شاهزاده آفریده شده‌ای شواهد علمی ، افزایش اعتماد به نفس ، خودباوری ، عزت نفس ، امید به زندگی
کلید باور را بزن کشف موانع پیشرفت شما ، تقویت قدرت درونی شما ، تکنیک‌های تغییر ذهنیت منفی ، ایجاد باورهای پیروزمندانه
هدف برای چه ماموریتی به دنیا آمده‌ای؟
تو به اندازه‌ی کافی، کافی هستی بعضی از ما با قد کوتاه ، وزن زیاد ، معلولیت ، یا مریضی یا مشکلات بزرگ‌تر و کوچک‌تر به دنیا آمدیم ، آیا نباید موفق شویم؟
مشکلات (قسمت اول) این قسمت به شما نشان می‌دهد که چگونه آدم‌هایی با امکانات بسیار کمتر از شما به موفقیت رسیده‌اند.
مشکلات (قسمت دوم) علی میرصادقی راهکارهای غلبه و پذیرش مشکلات را به شما یاد می‌دهد.
دیگران چه کارهایی انجام دهیم تا دیگران ( پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر، رئیس، مردم و … ) بیشتر به ما کمک کنند و یا حداقل به ما آسیب نزنند.
دیشب، دیروز، به پایان رسیده اگه تمام قسمت‌های قبل رو دیدین اما بازم احساس کردید که اشتباهات شما در گذشته بر تلاش‌های امروز شما غلبه می‌کند، این قسمت به شدت به شما کمک خواهد کرد.
عامل بودن درس‌های سخت همیشه آخر کتابه ، بعد تمام درس‌های فصل اول باید قدرت تسلط روی رفتارهایتان را پیدا کنید. چیزی که احتمالا دور از دسترس می‌بینید.
مدیریت زمان نه از این قدیمی‌ها، جدیدش ! جدیدترین روش های کنترل و افزایش بازده کاری ، افزایش ساعت کاری ، بهبود عملکرد زمان و آشنایی با دزدهایی که قرار است آرزوی شما را بربایند.
جمع بندی و دوره ای بر 10 قسمت قبل همه چیز را با هم دوره می‌کنیم و سوالاتی که احتمالا جا افتاده را مهمانان برنامه از طرف شما مطرح می‌کنند و جواب می‌گیرند.

شما میتوانید سریال سی روز تا پیروزی از علی میرصادقی را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

قسمت اول کلیک کنید

قسمت دوم کلیک کنید.

قسمت سوم کلیک کنید.

همرسانی کنید

11 دیدگاه دربارهٔ «سریال 30 روز تا پیروزی از علی میرصادقی»

  1. خسته نباشید وممنون از زحماتتون..
    لطفا دوره ی کامل سی روز تا پیروزی رو بزارید..لطفا لطفا ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.