آنتونی رابینز

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید اثر آنتونی رابینز – دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

 

کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید – برای شروع حرکت به این فکر کنید که چه چیزی برای شما اولویّت بیشتری دارد؟ نه اولویّتی که به خانواده و اجتماع برگردد، بلکه اولویّت خود شما. هر فردِ موفق، برنامه‌‌یِ مشخصی برای خودش دارد، برنامه‌ای که مشخص می‌کند آن فرد الان در چه مرحله‌ای هست و در چه مدت زمانی می‌خواهد به چه مرحله‌ای برسد.

مطمئن شوید در مسیری قرار دارید که شما را به شخصی همانند الگویی که انتخاب کرده‌اید تبدیل خواهد کرد. بر روی اهدافتان متمرکز شوید، مغز شما همیشه دنبال یافتن راهی برای رسیدن به خواسته‌های شماست.

۸۰ درصد از موفقیت، پیشرفت و هر چیزی که می‌خواهید به‌دست بیاورید جنبه‌یِ روانی و فقط ۲۰ درصد آن جنبه‌ی فیزیکی دارد.

به مسئله‌ی تغییر، به چشم امتحان کردنِ درستی یک فرصت نگاه نکنید، بلکه آن‌قدر تلاش کنید تا به آن مسلّط شوید.

 

به این فکر کنید که چه چیزی را باید در ذهنتان نگه دارید و چه افکار منفی یا ناخواسته‌ای را باید فراموش کنید. با فکر کردن به این موارد می‌توانید بفهمید که تضاد درونی شما به خاطر چیست. هنگامی که در درونتان خود را لایق موفقیت نمی‌دانید و از این امر بی‌خبرید!

اگر می‌دانید چه می‌خواهید و برنامه‌ریزی هم کرده‌اید، اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید، به خاطر تضادهای درونی شماست.

ویژگی های کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید:

کتاب صوتی آنتونی رابینز (بدست گرفتن کنترل زندگی) به شنونده‌اش ثابت می‌کند که هرقدر هم شخص، زندگی آشفته‌ای داشته باشد با استفاده از آموزش‌های فوق‌العاده‌ی او می‌تواند کنترل زندگیش را در دست بگیرد.

این استاد موفقیت به ما می‌آموزد که چگونه به کنترل سه تصمیم اساسی و سرنوشت‌ساز زندگیمان بپردازیم:

  1. ۱- روی چه چیز تمرکز کنیم
  2. ۲- چطور معنای درست آن‌چه که روی آن تمرکز کرده‌ایم را درک کنیم
  3. ۳- چگونه تغییر را در خود به‌وجود بیاوریم.

سخنران، اهمیت زندگی عاطفی، نوع خوراک فکری و دست یافتن به علاقه و هدف واقعی شما در زندگی و یافتن یک الگوی موفقیت را توضیح داده و برای تحقّق این موارد به آموزش راه‌کارهای کاملاً کاربردی پرداخته است.

آنتونی رابینز ” به ما کمک می‌کند که توقعمان را نه از دیگران بلکه از خودمان بالا ببریم، شما یک‌عمر در زندگیتان چیزهایی را، فقط ترجیح می‌دهید ولی هیچ‌وقت عزمتان را برای رسیدن به آن‌ها جزم نمی‌کنید و یا در نیمه‌ی‌راه متوقف می‌شوید. گوش کردن به این سخنرانی فرصت و شاهراهی است برای تبدیل کردن ترجیح‌های زندگیتان به بایدهای قابل انجام در زندگیتان.

هم اکنون کتاب صوتی کنترل زندگیتان را به دست بگیرید نوشته آنتونی رابینز را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

کتاب رو به درخواست ناشر از سایت برداشتیم.

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید اثر آنتونی رابینز – دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.