رابرت کیوساکی

فایل صوتی شصت دقیقه برای پولدار شدن اثر رابرت کیوساکی | موفقیت | دانلود رایگان

همرسانی کنید

رابرت کیوساکی یکی از بزرگترین و موفق ترین سرمایه گذاران و مشاوران مالی و راه اندازی کسب و کار در آمریکا و جهان است. در این کتاب، او در مورد داستان واقعی زندگی خود صحبت می کند که چطور به دلیل داشتن دو پدر، پدر واقعی خود و پدر دوست صمیمی اش، توانسته است ثروتمند شود.

 

خلاصه نکات مهم فایل 60 دقیقه برای پولدار شدن:

ازمهم ترین نکاتی که او بارها در کتاب خود “پدر پولدار، پدر بی پول” تکرار می کند، انتخاب است. این که انتخاب کنی که طرز تفکر یک انسان فقیر را داشته باشی یا یک انسان متوسط یا ثروتمند. با انتخاب هرکدام از این سه مورد، طرز تفکر و رفتار شما و درنهایت زندگی شما برای همیشه تغییر خواهد کرد.

دومین نکته مهم، در رابطه با دروغین بودن مباحثی همچون امنیت شغلی، پس انداز طولانی مدت و تحصیلات عالیه به امید داشتن شغل عالی است. ریسک کردن بسیار مهم است اما نباید بدون استفاده از تجربیات مفید دیگران، بررسی مورد ها و گزینه های زیاد، و دانش مالی انجام شود. یکی از بهترین راه هایی که او برای پس انداز کردن، درآمد اضافه داشتن و بخشش مال پیشنهاد می کند، داشتن سه حساب بانکی یا قلک برای این سه هدف است.

هر روز باید میزان مشخصی در این سه قلک ریخته شود و به مرور زمان بر میزان آن افزوده شود. سومین نکته در رابطه با پرداخت مالیات است. داشتن شغل پردرآمد الزاما به معنای ثروتمند بودن نیست. نکته مهم در میزان پولی است که در انتها پس از کسر مالیات و مخارج در حساب شما باقی می ماند. در این ویدئوی بی نظیر و دیدنی، رابرت کیوساکی در مورد تمام این نکات، مفصل صحبت می کند و راهنمایی ها و راه حل هایی موثر ارائه می دهد. این ویدئوی بسیار مفید و موثر را از دست ندهید.

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی شصت دقیقه برای پولدار شدن اثر رابرت کیوساکی را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas دانلود کرده یا به صورت آنلاین به آن گوش دهید.

قسمت اول:

قسمت دوم:

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «فایل صوتی شصت دقیقه برای پولدار شدن اثر رابرت کیوساکی | موفقیت | دانلود رایگان»

  1. سلام و خسته نباشید فراوان. خیلی قابل احترام هستین چون تو نیت خوبتون هیچ شکی ندارم که با این سرعت این همه محتوی خوب رو در اختیارمون قرار میدین. لطفا لینک دانلود این فایل رو هم برامون بزارید تا جاهایی که نت نداریم بتونیم گوش بدیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.