راز و کلیدی کمیاب درباره اعتیادها

راز و کلیدی کمیاب درباره اعتیادها | روانشناسی | دانلود رایگان

همرسانی کنید

انتشار راز و کلیدی کمیاب درباره اعتیادها، و عمیق ترین نگاه به ریشه تمام اعتیادهایی که تاکنون داشته اید یا دارید و تنها راه حل قطعی و همیشگی پایان دائم تمامی اعتیاد هایتان (مواد مخدر، سیگار، رابطه جنسی یا پورن، شبکه مجازی،پرخوری و…) ؟ راه حل نجات دائم از تمام اعتیاد ها چیست و اعتیادهایی که دارید چه پیامی برای شما دارند !؟

مطمئنا هزاران بار برای حل بسیاری از عادات ناکارآمد و نامطلوب خود تلاش کرده اید اما این تلاشها به جایی نرسیده!

و احتمالا تاکنون هزاران بار این سوال را از خود پرسیده باشید که چرا تلاشهای شما برای پایان یک اعتیاد خاص به ثمر نمیرسد!؟ (اعتیاد به سیگار، مواد مخدر، پورن و خودارضایی، شبکه های مجازی، اعتیاد به کار، اعتیاد به فکر کردن،اعتیاد به غذا، خرج کردن پول، و…).

علت واضح است.

چون تاکنون کسی ریشه تمامی اعتیاد هایی که داشته اید را به عمیق ترین شکل به شما نگفته است ! و تازمانیکه این ریشه را ندانید و راه حل واقعی را پیدا نکنید، خواندن یک سری تئوری به درد نخور از سایت های عمومی یا منابع سطحی دیگر هیچ کمکی به ترک اعتیادهای عمیق شما نخواهد کرد !

این فایل یکی از رویایی ترین و فوق العاده ترین فایلهای موجود در بخش صدای نامحدود در زمینه تمام اعتیادهاست که حقیقتی شوکه کننده و عمیق درباره عادات شما را منتشر میکند که راه حل قطعی و تنها ریشه اصلی اعتیادهای شما در آن با جزییات کامل شرح داده شده و تمام چیزی است که برای پایان هر اعتیادی در زندگیتان به آن نیاز دارید.

اگر پایان همیشگی اعتیادهایی در وجودتان، هدف اصلی شماست، توجه کامل به این فایل تنها گامی است که تا پایان همیشگی اعتیاد خود و خلاصی از آن پیش رو دارید.

شما هم اکنون میتوانید فایل صوتی راز و کلیدی کمیاب درباره اعتیادها را از سایت BestieIdeas به صورت رایگان داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

5 دیدگاه دربارهٔ «راز و کلیدی کمیاب درباره اعتیادها | روانشناسی | دانلود رایگان»

 1. دوره راز تناسب اندام امیرهمتی سطح۲و۳رو بذارید
  اگر بذارید سایتتون عالیه
  عالی تر میشه
  دمت خیلی گرررررررررم?
  من خیلی دنبال تناسب انداممم

 2. اعتیاد به سکس یعنی وابسته به سکس بار بار درباره فکر کردن به سکس کدام کتاب است که بمون معرفی بشی عزیز دل
  یا صوتی است

 3. سلام خدمت شما!
  جهان سپاس از زحمتآن، من به بیشتر فایل های صوتی شما گوش میدهم و نتیجه مثبت گرفتم.
  سوالی داشتم چگونه میشود این فایل ها را دانلود کرد.
  باز هم تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.