فایل صوتی باور های غلط درباره ثروت

دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها – دانلود رایگان

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها زمانی تولید شد‌، یعنی زمانی تصمیم گرفتم قوانین بدون تغییرِ  نحوه تحقق رویاها را با شما به اشتراک بگذارم که خودم به واسطه‌ی عمل کردن به آن آگاهی‌ها و زندگی کردن با آنها‌، وارد سطح جدیدی از تجربه‌ی خودم و رویاهایی شدم که سالها در وجودم پرورانده بودم.

دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها از استاد عباسمنش

این زمان مصادف شده بود با خریدنِ ملکی ۶۰ هکتاری‌ در شمال فلوریدا که در حال حاضر به عنوان شکارگاه از آن استفاده می‌کنم و همزمان در حال آماده سازی ملک دیگری در این ایالت بودم که برای اقامت در دل طبیعت و تجربه‌ی طبیعت بکر در نظر داشتم.

ملکی که به خاطر زیباییِ خارق العاده‌اش آن را پارادایس نامیده‌ایم. حتما شما بخشی از زیبایی‌های طبیعت خداوند در این مکان را در سریال زندگی در بهشت دیده‌اید.

خرید این دوره به صورت قانونی از سایت عباسمنش

اما نکته‌ای که می‌خواهم بگویم این است که:

آن زمان که در ایران بودم‌، منظورم همان زمانی  است که تضادی با قیافه‌ی «زندگی در آن اتاق ۹ متری با دیوارهای سیمانی و حمام و دستشویی مشترک با ۳ خانواده دیگر (که بیش از ۲۰ نفر می شدیم) در منطقه پایین شهر بندرعباس»‌، به خاطر درک جدیدم از قوانین زندگی و قدرتی که برای خلق آینده‌ام دارم‌، نه تنها ناراحتم نمی‌کردم بلکه انرژ‌‌ی وافری برای تغییر آن شرایط به من بخشیده بود؛

همان زمانی که با یک تاکسی پیکان مدل ۷۵ بدون کولر داشتم داد می زدم “اسکله باهنر ۲ نفر”! و همزمان هندزفری در گوش در حال گوش دادن به مفاهیمی باور ساز بودم که با صدای خودم ضبط کرده بودم صدای خودم و تغییر باورهایم بودم‌؛

آن زمان- حتی در بالاترین و خوشبینانه ترین حالت تجسمات ذهنی‌ام از آینده‌ی رویایی‌ام- مزرعه‌ای به زیبایی پارادایس حتی در رویاهایم هم نگنجیده بود و عکسی که از مزرعه‌ی رویایی‌ام در دریم بوردم گذاشته بودم‌، بارها و بارها از پارادیس بی‌کیفیت تر و با امکانات بسیار کمتر بود.

می‌خواهم بگویم که وقتی در مسیر قوانین خداوند قدم برمی‌داری‌، وقتی تصمیم می‌گیری تمام شناخت‌ات از خدایی را فراموش کنی که در تمام این سالها به تو شناسانده شده است‌، یعنی همان خدای قدیمی و بی‌کاری که آن بالا نشسته و از سر بیکاری در حال غربال کردن و «یکی در میان هزار اجابت کردن»خواسته‌هایت است و شانسی به این خواسته‌ات «نه» می‌گوید‌، آن یکی خواسته را به صلاحت نمی‌داند و درباره‌ی بخشیدنِ این یکی خواسته‌ات به تو هنوز خیلی مطمئن نیست و جوابش به درخواست تو این است که : «شاید بعداً!!!»

وقتی به این خدای بی‌قانون‌ و بی‌منطق شک می‌کنی و تصمیم می‌گیری برای شناخت حقیقتِ این انرژ‌‌ی که آن را خداوند نامیده‌ایم‌، فراتر از احساسات و نگاه انسانی‌ات بروی‌- همان انرژ‌‌ی‌ای که قدرت خلق زندگی‌ات را با باورهایت به تو بخشیده‌است- آنوقت است که این نیرو را قانونمند‌، دقیق‌ و بارها بخشنده‌تر و وهاب‌تر و سیستمی که بر جهان مقرر کرده را پاداش دهنده‌تر از حدّ تصورات می‌یابی.

دستیابی به رویاها

وقتی خداوند را انتخاب می‌کنی و قوانینش را اجابت می‌کنی و برای هماهنگی با قوانینش جهادی اکبر به راه می‌اندازی؛

وقتی شرایط کنونی ات و محدودیت‌هایی که برایت درست کرده است را نادیده می‌گیری و تصمیم می‌گیری حتی با وجود آن محدودیت‌ها و «به ظاهر غیر ممکن‌ها» رویایی داشته باشی و مهم تر از آن رویایت را جدی بگیری‌، خداوند تو را به مسیر‌هایی هدایت می‌کند و با نعمت‌هایی هم-نشین می‌کند که اکنون حتی در رویایت هم نمی‌تواند بگنجد.

وقتی تصمیم می‌گیری شرایط کنونی ات را به عنوان سرنوشت غیر قابل تغییرت نپذیری‌ و این منطق را درک کنی که شرایط نابسامان کنونی ات حاصل باورهای محدودکننده و شرک آلود و بی‌ایمانی های قبلی است‌ و با ساختنِ باورهای قدرتمندکننده‌تر‌، تجربیات دلخواه‌تری وارد زندگی‌ات می‌شود‌، آنوقت از همان جایی که هستی- حتی اگر سخت‌ترین تضاد زندگی‌ات باشد- به سمت خواسته‌هایت هدایت می‌شوی؛

و اولین نشانه‌ی این درک و اجابتِ این هدایت این است که:

قادر به دیدن فرصت شگفت انگیزی می‌شوی که در شکل و شمایلِ همان تضادی به سمت‌ات آمده  که همه جوره در حال فرار کردن و  گله و شکایت کردن از آن هستی و حتی آن را مهم‌ترین دلیلِ اوضاع نابسامانت می‌دانی.

آنوقت است که به نقطه‌ی کنترل ذهن می‌رسی و می‌توانی به جای تمرکز بر زشتی آن تضاد‌، زیباییِ فرصت‌هایی را ببینی که در قالب خواسته‌های واضح شده و انگیزه‌ها و اشتیاق متولد شده برای حرکت به سمت آن خواسته‌، در وجودت بیدار شده است. دقیقاً همان اتفاقی که در بندرعباس برای من رخ داد!

آنوقت می‌بینی که همین مشکل‌، چه رحمت بزرگی برایت به ارمغان آورد و چه سکوی پرتابی برای رشد تو شد و چه تجارب ارزشمندی را برایت به بار آورد.

زیرا برنامه‌ی خداوند گسترش جهان است آنهم از طریقِ خواسته‌های ما. یعنی ما دستان خداوند بر روی زمین هستیم و از طریقِ تجربه‌ی خواسته‌های محقق شده‌مان‌، جهان را و خداوند را گسترش می‌دهیم.

به همین دلیل تضادها نه تنها بد نیستند بلکه راه پیشرفت ما و از نگاه کلی‌تر‌، گسترش جهان و خداوند هستند. چون تنها راه رشد ظرف وجود ما‌، تجربه‌ی خواسته‌های‌مان است و تنها راه برای تجربه خواسته‌هایمان‌، به وضوح رسیدن درباره خواسته‌های‌مان است و تضادها بهترین راه برای شناساندنِ خواسته‌های‌مان به ما هستند.

ما به این جهان آمده‌ایم تا با برخورد به تضادها‌، خواسته‌های‌مان را بشناسیم‌ و از طریق ارسال فرکانس این درخواست‌، آن را دریافت و تجربه کنیم. یعنی وقتی درباره‌ی خواسته‌ای در وجودت به وضوح می‌رسی‌، آن خواسته در هر صورت اجابت می‌شود زیرا ما در جهانی پاسخگو هستیم که به قول قرآن اجیب الدعوه الداع اذا دعان است و به محض وضوح خواسته‌ای آن را اجابت می‌کند.

دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها

اما اینکه دریافت آن خواسته برای تو چقدر طول می‌کشد‌،

بستگی کاملی دارد به میزان هماهنگی‌ای که میان باورهایت و آن خواسته وجود دارد

بستگی کاملی دارد به میزان مقاومت‌ها و ترمزهای ذهنی‌ات در برابر آن خواسته

و به قول قرآن‌، بستگی کاملی دارد به میزانِ فستجیبو لی بودن تو

وگرنه خداوند همیشه و همواره سمت خودش را انجام داده است.

این قوانین نه تنها برای من‌، بلکه برای هر فردی جواب می‌دهد که این قوانین را به عنوان تنها حقیقتِ محض جهان بپذیرد و به هر نگرشِ دیگری شک کند که او را محدود یا مجبور به تحمل محدودیت‌ها می‌کند.

این قوانین وقتی برایت جواب می‌دهد که محدودیت‌های شرایط کنونی‌ات را که فقط کاشته‌ و برداشته‌ی ذهن محدودت هست و نه شانس‌، تقدیر یا سرنوشتت‌، را نپذیری.

یعنی از تحمل کردن آن شرایط  و کنار آمدن با آن محدودیت‌ها دست برداری و تصمیم بگیری تا به جای عروسک خیمه شب‌بازیِ آن شرایط شدن‌، شیوه‌ی فکری و باوری‌ای را در پیش بگیری که برایت سلامتی‌، شادی‌ و رضایت بیشتری از زندگی به ارمغان می‌آورد.

قوانین الهی

این قوانین تنها زمانی به کمک‌ات می‌آید‌ و چرخ زندگی‌ات را روان‌تر می‌کند و تو را از مسیری لذت بخش و جاده‌ای آسفالته به خواسته‌هایت می‌رساند که  «چند قدم جلوتر رفتن از استدلال‌های سست و بی بنیان ذهن محدودت» را یاد بگیری.

یعنی‌ قدرت زیر سوال بردن و شک کردن به باورهایی را داشته باشی که سالهاست به عنوان حقیقت مسلمِ زندگی‌ات پذیرفته‌ای. همان باورهایی که ذهنت توسط آنها سکّان را به دست گرفته و شرایط نادلخواه کنونی و نارضایتی‌هایت در این سالها را برایت رقم زده است.

تنها زمانی می‌توانی از مرز آن محدودیت‌ها فاصله بگیری و با این قوانین همراه بشوی که به شیوه‌ی آگاهی‌های این دوره زندگی کنی. یعنی آنقدر این آگاهی‌ها در وجودت تکرار بشود که شخصیتی جدید با عادت‌های قدرتمندکننده را در وجودت بسازد و در رفتارهایت هویدا بشوند.

به میزانی که می‌توانی از عهده‌ی عمل کردن به آگاهی‌های این دوره و اجرای آنها در جزئی ترین مسائل زندگی‌ات بربیایی‌، به همان اندازه نیز:

از شرایط کنونی‌ات فاصله می‌گیری و به شرایط آ‌رمانی و رویایی‌ات نزدیک می‌شوی

و از منِ کنونی‌ و شخصیت کنونی‌ات فاصله‌ی بیشتری می‌گیری؛

و احساس کنترل آگاهانه‌‌تری بر زندگی‌‌ات داری

و داشتن خواسته‌هایت برای منطقی‌تر و امکان پذیر تر می‌شود.

اینجا همان نقطه‌ای است که این آگاهی‌های جدید آرام آرام از فرم اطلاعات به باورهای تو تبدیل می‌شوند و اول تو را در احساس خوب و احساس آرامش نشان می‌دهند و وقتی به اندازه‌ی کافی در این احساس می‌مانی و به ثباتی مشهود در این احساس می‌رسی‌، آنوقت این فرکانس از فرم احساس خوب به شکل تجربه‌ا‌ی انکار ناپذیر از رویاهایت‌، وارد زندگی ات می‌شوند.

عزت نفس

اما برکت‌های این مسیر به همینجا ختم نمی‌شود. تجربه هر رویا عزت نفس و ظرف وجودت را رشد می‌دهد و آن ظرف بزرگتر‌ که گنجایش نعمت‌های بیشتری را دارد‌، تو را به مدارهای بالاتری می‌برد و با تجربه‌های دلپذیرتر و نعمت‌های بیشتر و بزرگتری احاطه می‌کند  و با سطح باکیفیت‌تری از شرایط و امکانات‌، هم-بستر می‌کند.

زیرا این قانون و وعده‌ی خداوند است که وقتی باورهای قدرتمندکننده تر و هماهنگ‌تری با خواسته‌هایمان می‌سازیم‌، وقتی مقاومت‌های بیشتری را کنار می‌گذاریم‌، وقتی قانون خداوند و سیستمی که بر جهان مقرر نموده را بهتر درک می‌کنیم و با آن هماهنگ تر می‌شویم‌، چرخ زندگی‌مان روانتر می‌شود و نعمت‌ها به شیوه‌ی طبیعی و بدیهی وارد زندگی‌مان می‌شوند.

شما میتوانید دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها از استاد عباسمنش را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

دانلود فایل ها:

همرسانی کنید

72 دیدگاه دربارهٔ «دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها – دانلود رایگان»

 1. سلام دوست عزیز
  ایول به این سایت

  لطفاً دوره جامع تعمیرات گوشی های آیفون رو هم بذار

  منتظرم
  مرسی ازت

 2. سلام وقت بخیر ادمین محترم
  واقعا دمت گرم به خاطر این سایت و کانالت

  لطفاً دوره های تعمیرات موبایل هم سخت افزار هم نرم افزار رو هم بذار

  ممنون میشم

 3. سلام ادمین جان خواهش میکنم این دوره دوباره بزارید من دیر مطلع شدم که تو سایت گذاشتین ، لطف دوره ثروت ساز یک رو بزارید ادمین لطفا لطفا لطفا

 4. درود به ادمین محترم. ازتون خواهش دارم که فایل های آموزشی “امیر حسن حدادیان” رو بزارین. ایشون تو اینستاگرام فعال هستند و سایت هم دارند سیاست های رفتاری رو آموزش میدن. سپاس گذار لطفتان

 5. سلام
  با عرض احترام بسیار سپاسگزارم از بابت سایت وکانال تلگرامی پر محتواتون
  لطفا دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاهای استاد عباسمنش رو توکانال قرار بدید تا بتونیم دانلود کنیم متاسفانه توسایت دیر متوجه اپلودهاتون میشیم و نتونستیم دانلود کنیم باز هم پبشاپیش از لطفتان سپاسگزارم
  اگر کانال و سایت مفدور نبود اما امکان ارسال به ایمیل رو داشتید بازهم بسیار سپاسگزارتان خواهم بود واقعا خیلی وفته دنبال این دوره ام ای کاش امکان خریدش رو داشتم اگر لطف کنید بیشاز پیش ممنون شما هستم

 6. سلام
  خدا قوت
  ممنون میشم مجدد دوره عملی دستیابی به رویاها رو توی تلگرام قرار بدید بتونیم دانلود کنیم
  سپاس

 7. انگار وارد بهشت شدم… از دیشب که کانالتونو پیدا کردم مثل دله های دیوونه دارم فقط دانلود میکنم. همشون با هم…. ایننننننن همه عالی یکجا…. چه دعای خیری نصیبتون میشه…. آفریننده های اولیه و خالقین واقعی و کاشفین اصلی قوانین حتما دوست دارن همه بدونن، کپی کارا و کاسبها خوب اذیت میشن دیگه.
  دوستون دارم…. مرسی مرسی مرسی

 8. سلام وقتتون بخیر
  ممنون ازسایت خوبتون
  توروقران انقدر زود دوره هارو‌پاک نکنین بخدا همه لبتاب و کامپیوترندارن که دانلود کنن و تامیام یک دوره گوش بدم به روز سوم نکشیده پاک میشه
  خواهش میکنم زود پاک نکنین شماکه لطف کردین و رایگان گذاشتین لااقل بزارین تااخربتونیم یک دوره رو گوش بدیم ادمین عزیز سایت بقران ۴تافلش دارم همش دوره های ناقص داخلشه بقران بااین مشغله و زندگی ادم تند تند نمیتونه بیادسایتتون رو چک کنه و تازه من بنده خدا روزی دارم دوجلسه باهول گوش میدم که یه موقع پاک نشه!
  خواهشم اینه یکم تایم دوره هارو طولانی تر بزارین رو سایت بمونه بقران دعاتون میکنم الانشم بخاطر همین دوره های رایگان کلی تشکر ودعاگوتون هستم و نایب الزیاره ازمشهد …ولی خواهشا یکم بیشتر بزارین بمونن روسایت..
  ممنونم ازتون شادوموفق وسلامت باشین‌

 9. ادامه …. حتی استادید خارجی خطر عباس منش را ندارند و فایل های اونها بسیار مناسبتر از امثال ایشونه …

 10. سلام خدمت ادمین و دوستان گرامی
  دوستان عزیز توجه کنید از کدوم استاد موفقیت … تبعیت و پیروی می کنید .
  این جناب عباس منش که گاهاً دم از خدا و توحید هم میزنه اصلاً تفکراتش به وهابیت شبیه است . و مخالف تفکر ناب شیعی و اسلام ناب محمدی است و اونا رو وسیله قرار داده برای به دام انداختن یه عده جوون مسلمون طالب موفقیت و ثروت
  ایشون که زن خود رو طلاق داده و بصورت آزاد و بدون ازدواج با زن دیگه ای زندگی می کنه و علناً ازدواج سفید رو تبلیغ میکنه و از کارش دفاع صد در صد می کنه و پکیج هاش گرونترین پکیج های موجوده فقط به فکر جیب خودش و خوش گذرونی در آمریکا و تحریف اعتقادات مسلموناست .
  به نظر من امیر شریفی و دکتر بصیری که قانون جذب و موفقیت و کسب ثروت رو آموزش میدند و در عین حال موجب انحراف مردم نمیشوند . بهترین گزینه ها هستند
  خودتان هم با فکر و تحقیق انتخاب کنید . و مراقب باشید شما امثال عباس منش شما رو گول نزنند

 11. سلام وقت بخیر
  تشکر میکنم بابت سایت خوبتون و اینکه دوره آفرینش استادعباس منش رو در سایت گذاشته بودید .
  فقط ای کاش پاک نمیکردید چون هنوز کاملا گوش نداده بودم و امکان دانلود ندارم متأسفانه اگر امکانش هست یه تایم کوتاه بذارید واقعأ ممنون میشم.
  متشکرم

 12. سلام ادمین عزیز

  میشه محبت کنین دوره “راهنمای عملی دستیابی به رویاها” دکتر عباسمنش رو دوباره رو سایت قرار بدین یا داخل کانال بزارین?

 13. سلام ادمین عزیز
  من هیچوقت با دانلود کردن فایلا مشکل نداشتم.همیشه با IDMخیلی راحت دانلود میکنم.ولی این دوره دانلود نمیشه.متوجه علتش نمیشم.حتی پخش آنلاین هم نمیکنه!!

 14. سلام
  با تشکر از زحمات شما بخاطر سایت و کانال بسیار مفید و پرمحتوا که قرار میدید.
  اگه میشه مطالب رو کانال تلگرام عباس منش هم بگذارید تا اونهایی ک مشکل دانلود هم دارن بتونن استفاده کنن

 15. با عرض سلام
  خیلی ممنون از مطالب بسیار مفید و پرمحتوا که بصورت رایگان در اختیار مون میذارید
  خیلی خیلی از زحمات شما تشکر میکنم
  اگه ممکنه برا مدت محدود تو کانال تلگرام هم قرار بدید تا کسایی که مشکل دانلود دارند بتونند راحت دانلود کنن.

 16. بینهایت تشکر ،سپاس ،احساس عشق وقدردانی نسبت به شمادوستای عزیز و مهربانم. فقط می تونم بگم پاینده باشید.???????????‍♀️

 17. سلام ، خواستم جواب سوالتون در کانال رو بدم که پرسیدید چرا سایت ریزش مخاطب داره! احتمالا دلیلش هیچکدوم از دلایلی که اونجا گذاشتید نیست! ریزش داشته چون امکان دانلود کردن فایلها نیست ! و فقط میشه گوش داد! هیچ لینکی برای دانلود دیده نمیشه!

 18. سلام
  ممنون بابت این دوره
  میشه دوره ۱۲قدم کامل بذارید اونی که تو کانال تلگرام کامل نیست چون هر دوره شامل چندین جلسه هست
  به همراه یه جلسات قرآنی.ممنون

 19. سلام و تشکر فراوان بابت دوره هایی که قرار میدید.اگر امکانش هست میشه دوره قرآنی که آقای عباس منش دارن تو سایت قرار بدید،تشکر

 20. بازم سپاسگزارم و هیچ چیز دیگه ای ندارم که بگم .امیدوارم همیشه شاد ،تندرست ،جوان و عاشق بمانید.خدا حفظتون کنه???????‍♀️

 21. با سلام و خسته نباشید لطفآ اگر براتون امکان داره دوره لاغری با ذهن ( راز تناسب اندام) را میخواستم از امیر همتی

 22. سلام. خدا خیرت بده عالی هستی از همه لحاظ من که هیچ مشکلی نه با کانال دارم نه به سایتت عالی هستش هم سرعت هم راحت دانلود شدن به خدا نعمت بزرگی هستی باید قدرتو دانست تشکر

 23. تشکر و سپاس همیشگی من بابت این مطالب ارزشمند ،که در بهترین زمان زندگیم در اختیارم گذاشتید .نمی دانید چقدر برای من مفید و ارزشمند است .یک دنیا عشق تقدیم به مهربونی شما?????????‍♀️?

 24. سلام وخسته نباشید میشه دوره دستیابی به رویا استاد عباس منش رو تو کانال بزارید ممنون میشم شما بی نظیرید

 25. با عرض تشکر مجدد بابت بار گزاری جلسه ششم ،خیلی مهربون وسخاوتمند هستید .ادمین محترم سرعت ورود به سایت پایین اومده ،نمی دونم مشکل من هست یا بقیه هم همین طور هستند .در هرصورت تشکر ?????‍♀️

 26. سلام ممنون از سایتتون?
  لطفا دوره آموزش” افیلیت مارکیتینگ”و “اینستاگرام احمدکلاته رو بذارید.

 27. سلام به عمار عزیز
  دمت گرم و سرت سلامت.کار درستی داداش
  من همه جلسات رو راحت دانلود کردم اما جلسه ششم که گذاشتی هر کاری میکنم دانلود نمیشه
  یه کاریش بکن داداش جان خودت
  ممنونم ازت به خاطر همه دوره ها

 28. سلاام ممنون ازسایتتون عاااالیهه…فقط خواهش میکنم لینک دانلود منااسب داخل سایت بذارید که بشه دانلود کرد چون تلگرام فیلتره و هم قطع میشه دانلود به مشکل میخوره هم سرعتش پایینی داره.ممنون میشم پیگیری کنید.

 29. سلام عمار عزیز ممنون از این فایل هایی عالی که رایگان می گذارید اگه میشه یه گروه تو تلگرام بزنید اونجا بچه ها از نتایج شون بگن بقیه انگیزه بگیرن و اگه یه فایلی هم کسی نتونست دانلود کنه اونجا میگه بچه ها براش میفرستن و واقعا خیلی از بچه هایی که اینجا هستن و چنین فایل هایی دانلود میکنن به خاطر اینکه این اساتید هی میگن نتیجه نمیگیرن یه ترسی درونشون ایجاد شده که نکنه نتیجه نگیرم و اوضاعم بدتر شه هر چند که چنین چیزی نیست و این عباسمنش هر جلسه این میگه تا شما باور کنید اونم به طور ناخودآگاه میره تو ذهنتون که نتیجه نمی گیرید و این اتفاق می افته پس باید به این چیز هایی که اول میگه اصلا توجه نکنید و سعی کنید یه دوره رو کاملا بهش گوش بدید و عمل کنید و به خودتون بگید اگه نتیجه گرفتم پولش میریزم برا اون استاد و اینکه وقتی یه گروه بزنید تو تلگرام و بقیه از نتایجشون بگن بقیه هم این ترس که دارن از بین میره و با انگیزه شروع میکنن به جلو رفتن و نتایج بزرگتر و بزرگتر میشه.
  با سپاس

 30. هر بار که یک جلسه جدید می بینم ،هیجان زدم برای شنیدنش.
  از دوستان گرامی خواهش می کنم به جای اینکه هر دفعه فقط کامنت بگذارند که دانلود نمی شه ،اگر میشه در مورد برداشت وتجربیاتشون بابت این مباحثی که سایت لطف می کنه وقرار می ده ،گفتگو کنند . احساس مشترک بیشتری پیدا می کنیم حالا که یک خانواده هستیم .ممنونم ادمین محترم وعزیزززز??????‍♀️

 31. عمو عمار من خیلی دارم عصبانی می شم لدف کن بگو چطور باید این هارو دانلود کنیم سپاس …برای بار دوم ✋?‍♀️?‍♀️??????

 32. سلام وقت بخیر ببخشید اگر از تون خواهش کنم که شما دوره استاد عباسمنش رو در کانال عباسمنشی که در تلگرام گذاشتین بزارید

 33. اولا هزاربار تشکر و قدردانی و خسته نباشی
  نکته اول. دوره آقای معامله گر قسمتهای پایانیش نیست لطف کنید بزارید
  نکته2. اگر ممکنه دوره صفر تا ثروت از محرابی رو بزارید ممنونن
  نکته3. تا جای ممکن برامون دوره های آموزش و تحلیل بازارهای مالی مثل فارکس و طلا و ارز دیجیتال بزاری
  بسیار ممنون. خدا خیرتون بده ❤️????

 34. یک دنیا تشکر مجدد بابت بار گزاری جلسه چهارم ،نیروی خیر پشتیبان شما باشد در همه حال .????‍♀️

 35. درود
  واقعا ممنونم به خاطر سایت و کانال بسیار بسیار خوبتون و یه خواهشی دارم امکان داره جلسه اول از دستیابی به رویاها استاد عباسمنش رو بزارید و دوباره آپلود کنید. جلسه اول رو نتونستم گوش کنم واقعاا ممنون می شم

 36. ببخشید اول اینکه ممنون ، دوم ایا نمیشه و چرا نمیشه برای همیشه فایل هارو داشت بزار تو کانالتون دیگه ، ممنونم . بعد هم اینکه من میترسم شمارو گم کنم میگم نکنه یهو بیام سایتو بسته باسن کانال بسته شه همه لینکا بپره ??????اگ ایمیلی چیزی هست که همیشه داشته باشیش برام بفرست به همین ایمیل خودم ، که شبا کابوس نبینم سپاس

 37. سلام و خسته نباشید در صورت امکان این دوره را میخواستم با تشکرویژه

  ورود به سرزمین لاغرها و بقیه دورهای این سایت

 38. میشه خواهش کنم لطفا در تلگرام لینک دانلود هم بگذارید تا در زمان مناسب بتونیم با دقت زیادتر گوش کنیم

 39. سلام به عمار همراه و گروپ فعالش ، عزیزان خودم و سلام به همه بچه های سایت که همه شماها هم عزیزان من هستین .
  *
  خیلی خوشحال و سپاسگزارم که دوره های استاد عباسمنش رو در دسترس عزیزانی که خواهانش هستن قرار میدید /
  در مورد هزینه دوره ها هم که خیلی صحبت شده و راهنمایی و راهکارش ارائه شده .
  *
  واقعا ممنونم و سپاسگزارم که خالقمون برای رسوندن من و امثال من به خواسته هام همیشه از بهترین راهها اقدام میکنه /
  خیلی از این اشخاص در ورطه نا امیدی بودن که این سایت و مطالبش دست خالقمون شدن که راه رسیدن به خواسته ها رو پیدا کنن و به زندگی با دیدگاه واقعی نگاه کنن /
  بخصوص در کشور ایران که تقریبا ۹۶٪ از اعضای ایرانی در باورهای محدود کننده زندگی میکردن .
  *
  صحبتهای این استاد عزیزم عباسمنش واقعا اگه کسی بخواد و بتونه اجرا کنه ،
  طوری زندگی رو تغییر میده که خود طرف به خودش شک میکنه که یعنی من تونستم به خواسته ام برسم ؟
  ـ
  این استاد بزرگوار از مطالب اساتید برتر جهان و تجربیات شخصی خودش به بهترین شیوه قانون جهان هستی رو آموزش میده ـ
  *
  من باز هم از ادمینهای این سایت و همه عزیزان فعال و اعضای حمایت کننده سایت قلبا سپاسگزارم چون باعث رشد و پیشرفت خودمون میشیم که با تغییر خودمون و زندگیمون ، در نهایت جهان جای بهتری برای زندگی میشه .
  *
  شاد و موفق و ثروتمند و سلامت و عاشق باشید .

 40. سلام بر تو ای رابین هود زمان
  حاجی ناموسا دوره آموزش بورس لطیف آهی رو اگه میتونی بذار. واقعا نسب ب همه ی این آموزش بورس هایی ک گذاشتی عملی تر کار میکنه

 41. سلام
  بی زحمت دوزه استور لوژی از گروه تحلیل گران موج 3 بزارید
  جسارتا هم مقدماتی وهم پیشرفته

 42. عجیبه این همه کار میکنید و زحمت میکشید یه لینک دانلود نمی زارید تا آدم به دیوثی نیوفته واسه دانلود !

 43. ادمین دستت درد نکنه ممنون. من دوره 21 روزه پاکسازی چاکراها رو استفاده کردم و واقعا بعدش خیلی حس خوبی داشتم.بعدش دوره ماورا طبیعی دکتر دیسپنزا رو شروع کردم که الان هفته 5 ام هستم خیلی خوبه.دوره های ایرانی رو گوش نکردم نمی دونم ولی جو دیسپنزا و بروس لیپتون و … خیلی کتابها و دوره های خوبی دارن.
  میشه دوره داندا پانی و کتاب کمال ذهن دیسپنزا و بیولوژی باورهای بروس لیپتون از رویال مایند بذارین؟مرسی

 44. با سلام و احترام
  اول میخواستم بابت تمام زحمات شما بابت فایل های زیبا تشکر کنم. دیروز نت من قطع بود نتوستم جلسه اول رو دانلود کنم .اگر براتون مقدور هستش جلسه اول رو دوباره در سایت قرار بدین. با تشکر و سپاس فراوان

 45. با عرض سلام وخسته نباشید و سپاسگزاری مجدد ،من که کانال تلگرامی ندارم واز همین جا خیلی خوب و راحت دانلود می کنم .زنده باشید وسلامت???????‍♀️

 46. سلام خدا قوت
  لطفا محصولات عباسمنش رو در کانال تلگرامی عباسمنش رایگان که خودتون ایجاد کردید بزارید
  سپاسگزارم بابت همه زحماتتوت?

 47. واقعا ممنونم ازتون ، اگه ممکنه دوره کشف قوانین زندگی رو هم بذارید خیلی بهش نیاز دارم ، اگه هم نشد که سرتون سلامت ??

 48. با عرض سلام وتشکر از زحمات فراوان شما
  هر کار کردیم نشد دانلود کنیم اگه ممکنه برا مدت محدود تو کانال تلگرام بذارید

 49. سلام و درود و تشکر فراوان از بابت مطالب ارزشمند واز همه مهمتر فکر ارزشمند شما دوستان عزیزم. همین رفتار شما نشون می ده که قانون جذب عمل می کنه،من هم در شرایط مقتضی تلاشم رو می کنم که همین طور رفتار کنم و نیروی خیر رو گسترش بدم.?????????‍♀️

 50. سلام به شما عزیزان.فقط میتوتم بگم دم شما گرم
  ممنونم از شما همین و خدا رو شکر میکنم.
  سورپرایز بزرگیه

 51. سپاسگذارم از شما ، جلسه اول رو که دانلود کردم مشکلی نداشت ولی بقیش برا من دان نمیشه میخواستم بپرسم ک فایلا مشکل نداره ؟ خودم فکر میکنم مشکل از نت خودمه ، ممنون میشم جواب بدین ?

 52. عرض ادب و سپاس از شما
  والا من ک نتونستم با صدتا اپ هم دانلود کنم خیلی امتحان کردم .. الان آنلاین گوش میدم و با screen recorder ضبط میکنم .جور دیگه ای نشد ..?☹

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.