کد فراوانی

کد فراوانی – دانلود رایگان

همرسانی کنید

مجموعه‌ی «کد فراوانی» از سه جلسه‌ی مقدماتی و یازده جلسه‌ی مستر کلاس تشکیل شده است. این مجموعه شامل صحبت‌های 17 نفر از پیشگامان دنیا در زمینه‌ی «فراوانی» است، از جمله “جان دِمارتینی”، “جان آساراف”، “جِف واکِر”، “بیل اُهانلون”، “جولی آن کِرنز” و… . ذهن اکثر مردم از از زمان کودکی برای فقر کدنویسی شده است، هدف این مجموعه‌ی تصویری این است که برنامه‌ها و کدهای فقرآفرین را پاک کند و به مردم کمک کند تا از پتاسیل‌ها و قدرت‌هایشان استفاده کرده و سفرشان برای رسیدن به «فراوانی» را شروع کنند.

در این دوره یاد می گیرید که چطور باورهایتان را در مورد کمبود تغییر دهید و طرز فکر فراوانی و موفقیت را در خودتان تقویت کنید. این مجموعه با یک مستند سه قسمتی آغاز می شود و سپس وارد 11 جلسه مستر کلاس می شود که به صورت گام به گام باورهای محدودکننده و موانع ذهنی شما برای کسب ثروت را مورد بررسی قرار می دهد و راهکارهای عملی برای ایجاد باورهای ثروت آفرین در اختیار شما قرار خواهد داد. به بیان دیگر با شرکت در این دوره می توانید کدهای معیوب و باگ‌های فقرآفرین ذهن‌تان را شناسایی کنید و آنها را با کدهای فراوانی و وفور نعمت جایگزین کنید.

 

گام اول: ریشه یابی باور کمبود

با کارشناسان ما همراه شوید تا بفهمید چرا و چطور “باور کمبود” از سن پایین در ضمیر ناخودآگاه شما حک شده است. مثل هر برنامه ی رشد شخصی برای تغییر، گام اول کسب آگاهی است. این مسترکلاس باورهای فقرآفرین شما را  ریشه یابی می کند.

خرید این دوره به صورت قانونی

گام دوم: از بین بردن باور کمبود

باور کمبود منجر به ترس، تنش و اضطراب و… می شود و در نهایت، انسان را ناکارآمد و بیمار می کند. در این گام یاد می گیرید چطور باورهای کمبود را از بین ببرید، از فرسودگی شغلی و بیماری های ناشی از استرس جلوگیری کنید و با تغییر ذهنیت تان، زندگی سرشار از سلامتی، ثروت و کامیابی داشته باشید.

 

گام سوم:  رها شدن از کمبود – قسمت اول

باورهایتان را آگاهانه و فعالانه (به طور اِرادی) انتخاب کنید تا بتوانید خود را از قید و بند “باور کمبود” رها کرده و تغییرات واقعی و ماندگاری در زندگی تان به وجود آورید. زندگی‌تان را هدفمند کنید، با خودتان و دیگران ارتباط عمیق تری برقرار کنید و طبق والاترین ارزش هایتان زندگی کنید. خود واقعی تان را در آغوش بگیرید!

 

گام چهارم: رها شدن از کمبود – قسمت دوم

در چهارمین مسترکلاس، تکنیک های تجسم خلاق و آفرینش را تقویت می کنید و می ببینید چطور با چند راه کارِ ساده، می تواند توانایی‌تان در خلقِ زندگی ایده آل را چند برابر بهتر کنید.

 

گام پنجم: از “رقابت کردن” به “همکاری کردن” برسید

تمایل به رقابت، شما را در یک سیستم معیوب زندانی می کند. حسادت و قبطه خوردن و مقایسه ی دائمی خودتان با دیگران باعث می شود “حس کنید کافی نیستید”. در این گام یاد میگیرید که استعدادهای منحصر به فردتان را ارزشمند بدانید و با دیگران همکاری کنید، خلاقیت به خرج دهید و در عین حال، فراوانی و کامیابی بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید

گام ششم: مقابله با حواس پرتی

حواس پرتی ها اجازه نمی دهند شما به بهترین نسخه‌ی خودتان تبدیل شوید. به همین سادگی! و در عین حال، آن ها غالباً بسیار فریبنده و فراگیر هستند. یاد بگیرید چطور با حواس پرتی ها، اعتیادها و وسواس هایتان مقابله کنید. آن ها را کنار بزنید تا به پتانسیل های خلاقتان برای رسیدن به “فراوانی” و انجام دادن کارهای خارق العاده در زندگی دست پیدا کنید.

 

گام هفتم: قدرت گرفتن از اَبَرذهن ها

هیچ کس به تنهایی کامل نیست. ما در کنار هم می توانیم کارهای بیشتری را سریعتر، بهتر و به شکل معنادارتری انجام دهیم. اما قرار نیست همه ی انسان های دنیا به شما کمک کنند یا الهام بخشِ شما باشند تا به بهترین نسخه‌ی خودتان تبدیل شوید. یاد بگیرید چطور فقط با انسان هایی معاشرت کنید که طرز فکری شبیه به خودتان دارند و شما را به فراوانی نزدیک تر می کنند، و چطور از کسانی که حامی رشد شما نیستند، فاصله بگیرید.

 

گام هشتم: جستجوی راه و سفر شما – قسمت اول

هر شخص باید مسیر منحصر به خود را دنبال کند. مسیر شما با مسیر دیگری یکسان نیست. یاد بگیرید چطور مسیر منحصر به فردتان را پیدا کنید، ترس را کنار بگذارید و امکان های مختلف را بپذیرید تا هدف واقعی‌تان را پیدا کنید.

 

گام نهم: جستجوی راه و سفر شما – قسمت دوم

زندگی مخصوص به خودتان را بسازید. زندگی که در آن بیشتر لبخند می زنید، شادتر هستید، روزتان را با اشتیاق آغاز می کنید و در میان افرادی هستید که از داشتن شان سپاس گذارید. قدرت واقعی تان را پیدا کنید و زندگی ای بسازید که عاشقش هستید و در آن، خدمات منحصر به فردی به دنیا ارائه می کنید. همه ی ما چنین قدرتی داریم. یاد بگیرید چطور در اعماق وجودتان جست و جو کنید و هدف غایی زندگی تان را بیابید.

 

گام دهم: فراوانی چیست؟

فراوانی برای “شما” به چه معناست؟ معنی آن از نظر دیگران مهم نیست، برای شما چه معنی دارد؟ فراوانی که “شما” واقعاً می خواهید در زندگی به دست آورید، چگونه است؟ چه ویژگی هایی دارد؟ چطور می توانید این ویژگی ها را پیدا کنید؟ دهمین جلسه‌ی مسترکلاس به شما کمک می کند پاسخ این پرسش ها را بیابید.

 

گام یازدهم: بخشیدن، راز ثروتمند شدن

وقتی با گفتارتان، آموزش هایتان، اعمالتان یا چیزهایی که می بخشید بر دیگران تأثیر مثبتی بگذارید، حتی با یک نگاه یا لبخند، پاداشِ بزرگی دریافت خواهید کرد. وقتی ببخشید، دریافت خواهید کرد. کارشناسان ما به شما نشان می دهند چطور “بخشیدن” باعث تغییرِ خودتان و زندگی تان می شود، به طوری که هر روز فراوانی، شادی و معنای بیشتری در زندگی احساس کنید.

شما میتوانید دوره کد فراوانی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

56 دیدگاه دربارهٔ «کد فراوانی – دانلود رایگان»

 1. سلام . لطفا کتاب قوز مالی از علیرضا راهداری رو بگذارید. ممنون میشم خیلی.

 2. سلام ادمین عزیز
  اومدم در مورد اینکه میگن صاحبان اثر راضی نیستن استفاده کنید خاستم جواب اون خانم باشه من همیشه این مثالو میزنم که مثلا ایران خودرو یا سایپا بیاد بگه من ماشین میفروشم و هر کس بخره غیر خودش اگه کسی از اون ماشین استفاده کنه من راضی نیستم و همه برن نفری یک ماشین بخرن بخاطر اینکه اقای ایران خودرو راضی نیست خوب فدای سرم که راضی نیست شما هم به اندازه ای که خدا داره میده بهت راضی باش تا قطره اخر پوست مردم نکنین با این قیمتهای میلیونی پکیج هاتون به خدا این ها دارن از اعتقادات مردم استفاده میکنن تا سود بیشتر بکنن وگرنه همشون دقت کنی اندازه هزینه ایی که بابت اون پکیج کردن سود کردن ولی متاسفانه شکمشون به این راحتی ها سیر نمیشه

  1. مگه ادمین نوکر شماست یه لطفاً هم بلد نیستین بعدش دنبال توسعه فردی هستین؟

 3. سلام ممنون مي شم سابليمينال فيلمنامه نويسي را از سايت سبليميران در تلگرامتان قرار بدهيد . واگر در مورد داستان نويسي و فيلمنامه نويسي آموزشي سراغ دارين . ممنون مي شوم

 4. عرض احترام.
  بعد از انتقال به صفحه دوم برای دان، جوابی از صفحه داده نمیشه و ارور اینکه زمان زیادی طول کشید تا صفحه برای شما آپلود بشه رو نشون میده. من خارج از ایران هستم و سرعت نتم خیلی بالاست، ممکنه استثنائا این لینک از خارج ایران باز نشه؟
  ممنونم

   1. ممنونم از پاسختون. جاوا اسکریپت رو چک کردم، توی هر سه مرورگری که دارم بازه، اما با هر سه تا مرورگر، ارور یکسانی رو نمایش میده ( این مشکل رو فقط با دانلود فایلهای این صفحه دارم)، فایلهای قبلی از صفحات دیگه سایتتون خیلی راحت دان شدن.

 5. سلام و تشکر بسیار
  ممکنه خواهش کنم دوره ی انلاین و پیشرفته ی بروس لیپتون رو توی کانال بذارید بعضیاشون دانلود نمیشن
  لطف میکنید البته

 6. روش دانلود رو اموزش داده ادمین جان مشکل ضعیف بودن نت هستش ک باز نمیکنه و ارور میده از بس پی ام دادم ب ادمین باهام قهر کرد بلاکمم کرده اما الان اینو دانلود کردم چون تو همین صفحه میشه دانلود کرد

 7. دوستان عزیز
  من نمیتونم این فایل رودانلود کنم
  اگه لطف کنید این فایل رو برام به ایدی تلگرام من mih7030@ بفرستید
  ازتون ممنونم

 8. سلام ادمین عزیز یک دنیا تشکر بابت محتوئ بینظیری که به رایگان اپلود میکنی جسارتا میخواستم بگم من بعد از دانلود کامل این دوره متوجه شدم کل فایهای این دوره دقیقا محتوئ دوره بروس لیپتون هستش اگه چک کنی ممنونت میشم خیلی اقایی

 9. سلام ممنون
  میشه لطفا ترجمه کتاب the art of seducation نوشته رابرت گرین رو تو سایت قرار بدید. کتابش به نام های ”هنر اغوا، قوانین نفوذ و هنر فریب” ترجمه شده.
  مرسی

 10. بخدا دالنود نمیشه ۲روزه درگیرم من بلدم دانلود منم از سایت اما این یکی نمیشه ادمین خواهش میمنم بزارش توی کانال

 11. سلام خدمت ادمین محترم ،این امکان وجود داره که مرحله اول و دوم علم ثروت خلعتبری رو مثل مرحله سوم قرار بدید. یک دنیا سپاس ?????

 12. سلام اگه بتونید فایل صوتی کتاب global-beginner برام بزارین که مخصوص اموزش انگلیسی هست خیلی خوشحال میشم

 13. سلام شما لطف دارید از تمام زحمات متشکریم و میشه کتاب تجسم خلاق از شاکتی گواین را بذارید pdf بذارید ممنونتم

 14. سلام ادمین
  لطفا دوره روانشناسی ثروت ۳ و تند خوانی و تقویت حافظه استاد عباس منش رو بزار
  فایل های تصویری شو دارم فایل های صوتی رو بزار لطفا دمت گرم

 15. سلام ادمین واقعا ازت ممنون هستیم یه لطفی بکن پکیج تحلیل گر اقتصادی از سایت حسینی فاینانس را هم قرار بده با تشکر

 16. سلام بچه ها خوبین…. کسی دوره های شبنم حسینی رو داره ؟؟؟
  ممنو میشم بفرستین تلگرامم…………@BEHZAD_529

  1. اولش باید اوکی بزنی که ثابت کنی ربات نیستی بعد ۵ ثانیه صبر کن پایینش کوچیک زده get link اونو بزنی میره تو صفحه ی اصلی عیزیز

 17. ای محمدغریب چه کرمی یادشما داده که ماباید جر بخوریم تا لینکابازبشن?
  کیرتوغریب فقط??

 18. سلام و ممنون برای فایلهای خوبی که منتشر میکنید. اگه دسترسی دارین فایل های آموزشی در مورد تهیه بیزینس پلن، طرح توجیهی و امکانسنجی پروژه ها هم بزارید.
  نمونه:
  سرفصل‌های دوره امکان‌سنجی و تدوین طرح‌های توجیهی به همراه آموزش محاسبات مالی در EXCEL – مجید عقلایی
  مجموعه آموزش علوم اقتصادی
  امکان سنجی طرح های توجیهی
  ….
  درود و تشکر

 19. دوست من در سایت رویال مایند 11 سخنرانی دارد که دکتر لیپتون در ان نیست حتما در لود کردن اشتباه شده ولی باز هم دستتان درد نکند این 17 فصل مربوط به دروس دکتر لیپتون است

 20. دوست عزیز ممنون بابت کانال کاربردی و مطالبتون ..متاسفانه کد فراوانی نه تنها که امکان دانلود ندارد بلکه صفحه ای باز میشود که به صورت انگیسی نوشته شده و قابلیت هیج کاری رو نداره البته گزینه ای باز می شه من ربات نیستم کلیک هم که می کنیم باز هیچ قابلیتی نداره

 21. با سلام، لطفا دوره نوسانگیری و گلادیاتور بورس رضا درخشی را در سایت خود لود نمایید. ممنونم

 22. سلام ممنون و خسته نباشید و سپاس از کانال و سایت خوب شما اما جدیدا‌ نوع دانلود تغییر کرده زمان دانلود هدایت میشه به سایت دیگه‌ متاسفانه امکان دانلود نیس اگر امکانش هست تو کانال در مورد این مطلب یا راهنمای دانلود قرار بدید ممنون و سپاسگزارم

 23. مردم حوصله اینو ندارن واسه یه کلیپ این همه تیک من ربات نیستم بزنند داداش بازم ممنون اما اگه نداشت من همشو دانلود میکردم خداحافظ

 24. خدا قوت از وقتی روش دانلود رو تغییر دادید منکه نتونستم دانلود کنم ???فدای سرت اگه دلمو شکوندی

  1. اتفاقا الان خیلی راحت تر شده

   یکبار فایل راهنمای طریقه دانلود رو که ادمین زحمت کشیده گذاشته نگاه کنید متوجه میشید چطور دانلود کنید

 25. سلام، احوال شریف؟
  فکر کنم یک اشتباهی شده، لینک های دانلود برای دوره بروس لیپتون هستند نه کد فراوانی.
  ممنون از شما

   1. فک می کنم حق با نیما باشه ادمین جان
    تماماٌ مربوط به دوره بروس لیپتونه عزیز
    اگه لطف کنید و دوره اساتید مختلف رو هم آپ کنید ممنون میشم
    بهرحال دستت درد نکنه

 26. سلام دوست عزیز

  لینک ها اشتباهی آپ نشده ؟

  آخه توضیحات زدید 11 گام ولی 17 تا لینک هست
  درضمن لینک اول رو خواستم دانلود کنم دیدم نوشته بروس لیپتون

  اگه زحمتی نیست یبار چک کنید اشتباه نشده باشه
  ممنون بابت زحماتی که میکشید

  1. سلام ادمین گل عزیزم اشتباه کردی دوره ی بروس لیپتون رو که قبلا گزاشتی رو دوباره همین جا گزاشتی من دیدم کامل همه ی ویدیو ها مربوط به دوره بروس هست با تشکر

  2. سلام دوره هاتون عالی وکاربردیه،خداسلامت وبرکت بهتون بده.
   فقط تودانلود خیلی به مشکل میخوریم دیروز یه موضوع سه جلسه ش دان شد بعداز صفحه پرید،امروز هم هرچی تلاش میکنم نمیشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.