دوره جامع عشق و مودت در روابط

10 جواب به سوالات بخش عقل کل از استاد عباسمنش

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

سلام به خانواده دوست داشتنی گروه تحقیقاتی عباس منش

 

“عقل کل” همانگونه که از نامش پیداست، جمع آگاهی ها و تجارب همه ماست.

هر لحظه ای که در این بخش صرف می کنید، لحظه ای طلایی است که به شما کمک می کند تا با مطالعه و بررسی راه کارهای متفاوت برای حل یک مسئله، خلاقیت، قوه شهود و توانایی های خود در حل مسائل را تقویت نمایید.

“مهم ترین مأموریت عقل کل”، توانمند شدن در ساختن باورهای قدرتمند کننده و ثروت آفرینی است که کیفیت زندگی مان را در تمام جنبه ها افزایش می دهد. یک راهِ رسیدن به این هدف، پاسخ دادن به سوالات سایر دوستان در این بخش، به وسیله آگاهی ها و قوانینی است که از مطالب استاد عباس منش آموخته ایم.

این کار نه تنها تسلط مان را بر قوانین افزایش می دهد، بلکه با ارائه هر پاسخ به سوال دوستان، قوانین را به خود یادآور می شویم. تکرار و مرور این کار به ظاهر ساده، ورودی های مناسب را وارد ذهن نموده و موجب ساخته شدن باورهای قدرتمند کننده و ثروت آفرین می گردد.

وقتی تلاش می کنیم برای هر موضوع، جوابی در راستای قوانینی بیابیم که آموخته ایم، ناخودآگاه عادت رفتار کردن بر اساس قوانین کیهانی، در وجودمان ساخته شده و موجب می شود ناخودآگاه، بر خواسته ها متمرکز و فرکانس آنها را ارسال نماییم، آنوقت جهان راهی ندارد جز آنکه خواسته ها را وارد زندگی مان کند.

بنابراین تمام آنچه به عنوان “قوانین بخش جواب های عقل کل” در این صفحه مطرح شده، حاصل بازخوردی است که از بررسی هزاران پاسخ ارائه شده در عقل کل به دست آمده و به همه ما کمک می کند تا به هدف عقل کل (ساختن باورهای قدرتمند کننده برای حل مسائل زندگی)، برسیم.

شما میتوانید ده فایل صوتی برتر از استاد عباس منش را که به سوالات بخش عقل کل جواب داده اند را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

فایل های این دوره پاک شدند.

همرسانی کنید

11 دیدگاه دربارهٔ «10 جواب به سوالات بخش عقل کل از استاد عباسمنش»

 1. سلام و خسته نباشید
  میخواستم دو محصول (هنر زندگی کردن)و(هنر جذب ثروت) از استاد ملک پور رو در سایت قرار بدید

 2. عماد عزیزم سلام
  ـ
  من چند تا دیدگاه فرستادم که با یه ایمیلم که توی وردپرس ثبت شده و عکس داره .
  ـ
  من توی سایت عباسمنش عضو معروف و فعال هستم .
  .
  عکسم هم توی سایت عباسمنش همه میشناسن .
  .
  این دیدگاههایی که فرستادم و عکسم هست رو حذف کن و دیدگاهایی که با ایمیل دیگه ام که عکس نداره رو بذار باشن .
  .
  عزیزمی .

 3. سلام ـ
  قدمهای استاد رو هم آپ کن .
  ـ
  مرسی عزیز ـ قانون کارما پاسخت رو میده ـ تا کسی توی این مدار نباشه نمیتونه از این فایلها استفاده کنه و حتی کسیکه این فایلها رو داشته باشه ، تا به تکمل نرسه هیچ گونه نفع و سودی براش نداره و کسی هم که به تکامل برسه و قانون جهان هستی رو یاد بگیره و بفهمه ، میدونه چطوری هزینه ها رو به اساتید پرداخت کنه .
  تا کسی به فهم و تکامل و اجازه کیهان نرسه نمیتونه از حتی یک کلمه این فایلها استفاده کنه .
  کسی هم که میتونه از این فایلها استفاده کنه ، جهان اجازه این را بهش داده و خدا هم همینو میخواد .
  قانون کارما هم پاسخ و پاداش هر کس را میده .
  من وقتی به موفقیت و مدار اصلی که میخوام ، برسم ، فایلها رو از سایت مربوطه میخرم .
  ـ
  عماد عزیزم مرسی

 4. سلام ودرود به روح زیبای دوستای گلم ،در هر حالتی ممنونتون هستم و همین طور عاشقتون .همیشه شادی و عشق چاشنی زندگیتون باشه .چون من هم در کنار شما همین حس رو دارم .???

 5. سلام آدمین وقت بخیر آدمین عزیز لطفا دوره های استاد عرشیا رو که یکی از اون دوره ها دوره پولساز هستشو بزار خیلی ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.