آموزش اندروید کرکینگ ۲۰۱۹

آموزش اندروید کرکینگ مدرس علی آشکاران- دانلود رایگان

همرسانی کنید

دوره ویدئویی آموزش کرک برنامه ها و بازی های اندرویدی از مقدماتی تا پیشرفته، عنوان دوره ای است که در ادامه با آن آشنا خواهید شد. در این مجموعه فیلم آموزشی فارسی زبان شما به صورت کامل با چگونگی کرک کردن برنامه ها (اپلیکیشن های اندرویدی) و بازی های اندرویدی و مقابله با آن آشنا می شوید و تمامی مباحث را می آموزید.

مخاطب این دوره برنامه نویسان اندروید، دانشجویان هک و امنیت ، متخصصین دنیای بازی سازی و هر فردی که علاقه مند به کرک و آنتی کرک است، می باشد.

نکته شایان ذکر: این دوره برای اولین بار به زبان فارسی و در وب فارسی تدریس و منتشر می گردد!

✍در مورد دوره آموزش اندروید کرکینگ بیشتر بدانید:

کرک همیشه مفهوم مبهم ولی جالبی بوده است! آیا فقط نیاز به اهداف تخریبی دارید تا کرک را یاد بگیرید؟ آیا می شود از این دانش استفاده مفید کرد؟ اصلا کرک چیست؟ چرا کرک اندروید؟

دنیایی از سوال ها در ذهن شما وجود دارد که تک به تک آن ها را در این دوره بررسی خواهیم کرد.

کرک در معنای عامیانه به دسترسی غیر مجاز و یا دسترسی به نحوی که سازندگان یک نرم افزار آن را تعبیه یا پیش بینی نکرده اند، گفته می شود. در واقع شما نرم افزاری که توسط یک تیم یا شرکت دیگر منتشر شده است را به شیوه ای تغییر میدهید که مطابق با نظر شما کار کند.

این تغییر میتواند دور زدن یک صفحه لاگین باشد یا می تواند غیر فعال کردن خرید درون برنامه ای، حذف تبلیغات یا برداشتن هر محدودیت دیگری باشد.

✍ کمی جزئی تر …

در این پکیج آموزشی علاوه بر آموزش نحوه کرک کردن نرم افزارها و بازی های اندرویدی و شیوه مقابله با آن را نیز یاد میگیریم، در واقع نمیشود ۱۰۰% جلوی کرک نرم افزار را گرفت، اما میشود این روند را ۱۰۰,۰۰۰ برابر سخت تر کرد ?

در این پکیج آموزشی ۳ نرم افزار و یک بازی اندرویدی را کرک می کنیم، خیلی سعی کردیم قوانین بین المللی را رعایت کنیم به همین خاطر نرم افزارهای تیم خودمان را کرک کردیم و به شما هم این اجازه را دادیم که هر بلایی دوست دارید سر آن نرم افزارها بیاورید…

اولین نرم افزار (لیست نگار) بوده که در کافه بازار هم موجود است، این نرم افزار را دانلود کردیم و به سادگی خرید درون برنامه ای را غیر فعال کردیم، در نرم افزار دوم هم که یکی از برنامه های کاریو هست صفحه لاگین نرم افزار را بای پس کردیم.

اما از جایی به بعد حس کردیم دو نرم افزار خودمان که کرک کردیم، کافی نبوده، به همین خاطر یک نرم افزار از گوگل پلی انتخاب و تبلیغات درون برنامه ای آن را حذف کردیم، سپس هم احساس کردیم قطعا جای یک بازی در این پکیج خالیست، به همین خاطر باز هم رفتیم به گوگل پلی و یک بازی هم انتخاب کردیم و باهم از اول تا آخر روند کرک آن بازی را انجام دادیم… فایل APK بازی در ادامه قرار داده شده است: از آن لذت ببرید?

 

شما میتوانید دوره اندروید کرکینگ از لرن فایلز را به صورت رایگان ازکانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

لینک دانلود – به زودی…!

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش اندروید کرکینگ مدرس علی آشکاران- دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.