*آیا شرایط بورسیه تحصیلی در آمریکا را بررسی کرده اید ؟*

ترفندهای اپلای برای آمریکا و زندگی دانشجویی در کالیفرنیا – دانلود رایگان

همرسانی کنید
 • آیا فکر می‌کنید زندگی در کشور‌ امریکا مانند فیلم‌ها هست؟
 • آیا میدانید بعد از اتمام تحصیل در آمریکا چه باید کرد؟
 • آیا میدانید برای پذیرش تحصیلی در دانشگاه‌های آمریکا باید از کجا شروع کرد؟
 • آیا با فرایند کامل اپلای آشنا هستید؟
 • آیا میدانید که شرایط اخذ ویزا تحصیلی در حال حاضر چگونه است؟
 • آیا هزینه‌های زندگی در کالیفرنیا را برسی کرده‌اید؟
 • آیا شرایط بورسیه تحصیلی در آمریکا را بررسی کرده اید ؟

تصمیم برای ادامه‌ي تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور از مهمترین تصمیم‌های زندگی است و باید با علم و آگاهی کامل گرفته شود، پس امیدواریم به تصمیم درست را بگیرید و از آینده‌ی خود مطمئن شوید. مطالب زیر را بخوانید تا مطمئن شوید که بعد از وبینار می‌توانید تصمیم درست برای ادامه تحصیل در آمریکا را اخذ کنید.

چرا آمریکا

دانشگاه‌های کشور آمریکا مهم‌ترین مقصد دانشجو‌یان سرتاسر دنیا برای ادامه‌ی تحصیل هستند. دانشجویانی که متمایل به اخذ بورسیه تحصیلی در این کشور به جهت ادامه‌ی تحصیل هستند, اطلاعات کامل و جامعی در خصوص این موضوع ندارند و عموما بر اساس احساسات تصمیم میگیرند.

هم چنین عدم اطلاع از بافت اجتماعی دانشگاه‌های آمریکا و ترکیب فرهنگی محیط‌های آکادمیک بیشتر به این ناآگاهی دامن میزند. عواملی چون شرایط زندگی, تعاملات اجتماعی, آب‌ و هوا, مالیات‌ها, مخارج و فرهنگ فاکتورهای بسیار مهمی در انتخاب دانشگاه هستند که در بسیاری از مواقع در نظر گرفته نمیشود.

میدانیم که با رشد سرسام اور قیمت دلار تحصیل در آمریکا با هزینه‌ی شخصی امری محال به نظر می‌رسد. پس اخذ بورسیه تحصیلی (‌fund) جهت تحصیل الزامیست و این مهم به وسیله‌ی گرفتن پذیرش (admition) از دانشگاه مقصد امکان پذیر است.

چرا وبینار شرکت کنیم

مطلب اول را به خاطر بیاورید. گفته شد که دانشگاه‌های کشور آمریکا مهم‌ترین مقصد, برای ادامه‌ی تحصیل هستند. پس انتظار می‌رود که متقاضیان بسیار زیادی ازاقصی نقاط جهان مثل کشورهای اروپایی، هند و چین جهت اخذ پذیرش با شما رقابت کنند.

آیا باید در این رقابت خود را از پیش بازنده ببینیم؟ یا اینکه با کسب اطلاعات و استفاده از تجارب دیگران مسلح شویم و برای رقابت آماده شویم؟

جواب این دو سوال وابسته به دیدگاه شماست ولی اگر نظر مثبتی جهت اخذ پذیرش دارید توصیه ما به شما این است که اول در اینترنت بگردید و پس از صرف ساعت‌ها وقت راه کارهای احتمالی آن را پیدا کنید.

ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به هزینه‌ها‌ی زیاد فرآیند اپلای، آزمون و خطا معنایی ندارد و استفاده از اطلاعات غلط، ناقص و یا قدیمی در اینترنت شما را گمراه می‌کند و وقت و پول شما را هدر می‌دهد.

راه کار دوم گوش دادن به تجربیات کسانیست که زمانی مثل شما دانشجو بودند و راهی که قصد قدم گذاشتن در آن را دارید پیموده اند و در حال تحصیل و زندگی در آنجا هستند.

با شرکت در این وبینار میتوانید به این هدف دست پیدا کنید و با پرسیدن سوالات به صورت زنده جواب خود را دریافت نمایید و بدون هیچ شکی پا به این مسیر بگذارید، ما قصد داریم با ارائه این مطلب راه کار کاملی را به شما ارائه دهیم تا خود شما برای اخذ پذیرش اقدام کنید و وابسته به افراد و شرکت‌های گران قیمت جهت انجام این امور نباشید،

اولویت ما برای شما یاد گیری ماهی گیریست

میزان سرمایه گذاری شما

تصمیم برای تحصیل در یک کشور متفاوت تصمیمی بزرگ است که می‌تواند تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد، بسیار افرادی بودند که با در نظر گرفتن فیلم‌های خارجی فکر کردند که زندگی در آن کشور‌ها بسیار زیبا و جذاب است و پس از مهاجرت متوجه شدند که اینگونه نیست و سختی‌ها متفاوت و خاص خودش را دارد و از طرفی کسانی بودند که توانستند با در نظر گرفتن روحیه و شخصیت خودشان کشوری مناسب برای مهاجرت پیدا کنند و در نهایت افراد موفقی گشتند.

در کنار این تصمیم باید در نظر گرفت که هزینه‌های اپلای بسیار زیاد است و در صورت اشتباه ضرر زیادی خواهید کرد، پس بهتر است با علم بر فرایندها این هزینه‌ها انجام شود.

شرکت‌های زیادی هستند که با هزینه‌های کمتری اطلاعات ناقصی در اختیار شما می‌گذارد تا در نهایت با هزینه‌های زیاد در حدود ۱۵ میلیون تومان خودشان با سلیقه‌ی خودشان برای شما اپلای کنند در نظر داشته باشید این شرکت‌ها با انتخاب دانشگاه‌های سطح پایین کار خودشان را راحت می‌کنند.

ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما از این دوره

تمام وبینار‌های اسکورایز این ضمانت را دارد زیرا ما به خدمات خود اطمینان داریم و مطمئن هستیم که این مطالب مورد نیاز شما قرار می‌گیرید.

جالب است بدانید بعد از برگزاری بیش از ۳۰ وبینار با ضمانت بازگشت وجه و حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر تا کنون کمتر از ۵ نفر درخواست عودت وجه داشتند. پس با خیال راحت خرید کنید.

هنوز مطمئن نیستم:

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را
انتظار دارند!

همان طور که پیش‌تر ذکر شد اگر مطالب گفته شده برای شما کافی نبود و یا جواب سوال‌های شما را نداد وجه شما بدون هیچ سوالی بازگشت داده می‌شود.

پس بهانه های همچون:

 • من که دانشگاه خوبی درس نخوندم
 • زبان من قوی نیست
 • باشه یکم سرم که خلوت شد
 • الان کارهای مهم تری دارم
 • ​خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
 • خودم بلدم باید چی‌کار کنم

و …. را نیاورید

لطفاً به این فکر کنید که ندانستن بعضی از این اطلاعات در طی فرایند اپلای ممکن است بسیار هزینه بر تمام شود و آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد

شما میتوانید وبینار ترفندهای اپلای برای آمریکا و زندگی دانشجویی در کالیفرنیا را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

برای دانلود کلیک کنید.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «ترفندهای اپلای برای آمریکا و زندگی دانشجویی در کالیفرنیا – دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.