بخواهید تا به شما داده شود

کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود اثر استر و جری هیکس | قانون جذب | داونلود رایگان

همرسانی کنید

استر و جری هیکس نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود ،متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ می باشد استر هیکس سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است.او ۹ کتاب را با همسرش جری هیکس همکاری کرده‌است، کارهای زیادی را دربارهٔ قانون جاذبه با انتشارات ابراهیم هیکس ارائه کرده‌است و در نسخه اصلی فیلم سال ۲۰۰۶ راز منتشر شده‌است.

کتاب‌های استر هیکس و جری هیکس، از جمله سری قانون جذب استر هیکس، «ترجمه شده از یک گروه از افراد غیر فیزیکی به نام ابراهیم» است. هیکس آنچه را که او انجام می‌دهد را به عنوان «بهره‌گیری از اطلاعات بی‌نهایت» توصیف می‌کند.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس

در زندگی به دنبال چه هستید؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالی؟ بهبود وضعیت سلامتی تان؟ آیا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستید؟ یا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر می خواهید تمامی این موارد را داشته باشید این کتاب راه دستیابی به آنها را به شما می‌آموزد.

این کتاب پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید و هرچیزی را که باعث خوشحالی شما می شود بتواند به دست آورید . این کتاب همچنین به شما یاد می دهد که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چطور چیزهایی را که باعث ناخشنودی شما می شود از خود دوری کنید.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود چه خواهید آموخت؟

پس از مطالعه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت که اساسِ قانون جذب این است:

احساس خوب = اتفاقات خوب

شما هم اکنون کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس را میتوانید به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

12 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود اثر استر و جری هیکس | قانون جذب | داونلود رایگان»

  1. خواهش میکنم دوباره این کتاب صوتی رو آپلود کنید.
    من فرصت دانلودش را نداشتم.متشکرم
    یا حداقل اگر کسی داره لطفا برایم در تلگرام ارسال کند. ممنون

    1. سلام، لطفاً هر کسی لینک صوتی کتاب بخواهید تا به شما داده شود داره برای منم بفرسته، ممنونم ?

  2. من هر بار که کتاب های استر هیکس وآموزشهای آقای عباس منش رامی شنوم فقط حس قدردانی ازشما رادرفکر خودم دارم،واقعا ممنونم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.