دانلود رایگان دوره های ناپلئون هیل

مستد اسرار کیهانی ذهن ثروتمند از ناپلئون هیل – دانلود رایگان

همرسانی کنید

اگر همچنان فکر می‌کنید برای رسیدن به موفقیت و ثروت باید سختی بکشید و از خوشی‌های زندگی دوری کنید دست نگه دارید!!!

شما در مسیر اشتباه هستید. مسیری که قدرتمندان دنیا برای به بردگی کشیدن شما این افکار را به شما تحمیل کرده‌اند تا شما را از ثروت و قدرت دور نگه دارند. در این مستند به جواب این سوال خواهید رسید که مسیر درست چیست؟

مستد اسرار کیهانی ذهن ثروتمند از ناپلئون هیل – دانلود رایگان با زیرنویس فارسی و بدون سانسور

مستند اسرار کیهانی ذهن ثروتمند مجموعه‌ای بی‌ نظیر و نایاب است که شامل 13 قانون بنیادی موفقیت بوده و توسط جناب ناپلئون هیل در سال 1954 تهیه و تدوین شد. تمام بزرگان موفقیت و ثروت دنیا این مجموعه را شاهکار جناب ناپلئون می‌دانند که تمام رازهای موفقیت و حتی قانون جذب بر آن استوار است. با رازهای این دوره می‌توانید یاد بگیرید که چطور مهار ذهن‌تان را به دست بگیرید و آن چنان که می‌خواهید و تصور می‌کنید زندگی کنید. شما خواهید توانست درهای موفقیت، ثروت و خوشبختی در زندگی را به روی خودتان باز کنید و شاهد تغییراتی در زندگی‌تان باشید که زمانی برای‌تان آرزویی محال بود.

اگر کماکان فکر می‌کنید که اختیاری بر پیشامدهای زندگی‌تان ندارید، یا هنوز به سرنوشت معتقدید و یا خودتان را مسئول رویدادهای زندگی‌تان نمی‌دانید و فکر می‌کنید افراد موفق زیادی خوش شانس بوده‌اند که به جایگاه فعلی‌شان رسیده‌اند این رازها نظرتان را عوض خواهد کرد!

خرید این دوره به صورت قانونی

مطالب آموزش داده شده در این دوره توسط گروه‌های مخفی جامعه از کتاب‌های ناپلئون هیل حذف و یا تحریف شد تا اسرار ثروتشان را برای سال‌های بعد کماکان مخفی نگه دارند و این تنها مجموعه‌ی تصویری است که از ایشان باقی مانده است.
این دوره بی نظیر را برای اولین بار در ایران با کیفیت فوق‌العاده و بدون سانسور و حذفیات با زیرنویس پارسی در وب سایت Bestieideas برای‌تان آماده کرده‌ایم.

کافیست تصمیم بگیرید تا بتوانید زندگی‌تان را متحول کنی

ناپلئون هیل کیست و چرا یک درصد ثروتمند جامعه از کشفیات او هراس دارند؟

ناپلئون هیل خبرنگاری بود که در سن ۲۵ سالگی فرصت دیدار با اندرو کارنگی، ثروتمندترین انسان و همچنین سلطان فولاد آمریکا را پیدا کرد و پس از مصاحبه‌ای که با هم داشتند و با شور و شوقی که ناپلئون هیل جوان برای دانستن رمز و راز موفقیت داشت به پیشنهاد آقای کارنگی وارد مسیری شد که زندگی آقای هیل و میلیون‌ها انسان دیگر را به کلی تغییر داد. آقای کارنگی به ناپلئون پیشنهاد داد برای جمع‌آوری راز موفقیت و ثروت به مطالعه و بررسی زندگی افراد موفق و ثروتمند بپردازد و یافته‌های خود را به دیگران بیاموزد.

ناپلئون هیل در کنار اندرو کارنگی

ناپلئون هیل در کنار توماس ادیسون
ناپلئون این چالش را پذیرا شد و بیشتر عمر خود را صرف مصاحبه و بررسی زندگی این افراد کرد و در طی این مدت با بیش از ۵۰۰ نفر از افراد موفق و ثروتمند مصاحبه کرد تا در نهایت توانست نقشه‌ی راه رسیدن به موفقیت را به صورت قدم به قدم و به صورت عملی به دست آورد. او یافته‌های خود را برای اولین بار در کتاب «قوانین موفقیت» منتشر کرد که باعث شد زندگی میلیون‌ها نفر با مطالعه و درک این قوانین متحول شود. این کتاب زمانی چاپ شد که اقتصاد آمریکا در رکود شدیدی قرار گرفته بود و بسیاری به این خاطر بیکار و ورشکسته شده بودند. اما با مطالعه این کتاب تحول عظیمی در جامعه آمریکا و سپس جهان رخ داد که به رکود آن زمان پایان داد. امروزه تمامی ثروتمندان جهان ناپلئون هیل را پدر رشد و موفقیت شخصی می‌دانند و کتاب‌هایش را به عنوان مرجع خود برای رسیدن به اهداف مادی و معنوی خود می‌شناسند و از آموزه‌های آن بهره می‌برند.

 

با این حال، به علت اینکه اسراری که قدرت‌های پشت پرده کنترل ثروت و قدرت دنیا آن‌ها را از مردم پنهان کرده بودند در کتاب قوانین موفقیت که در سال ۱۹۲۵ چاپ شده بود به صورت صریح و آشکارا بیان شده بود کتاب اصلی توسط همین گروه کاملا تحریف و سانسور شده و نکات اصلی آن حذف شد. نسخه بعدی کتاب تحت عنوان بیندیشید و ثروتمند شوید چاپ شد که نسخه ناقصی از موفقیت را در برداشت و نتیجه آن عدم اثربخشی کامل گفته‌های کتاب شد. به همین دلیل هم بیشتر کسانی که این کتاب را می‌خوانند و با عمل کردن به گفته‌های آن نتیجه‌ای کامل نمی‌گیرند، با شک و تردید به قوانین آن نگاه می‌کنند.

اما خوشبختانه ناپلئون هیل رسالت خود در جهت آموزش راز موفقیت و ثروت به جهانیان را فراموش نکرد و در مستندی که در ۱۳ قسمت و در سال ۱۹۵۴ تهیه شد، شخصاً یافته‌هایش را به‌طور کاملا واضح و مبسوط آموزش داد. این برنامه ارزشمند و نایاب که اسرار کیهانی ذهن ثروتمند نام دارد حاصل تحقیقات چندین ساله ایشان و تجربیات بعد از چاپ و انتشار چندین کتاب موفقیت از جمله کتاب «قوانین موفقیت»، «بیندیشید و ثروتمند شوید» و «چگونه حقوق خود را افزایش دهید» می‌باشد و به عقیده بسیاری از ثروتمندان حال حاضر جهان، این دوره اولین و برترین دوره موفقیت و ثروت در سطح جهان است. به عبارتی این مجموعه، پایه و اساس موفقیت است و اگر کسی بتواند به اصول و قواعد آن مسلط شود به راحتی می‌تواند به موفقیت و ثروت عظیمی دست یابد. پس برای محقق شدن اهداف مادی و معنوی خود باید این اصول را یاد بگیرید و به تمریناتی که در این دوره توسط ناپلئون هیل آموزش داده می‌شود حتما عمل کنید.

توصیه بسیار مهم: برای بهترین استفاده از دوره اسرار کیهانی ذهن ثروتمند پیشنهاد می‌شود حتما یک دفتر یادداشت برای مطالب آموزش داده شده در آن اختصاص دهید و بار اول هنگام مشاهده هر قسمت نکات کلیدی را در آن یادداشت کنید (بین هر درس فضای مناسب خالی قرار دهید). بعد اتمام دوره برای اول دوباره از اول شروع کنید و حتماً چندین بار به هر قسمت نگاه کنید و نکات تکمیلی بیشتر را در ادامه هر درس به دفترتان اضافه کنید چرا که همان‌طور که جناب ناپلئون هیل هم خواهند گفت برای کشف این اسرار باید آماده باشید و برای آماده بودن باید مطالب را چندین بار تمرین کنید تا به اصل موضوع پی ببرید. زمانی‌که ذهن‌تان از مطالب گفته شده غنی شد دقیقاً همان لحظه به مخفی‌ترین و اساسی‌ترین راز موفقیت و ثروت دست خواهید یافت.
انتخاب همیشه با شماست!

منتظر چه هستید؟؟!

اسراری که سال‌ها به دنبال آن بودید در دسترس شماست تا به وسیله‌ی آن‌ها به موفقیت و خوشبختی که سالیان سال آرزوی آن را داشتید برسید و جریان زندگی‌تان را در دست بگیرید.

شما میتوانید مستند اسرار کیهانی ذهن ثروتمند از ناپلئون هیل را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

13 اصل مهمی که در دوره اسرار کیهانی ذهن ثروتمند برای موفقیت و ثروت به شما آموزش داده خواهد شد:

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «مستد اسرار کیهانی ذهن ثروتمند از ناپلئون هیل – دانلود رایگان»

  1. سلام وقت بخیر
    اولا سپاس گزارم بابت آپلود فایلها و دوره های عالی که قرار میدید متشکرم
    دوم اینکه اگه میشه مستند سی ساعته قانون جذب رو اگه در دسترسه قرار بدید
    متشکرم بابت تمام زحماتتون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.