سایت مانی ام اس

مدیتیشن برون فکنی – دانلود رایگان سابلیمینال

همرسانی کنید

مدیتیشن برون فکنی کمک به کشف کردن تجربه های زیبا خارج از بدن در طول یک سفر خیالی میکند. این مدیتیشن ، برون فکنی را تحریک میکند و به شما یک فرصت بازدید از مکان های جادویی که در ان همه چیز امکان پذیر است را میدهد.برای جذاب ترین پدیده خواب اماده شوید.

اجازه دهید سحر و جادو شروع شود

تصور کنید بدون هیچ گونه مشکلی شناور و بدون وزن بر روی هوا هستید درست مثل یک نور محو که از میان ابرها در حال تابیدن است تصور کنید به راحتی میتوانید هر دیواری را بشکنید و بدون محدودیت مناظر زیبا و احساسات را تجربه کنید تصور کنید شما میتوانید پرواز کنید و از افراد دیدن کنید این دقیقا همان چیزی است که مدیتیشن برون فکنی آن احساس را درون شما ایجاد میکند.

 1.  سفر حیرت انگیز ذهن
 2.  آشنا شدن با برون فکنی
 3.  خارج شدن از شکل فیزیکی خود
 4. بازید از سرزمین خیالی

برون فکنی چیست؟

برون فکنی یک حالتی از هوشیاری و مرکز بصیرت در حال توسعه است که شامل همه شرایط مکان ها و خواسته ها میشود این مدیتیشن به شما کمک خواهد کرد که به آن حالت برسید.

در هنگام حالت برون فکنی خوداگاه شما بدن شما را ترک میکند و روح یا انرژی از مرز فیزیکی رد میشود و شما میتوانید در واقع انچه در اتاق رخ میدهد را ببینید شما میتوانید خود را ببینید که از بدن خود خارج شده اید.

هیچ محدودیتی از نظر مکان و زمان وجود ندارد .

ایا این مدیتیشن چگونه میتواند به من کمک کند سفر خیالی را تمرین کنم؟

به طور کلی تجربه سفر خارج از بدن به چندین عنصر مهم بستگی دارد که باید زمانی که در معرض مدیتیشن هستید اتفاق بیفتد :

 1.  یک میل و ارزوی واقعی برای داشتن سفر خیالی
 2.  خواب ارام و افزایش اگاهیتان از روند خواب (به عنوان مثال دانستن اینکه شما در حال خواب هستید)

اگر ما سیستم باورهایمان را بدانیم سفر خارج از بدن میتواند خیلی راحت باشد.انتظارات و دیگر حد و حدود مرزهای روانی ما ایجاد ترس و جهان بینی ما را محدود میکند اما این مدیتیشن این کار را برای ما انجام میدهد و باورهای شما را برای داشتن یک سفر خیالی اماده میکند.

مدیتیشن برون فکنی شامل چیست؟

این مدیتیشن شامل پیام های پنهان و تن های ایزونتریک است که به صورت ویژه برای برون فکنی و ارامش طراحی شده اند.
پیام های پنهان تاکیدات پنهانی هستند.

که اگاهی شما را دور زده و نمیتوانید انها را رد کنید و به سادگی به ناخوداگاه نفوذ میکنند و هنگامی که ذهن ناخوداگاه پیشنهادات جلسه برون فکنی را جذب میکند بدون سوال کردن از انها اطاعت میکند.

دستورات پنهان بیهوش شدن شما را تشویق میکند که اجازه میدهد ترس های شما را از بین برود و ذهن را باز میکند و روح شما تلاش میکند تا به سفر خیالی یا OBE (پرواز روح) برود.

تن های ایزونتریک مدیتیشن برون فکنی شامل فرکانس های ارامش مربوط به برون فکنی است که از باز کردن چشم سوم و ارامش عمیق تشکیل شده است.

چگونه ازین فایل استفاده کنم؟

این مدیتیشن منحصر به فرد تاکنون ساده ترین و راحترین راه بدون تمرین های طاقت فرسا برای داشتن یک سفر خیالی است و در یک موقعیت راحت و قبل از خواب به این مدیتیشن برون فکنی گوش فرا دهید و برای اینکار هدفن لازم نیست اما برای به حداکثر رساندن نتیجه میتوانید استفاده کنید.

اجازه دهید ارام و رها شوید زیرا استرس غیر ضروری میتواند در روند برون فکنی اختلال ایجاد کند.

هنگام برون فکنی چه احساسی خواهم داشت؟

احساس ها مختلف هستند و بستگی به هر شخصی دارد اما تعداد کمی از انها تکراری هستند .شما احساس نورانی بودن و شناور بودن را میکنید.

شما ممکن است نور چشمک زن، دیدگاه ها و اشکال با وضوح مختلف را ببینید، رنگهای درخشان و صداهای با فرکانس بسیار پایین افرادی که به این مدیتیشن گوش داده اند اغلب گزارش داده اند روند برون فکنی موفقیت امیز همراه با یک حس شادی و ارامش عمیق بوده است.

یکی دیگر از تجربه هایی که بسیاری از افراد برون فکنی بعد از گوش دادن به مدیتیشن با ان حداقل یک بار مواجه شدند توانایی رد شدن از دیوار بدون هیچ مشکلی بوده است و انها گفته اند که هیچ ترسی نداشته اند و اگر مقاومت ها را رها کنند میتواندد ان را انجام دهند.

خرید این فایل صوتی به صورت قانونی از سایت مانی ام اس

مهم نیست چقدر برون فکنی طول میکشد شما همیشه یک OBE متفاوت خواهید داشت شامل، دید متفاوت ،شنوایی ، و توانایی بالا و هر دفعه که اینکار را انجام میدهید شور واشتیاق شما بیشتر میشود.

آگاهی در برون فکنی

انسان به این اگاهی رسیده است که وجود انسان از اگاهی و بدن فیزیکی تشکیل شده است اگاهی از این که ما که هستیم بدن یک ابزار بیولوژیکی برای رشد اگاهی و توسعه دادن تجربه است و اگر شما احساس میکنید برای برون فکنی اماده هستید این مدیتیشن برون فکنی برای شما است.

این در زندگی بیش از ۱۰ هزار نفر استفاده شده است که به انها کمک کرده است به خارج از مرزهای خود بروند و دربی را برای یک سفر خیالی منحصر به فرد باز کنند.

برای گوش دادن باید قبل از خواب به مدت ۴ هفته تا ۹۰ روز الزامی است و یا حداقل تا زمانی که شما بتوانید یک سفر خیالی را داشته باشید و بعد از ان هر زمان که نیاز بود میتوانید گوش دهید.

استفاده از این البوم همراه با شتاب دهنده اثر بخش تر خواهد بود.


تاکیدات پنهان این آلبوم:

ذهن و روح من آرام هستند
من به خودم اجازه میدهم یک تجربه خارج شدن از بدنم را داشته باشم
اگاهی شما اگاهی باقی مانده از بدن فیزیکتان در خواب است
من سفر خیالی را تجربه میکنم

 موسیقی: پیام های پنهان + ضربه های دوگوشی

 زمان فایل: 60دقیقه

 هدفن: لازم است

 جزئیات فایل: بالاترین کیفیت 320kbps

 فرمت فایل: MP3

 حجم فایل: 137MB

شما میتوانید فایل صوتی سابلیمینال مدیتیشن برون فکنی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

برای دانلود کلیک کنید.

همرسانی کنید

34 دیدگاه دربارهٔ «مدیتیشن برون فکنی – دانلود رایگان سابلیمینال»

 1. سلام به آدمین عزیز ممنون از سایت فوق‌العاده تون. ببخشید دانلود این سابمینال برون فکنی نیست میشه کمک کنین ممنون میشم

 2. سلام و درود ممنون بابت سایت عالیتون ممنون میشم اگر دوباره فعال سازی کنید لینک رو
  سپاس از زحمات شما

 3. سلام خواهشن یکبار دیگه بزارید
  و اینکه داخل کانال فایلشو بزارید لطفا
  من تازه با سایتتون اشنا شدم
  واقعا عالی هستید

 4. سلام مممونم از کانال عالی شما،اگه امکانش هست،یک بار دیگه دوره احترام به خود خانم دکتر سوده هروی را بزارین،سپاسگزارم

 5. سلام.ممنون از سایت و کانال خوبتون.
  اگ امکان داره ادامه دوره پرایس اکشن امینو رو بذارید.چون دوره در حال برگزاریه و سرفصل ها تموم نشدن هنوز. ممنونم

 6. سلام ممنون میگم عمارجون یک این مود تبلیغات بالایی سایت رو عوض کن این تصاویرنامربوط عوض شن واینکه داخل سایت مانی اس یه فایل شتاب دهنده۱۰۰هزاری هم دارن اونم اگه میتونی رایگانشو اینجا اپلودکن ۱۳دقیقه اس

 7. سلام میشه یه خواهشی بکنم

  اگه دوره سیستم ارتعاش آقای رنه سینانی رو بگذارید ممنونتون میشم

  از خیلیا شنیدم این دوره عالیه
  مبلغ دوره سنگینه ممنون میشم

 8. سلام دوستان من اینجا وقتی روی دانلود کلیک میکنم میره داخل یه صفحه ی فروش ساعت و… چطور میتونم دانلودش کنم ؟ اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه ممنون

 9. ادمین تروخدا در کانال بگو‌ بچه هایی که استفاده کردن نتایج خود را بگویند ، من یک ارزو در جهان دارم و اون هم برون فکنی ، من قبل از اینکه این محصول را بگذارید این را خریده بودم و الان بیش از پنج ماه مرتب دارم گوش میکنم اما نیجه نگرفتم ، لطفا در کانال خود راهنمایی ام کنید .

 10. میزنم رو لینک دانلود تبلیغات میاره لطفا اگه کسی لینک رو یا فایل رو داره به ایدی@yacnjpبفرسته یا خود ادمین راهنمایی کنه چجوری دانلود کنیم

 11. سلام ممنون بابت مدیتیشن برونفکنی تا شروع کردم به گوش دادن فایلش متوجه یه چیز عجیب شدم که این فایل بصورت رایگان در یوتیوب هستش اگه سرچ بزنید subliminal astral projection بعد تو پیج vortex_success این فایل رو میبینید دقیقا رفتن همونا رو گذاشتن تو سایتشون واقعا ممنون که دستشون رو کردین برام

 12. واقعا از سایت عالیتون ممنون دانلود کتابهایی رو برام میسر کرد که خیلی وقته دنبال اونها بودم.مرسی از زحماتتون

 13. سلام عمار عزیزم
  واقعا از شما ممنونم بابت زحماتی که میکشید. شما واقعا که دست خدا هستید.میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه براتون مقدوره دوره “فعالسازی چشم سوم” از استاد باقری نیا رو آپ کنید.
  اگر هم دوره بهتری رو در این مورد سراغ دارید زحمتش رو بکشید.
  بینهایت ممنونم.

 14. سلام. تو کانال دیدم در مورد برون فکنی نوشته بودین که موجب مرگ یا فلج شدن میشه. همچین چیزی درست نیست و دوستانی که علاقه به برون فکنی یا سفر روح دارند لطفاً قبلش نسبت بهش آگاهی کامل داشته باشند. کتاب چگونه سفر روح را آموختم نوشته برایان تریسی از سری کتاب های اکنکار رو بخونید. جزء کتاب‌های ممنوعه هست ولی فایلش برای دانلود تو اینترنت هست. سفر روح نیاز به مقام بالای معنوی یا تمرینات مستمر و روزانه داره. کسانی که قبلاً مدیتیشن انجام می‌دادند خیلی راحت‌تر می‌توانند روی سفر روح تمرکز کنند و خروج راحت‌تری داشته باشند. موقع خروج از بدن نترسید و بعد از خروج به برگشتن به جسم فیزیکیتون فکر نکنید مگر اینکه بخواهید بر گردید. چون بلافاصله و در یک چشم بر هم زدن با فکر کردن به چیزی همون چیز اتفاق میافته چون وقتی که از جسم فیزیکیتون جدا شدید دیگه زمان و مکان اهمیتی نداره. لطفاً قبلش آگاهی کامل نسبت به هر کاری که می خواهید انجام بدین داشته باشین و با علم کامل این کار را انجام بدین مخصوصاً کارهایی که ناشناخته هستند مثل خروج از بدن یا همون برون فکنی.

 15. خدمت دوستان عزیز این کانال فوق العاده : آیا این روند اختلال یا مزاحمتی در کنترل خواب ایجاد میکنه ؟ یا اصلا یکی هستن چون روح هر کاری میتونه کنه ؟!

 16. سلام به عمار عزیزم و گروه عزیزش
  ـ
  بازم مثل همیشه عالی ـ
  *
  مرسی ـ
  لطفا برای جوسازیها اهمیت قائل نشید ـ
  این تاثیر دقیقا همون تاثیر گوش دادن رایگان به فایلهای استاتید از نظر خودشون هست .
  اگه پول بدید ـ اثرش عالیه ـ
  اگه پول نمیدی مذمت میشی .
  ـ
  اگه نتیجه بده ـ من پولشو میدم .

  هرگز فایلهای مراقبه کشنده و بیمارکننده و فلج کننده و روانی کننده نیستن .
  ـ
  هرگز فایل مدیتیشن و چاکرا و سابلیمینال نمیتونه اثری روی روان داشته باشه ـ
  *
  اینا فقط و فقط به شرط اینکه شخص بخواد ـ روی باور سازی اثر دارن .
  حتی چاکراها فقط با تغییر باورهای من پاکسازی و فعالسازی میشن .
  ـ
  هرگز مدیتیشن و فعالسازی چاکرا و سابلیمینال ،‌قادر به روانی کردن کسی نیستن .
  ـ

  همگی موفق و شاد و ثروتمند باشید

 17. دوستان عزیز برون‌فکنی هیچ ضرری نداره و بلکه بعد از مدتی اعویاد آور نیز هست؛ چون زیبایی ها و حقیقت‌هایی که فرد در اون حالت میبینه اگر هرشب تکرار بشه فرد دیگه میلی به رابطه و زندکی در دنیای فیزیکی رو نداره. البته خاطرنشان بکنم لطفا قبل از اقدام به برون‌فکنی حتما روی ۷چاکرای اصلی از چاکرای ریشه ته چاکرای تاج کار کنید تا فعال و پاک بشه تا برون‌فکنی سالم و زیبایی داشته باشید. در خصوص تسخیر هم هیچی نمیشه مگر اینکه فرد خودش بخواد تو لونه زنبور چوب دراز بکنه. یعنی اگر طرف قبل یا بعد از برون‌فکنی به فکر اجنه (جهانهای تسخیری) باشه خب بِلاشک بعد از خروج روح هماهن چیزها هم روبرو میشه و چه بسا بدتر و یا اگر بخواد بره فضولی کنا به خونه زندگی افراد دیگه هم این اتفاق رخ خواهد داد ولی از برون فکنی لطفا برای بهتر شناختن جهان هستی و خودِ اصلی و معنویات استفاده کنید‌. اونقدر قشنگ هست که کلا یادتون نمیافته برین خونه دوس دختر یا پسرتون سرک بکشین.

  برکت نور همراهتان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.