دکتر جو دیسپنزا

دانلود رایگان: کتاب شکستن عادت های کهنه از دکتر جو دیسپنزا + فایل های مراقبه | مدیتیشن

همرسانی کنید

کتاب “شکستن عادت های کهنه“محصول یکی از علاقه‌های من است – تلاش صادقانه‌ی من برای رمزگشایی از عرفان به طوری که هر کسی بتواند درک کند که ما تمام چیزهای مورد نیاز برای ایجاد تغییر در زندگی را دم دست‌مان داریم. اکنون در زمانه‌ای هستیم که دیگر فقط به «دانستن» اکتفا نمی‌کنیم، بلکه می‌خواهیم «بدانیم چگونه.» چطور می‌توانیم مفاهیم در حال ظهور علمی و دانش قدیمی را برای موفقیت در ایجاد یک زندگانی غنی به کار برده و برای خود شخصی‌سازی کنیم؟

 

همه ما این جمله را بارها شنیده ایم:

دنیای درون ما، دنیای بیرون ما را شکل می دهد.

 

اما فکر نمی‌کنم که بیشتر افراد واقعاً از ته دل به این جمله اعتقادی داشته باشند. اگر ما واقعاً این مفهوم را می‌پذیرفتیم که افکارمان تأثیر ملموسی در زندگی‌مان ایجاد می‌کند، آیا تلاش نمی‌کردیم که هرگز به فکری که نمی‌خواهیم تجربه کنیم، اجازه ندهیم وارد ذهن‌مان شود؟ و آیا تلاش نمی‌کردیم به جای اینکه دائماً درگیر مشکلات‌مان باشیم، روی آن چیزی تمرکز کنیم که واقعاً می‌خواهیم؟

به این فکر کنید: اگر واقعاً می‌دانستید که این اصل درست است، آیا ممکن بود که حتی یک روز را هم عمداً در مسیر ایجاد تقدیر مطلوب‌تان از دست بدهید؟

امیدوارم این کتاب بتواند دیدگاه شما را در مورد شیوه‌ی عملکرد دنیا تغییر دهد، شما را متقاعد کند که بیش از آنچه فکر می‌کنید قدرت دارید و باعث شود شما این نکته را درک کنید که افکار و باورهای شما تأثیر ژرفی بر دنیای‌تان دارند.

می‌خواهم یادآور شوم که تمام چیزهای مادی از میدان نادیدنی امر غیرمادی که در ورای مکان و زمان قرار دارد، نشئت می‌گیرند. به بیان ساده، اگر در این دنیا بذری بکارید، به مرور زمان به ثمر نشستن آن را خواهید دید. اگر بتوانید رویایی را آنقدر کامل از نظر ذهنی و احساسی در دنیای درونی تان تجربه کنید، آنگاه این رویداد قبلاً رخ داده است. لذا تسلیم شوید؛ آنگاه این رویداد در زندگی بیرونی‌تان جوانه خواهد زد. این یک قانون است.

درباره کتاب شکستن عادت های کهنه

لذا شما را دعوت می‌کنم که آن‎چه را در این کتاب می‌آموزید، به بوته‌ی آزمایش بگذارید و بی‌طرفانه نتایج را بررسی کنید. منظورم این است که اگر تلاش کنید تا دنیای درونی افکار و احساسات خود را تغییر دهید، محیط بیرونی به شما بازخورد می‌دهد تا نشان دهد که ذهن شما روی دنیای «بیرون»تان تأثیر گذاشته است.

یکی از بزرگ‌ترین دروغ‌هایی که ما راجع به خود و ماهیت حقیقی‌مان باور کرده‌ایم این است که ما چیزی نیستیم جز موجوداتی جسمی که بر حسب واقعیت مادی تعریف می‌شویم و عاری از بُعد و انرژی حیاتی بوده و از خداوند جدا افتاده‌ایم – البته به گمانم تا به اینجا پذیرفته باشید که خداوند در درون و در پیرامون ماست. این نوع کتمان حقیقت راجع به هویت واقعی ما نه تنها معادل اسارت و بردگی است، بلکه همچنین ما را به این نتیجه می‌رساند که موجوداتی متناهی هستیم و در این زندگی فاقد معنا گرفتار شده‌ایم.

 

این عقیده که هیچ قلمرو و حیاتی در ورای قلمروی جسم وجود ندارد و ما هیچ تسلطی بر تقدیر خود نداریم، حقیقتی نیست که من و شما آن را بپذیریم. امیدوارم این کتاب ذره‌ای بر دانش شما اضافه کند و به شما کمک کند خود واقعی‌تان را مشاهده کنید.  شما موجودی چندبعدی هستید که واقعیت را خلق می‌کند. تمام تلاش من در این کتاب برای این بوده است که کاری کنم شما این ایده را به عنوان قانون و باور جدید خود بپذیرید. شکستن عادت‌های کهنه به این معناست که شما باید ذهن خود را از دست داده و ذهن جدیدی برای خود خلق کنید.

اگر بتوانیم خود را از نظر زیستی، انرژیایی، جسمی، احساسی، شیمیایی، عصب شناختی و ژنتیکی تغییر دهیم و دیگر بر اساس این پیش فرض ناخودآگاه زندگی نکنیم که زندگی فقط یعنی رقابت، تقلا، موفقیت، شهرت، زیبایی جسمی، جذابیت جنسی، دارایی و قدرت، آنگاه می‌توان گفت خود را از قید و بند دنیا رها کرده‌ایم. به گمان من این دستور العمل موفقیت باعث شده که ما در بیرون خود به دنبال پاسخ و سعادت حقیقی باشیم، حال آنکه پاسخ واقعی و شادی حقیقی همواره در درون‌مان بوده است.

 

از آنجا که ذات ما طوری است که به امور عادت می‌کنیم، چرا کاری نکنیم که عظمت حقیقی، عطوفت، نبوغ، ذکاوت، قدرت، عشق، هشیاری، سخاوت، شفابخشی، تجلی کوانتومی و الوهیت عادت‌های جدید ما باشند؟ چرا آن لایه‌هایی از احساسات شخصی را که به مثابه هویت خود حفظ کرده‌ایم، کنار نزنیم؟ چرا آن محدودیت‌های خودخواهانه‌ای را که تا این حد به آن‌ها فضا داده‌ایم، از میان بر نداریم؟

چرا از باورها و نگرش‌های نادرست خود راجع به ماهیت واقعیت و خود دست بر نداریم؟ چرا بر عادت‌های مخربی که همواره سد راه کمال‌مان هستند، غلبه نکنیم؟ و چرا از آن نگرش‌هایی که جلوی کشف خود حقیقی‌مان را گرفته‌اند، دست بر نداریم؟ تمام این چراها بخشی از مسیر کشف خود حقیقی هستند. لذا بزرگ‌ترین عادتی که می‌توانید بشکنید، عادت “خود قدیمی بودن” است و بزرگ‌ترین عادتی که می‌توانید ایجاد کنید، عادت تجلی بخشیدن به خود الهی‌ درون‌تان است. آنگاه است که ماهیت و هویت حقیقی خود را نمایان خواهید کرد و در خود سکنی خواهید گزید.

 

در همین ابتدا از شما می‌خواهم که ذهن‌تان را باز کنید تا بتوانیم مفاهیم مورد نظر من در کتاب را قدم به قدم بسازیم. تمام این اطلاعات برای این است که شما با آن کاری بکنید – در غیر این صورت، فقط به درد بحث سر شام می‌خورد. اگر بتوانیم ذهن خود را به سوی واقعیت امور بگشایید و باورهای شرطی شده‌ی خود را (که در قالب‌بندی واقعیت، به آن‌ها عادت کرده‌اید) دور بیندازید، آن‌گاه نتایج تلاش‌تان را خواهید دید. این آرزوی من است برای شما.

نام کتاب: شکستن عادت های کهنه
نویسنده: دکتر جو دیسپنزا
تعداد فصول: 14 فصل
تعداد صفحات: 414 صفحه
ترجمه: تیم ترجمه رویال مایند + خرید قانونی این کتاب از سایت رویال مایند.

فهرست:

1️⃣ بخش اول: دانش شما
فصل 1: شمای کوانتومی
فصل 2: غلبه کردن بر محیط
فصل 3: غلبه بر بدن
فصل 4: غلبه کردن بر زمان
فصل 5: بقا در برابر آفرینندگی

2️⃣ بخش دوم: مغز شما و مراقبه
فصل 6: سه بخش مجزای مغز
فصل 7: شکاف
فصل 8: مراقبه، عرفان و امواجی از آینده

3️⃣ بخش سوم: گام برداشتن به سمت تقدیر نو
فصل 9: فرآیند مراقبه: مقدمه و آماده‌سازی
فصل 10: درهای حالت آفرینندگی را باز کنید
فصل 11: عادت خود قدیمی بودن را ریشه‌کن کنید
فصل 12: خاطره‌ی خود قدیم‌تان را از بین ببرید
فصل 13: برای آینده‌ی جدیدتان ذهن جدیدی بیافرینید
فصل 14: زیستن واقعیت جدید

دانلود کتاب به صورت PDF پی دی اف

 

BREAK HABIT-JOE DISPENZA- full v5-Bestieideas.com دانلود کتاب شکستن عادت های کهنه از دکتر جو دیسپنزا به صورت الکترونیکی

برای دیدن توضیحات در سایت رویال مایند کلیک کنید.

دانلود فایل های صوتی مدیتیشن این کتاب:

 

دانلود این مراقبه ها

همرسانی کنید

55 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: کتاب شکستن عادت های کهنه از دکتر جو دیسپنزا + فایل های مراقبه | مدیتیشن»

 1. سلام ادمین جان
  بی نهایت ممنون بابت زحماتی که می کشی و فایل های عالی که به اشتراک میذاری??
  لطفا فایل های صوتی مراقبه رو یه جوری قرار بده که بشه دانلودشون کرد، الان فقط میشه آنلاین گوش داد، ولی چون مراقبه ها رو باید چندین بار گوش بدیم، بهتره دانلودش داشته باشیم?
  مرسی??

 2. سلام
  اول مرسی بابت زحماتتون که انقد به ما جوونا کمک میکنین
  اگه امکانش هست دوره جهان بینی توحیدی عباس منش رو باز بزارید
  هیچ جا نتونستم پیداش کنم

 3. سلام دوست عزیز

  ممنون از تمام فایل هایی که قرار دادید.

  لینک دانلود فایل اشتباها می‌فرسته ما رو روی سایت رویال مایند و نمیشه دانلود کرد.

 4. سلام. من دیابتی کبد چرب 3 با 26 سال سن هستم! خودمم موندم چطور همه مریضیا یهو اومده سراغم. ولی شنیدم درمان های ذهنی بویژه مراقبه و تلقین و کاشت باور سلامتی به ذهن میتونه ادمو درمان کنه. مثل همین نویسنده!!!! لطفا فایل های مراقبه ش رو هم موجود کنید و فایلا و سابلی های سلامتی هم بذارید.
  فداتون

 5. سلام ادمین عزیز خسته نباشید?
  چرا فایل‌های مراقبه پخش نمیشه؟
  اگر امکانش هست فایل‌های مراقبه‌ی هفت‌چاکرا هفت بدن هم برامون بذارید.ممنون میشم?

 6. سلام، سپاس بخاطر تمام زحمت هاییه می کشید، فقط خدا میتونه براتون جبران کنه. لطفا دوباره شکستن عادت های کهنه و مراقبه هاشو برای دانلود بزارید. و پاکسازی و فعالسازی هفت چاکرا هم بزارید لطفا.
  ممنون،تشکر،سپاس، تنکس، مغسی، مرسی

 7. سلام
  وقت بخیر
  می شه بزرگواری کنید و ورک شاپ دکتر دیسپنزا در سایت رویال مانید رو یک بار دیگه آپلود کنید؟
  البته که می دونم کلی مطب برای آپلود کردن دارید و کلی هم درخواست های جور واجور اما اگه لطف کنید و این فایل ها رو یکبار دیگه آپلود کنید خیلی خیلی ممنون می شم.

 8. سلام ممنون از زحمات شما
  میشه از بروس لیپتون فایل های بیشتری بزارید
  و ورکشاپ دیسپنزا از سایت رویال مایند
  ???

 9. سلام.لطفامراقبه های ماورای طبیعی شدن رودوباره آپلودکنید.توروخدا???لطفامثل همیشه سبب خیربشیدممنون???

 10. سلام
  ممنون بابت مطالب عالیتون!!!
  لطف میکنین کتاب شکست عادت های کهنه دکتر دیسپنزا رو دوباره آپلود کنین!!
  یه دنیا ممنون♥️♥️♥️

 11. سلام شبخوش ادمین عزیز بیزحمت مراقبه های ماورای طبیعی شدن و شکستن عادتهای کهنه رو دوباره آپلود کنید..ادمین جان مارو رویاب

 12. سلام ادمین عزیز خسته نباشید بابت زحماتتون .امکان داره فایل های مراقبه شکستن عادتهای کهنه و ماورای طبیعی شدن رو دوباره آپلود کنید فقط مراقبه هاشو تشکر .بیزحمت کمک کنید

 13. سلام
  وقت بخیر
  چرا فایلهای صوتی رو نمیشه گوش کرد
  چطور میتونم فایلهای صوتی رو داشته باشم؟
  پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم

 14. سلام ممنون از این کتاب زیبا وترجمه وصدای عالی فقط لطفاً راهنمایی کنید چطوری دانلود کنم می‌خوام توی ماشین گوش کنم ممنون میشم بفرمایید

 15. سلام باتشکر از سایت خوبتون میخواستم بدونم ایا خوندن این کتاب و کتاب ماورای طبیعی شدن به صورت رایگان که قرار گرفته اشکالی نداره؟ایا با اجازه ناشر هست؟ ممنون میشم جواب بدین 🙂

 16. سلام اکثر فایلهای صوتی را نمیشه دانلود کرد .و جالبه که ادمین عزیز پاسخ همه سوالات را میده غیر از اینکه چرا امکان دانلود فایلهای صوتی نیست!!!چرا؟؟؟؟؟

 17. سلام ممنونم از این مطالب مفید ولی متاسفانه هیچکدوم رو نمیشه دانلود کرد نه ماوراء طبیعی شدن و نه شکست عادتهای کهنه .لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 18. سلتم وقت شما بخیر
  ممنون از سایت عالیتون
  امکان هست که
  دوره دانش آرکتایپی از دکتر شیری – رو دوباره اپلود کنید
  بینهایت ممنون

 19. سلام وقت شما بخیر
  با تشکر از سایت عالیتون
  امکانش هست دوره دانش آرکتایپی از دکتر شیری رو دوباره داپلود کنید ?

 20. سلام ادمین جون .دستت درد نکنه.میشه لطفا کتاب «از ذهن تا ماده» دکتر جو دیسپنزا و بیولوژی باور دکتر بروس لیپتونو هم بذاری؟ممنون

 21. پریا گودرزی

  سلام
  من منظور بدی نداشتم فقط اون دوره رو ازتون میخواستم حالا اگر انقدر با خیلی سریع مشکل دارین من دیگه اون رو نمی نویسم
  منم میخواستم چیزی که میخوام رو درخواست بدم .
  ممنون

 22. باسلام متاسفانه این فایل ها دانلود نمیشه شما که این همه زحمت می کشید لطفا را هنمایی بفرمایید یا لینک دانلود را به ایمیل ما بفرستیدپیشاپیش از حسن نظر شما کمال تشکر را دارم احمد

  1. سلام ، باتشکر از شما بابت دوره های مفید تون، خدمت دوستای که مشکل دان دارند،اگه نرم افزار IDM رو نصب کنند اکثر مطالب رو میتونن دانلود کنن،موفق و پیروز باشید

 23. سلام
  در هیچ سایتی کامنت ها و نظرات کاربر ها بدون تائید ادمین برای بازدید کننده ها و کاربرهای سایت نمایش داده نمیشه
  ایا این برای سایت شما هم صدق میکنه؟؟

 24. سلام خیلی ممنون از سایت خودتون و یه تشکر ویژه از ادمین عزیز
  دانلود فایلا به شکله‌ ویدئو اموزشیشو‌ دیدم‌ اما اصلا‌ هیچ گزینه‌ ای برای دانلود وجود نداره !!!چکار کنم؟خواهشها راهنمایی کنین ممنون میشم:))

    1. کانال تلگرامتونو‌ هم دارم ولی اونجا معمولا‌ فایل صوتی نزاشته‌ بودید‌ ارجاع داده بودید اینجا دانلود کنیم

 25. سلام ب جز اینجا چطوری میش باشما ارتباط داشت من نمتونم دانلود کنم لطفا کمکم کنید،???

 26. سلام دوست عزیز میشه خواهش کنم اگه دوره های بورس دکتر ترحمی رو داری کمکی کنی برای دریافتش

 27. سلام اول از هر چیزی سپاس گزارم بابت این سایت بسیار مفید و ارزشمند شما
  یک خواهش دارم اگه امکانش هست دوره آربی حسین عزت خواه که برای فروش در سایت آمازون هست رو بزارین
  با سپاس فراوان

 28. دارندگان حق تکثیر برای کنترل تکثیر و دیگر بهره‌برداری‌ها از آثار خود برای زمان مشخصی حقوق قانونی و انحصاری دارند و بعد از آن اثر وارد مالکیت عمومی می‌شود. هرگونه استفاده و بهره‌برداری از این آثار منوط به دریافت اجازه از ناشر یا پدیدآورندهٔ آن اثر می‌باشد، استفاده در شرایطی که طبق قانون محدودیت یا استثنایی وجود دارد، مانند استفاده منصفانه، به دریافت اجازه از دارنده حق تکثیر نیاز ندارد.
  ویکی پدیا

 29. سلام ممنون از کانال و سایتتون واقعا زحمت میکشین ??❤️
  لطفا مجموعه تصویری REWIND رو از دکتر دسپینزا و پازل موفقیت رو از باب پراکتور اپ کنید این دو دوره خیلی عالی و مهم هستم ممنون ازتون
  ❤️?

 30. سلام، اگر امکانش هست مجموعه های افزایش قد را هم بگذارید.
  سایت بی نظیر یعنی همین سایت ???

 31. ممنون از فایلهاتون
  فیلم های مجموعه تصویری REWIRED که سیزده قسمت هستش رو هم بزارین لطفا. همچنین دکتر جو دیسپنزا یه ورکشاپ جدید داره تو سایت رویال مایند اونو هم اضافه کنین لطفا
  خیلی ممنون

 32. سلام
  یک فایل جا مونده
  مراقبه هفته اول پارت دوم (دومین فایل) اشتباه اپلود شده بجای اون هفته دوم اپلود شده
  یعنی ما دو تا فایل هفته دوم داریم

 33. خیلی خیلی ممنون بخاطر این کتاب عالی فوق العاده اید
  فقط با عرض پوزش فایل صوتی دوم و سوم مشابه هستن

 34. سلام.واقعا ممنون بابت این‌کتاب فوق العاده.من خیلی آثار دکتر دیسپنزا رو دوست دارم و ازتون کمال تشکر رو دارم‌بابت آپلودش??.
  لطفا اگر‌براتون مقدور بود آثار دکتر بروس لیپتون رو هم آپلود کنید مثل کتاب ماه عسل از دکتر بروس لیپتون و مابقی آثارشون.متشکرم??

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.