روش جوان سازی

کتاب روش جوان سازی از منتاک چیاک – دانلود رایگان

همرسانی کنید

‫‬کتاب “روش جوان سازی” مکمل آموزش‌های دیده شده در زمینه تائو جهانی و راهنمای انجام تمرینات مربوطه می باشد.

جوان ‌سازی از طریق ماساژ خویش، گرفتگی نصف‌النهارها یا کانال‌های انرژی را در حواس مختلف و اندام‌های حیاتی برطرف می‌سازد. شیوه منحصر به فرد، انرژی چی را از اندام‌های جنسی و مقعد، ابتدا به صورت، دست‌ها و حواس و سپس به مناطق ویژه‌ای از بدن هدایت می‌کند.

خرید این کتاب به صورت قانونی

معرفی کتاب روش جوان سازی

بزرگان، از دوران باستان تا دنیای امروز، به طور قابل توجهی شادابی جوانی خود را حفظ کرده‌اند، به طوری که حداقل بیست سال جوان تر از سن واقعی خود به نظر یکی از سرچشمه‌های سرزندگی آن‌ها انجام تمرینات جوان‌سازی با استفاده از ماساژ خود بوده است.

این تمرینات در واقع استفاده از انرژی درونی خود یا انرژی چی به منظور تقویت و جوان‌سازی اندام‌های حسی (چشم، گوش، بینی، زبان، دندان‌ها، پوست) و اندام‌های درونی است.

قدمت این تکنیک‌ها در حدود پنج هزار سال است. تکنیک‌هایی که تاکنون به صورت راز حفظ شده‌اند، به طوری که استادان این مکتب آن‌ها را به گروه کوچگی از شاگردان منتقل می‌کردند. حتی با این وجود، هر یک از مریدانِ اساتید تائو، اغلب تنها از بخشی از این روش‌ آگاهی داشتند.

با مطالعه روی تعدادی از بزرگان تائوئیسم، اجزای مختلف این روش را کنار هم آورده و به صورت برنامه‌ای واحد و منطقی سازماندهی کردم. با انجام این تمرینات، به مدت پنج تا ده دقیقه در روز، می‌توانید خیلی چیزها از جمله سیما، بینایی، شنوایی، سینوس، لثه، دندان، زبان و بنیه خود را بهبود بخشید.

عنوان اصلی این کتاب (chi selt massage taiist way ot rejuvention) می باشد که توسط منتاک چیا (Mantak Mhia) پزشک چینی بر اساس روش های تائو برای ماساژ با انرژی دورنی (جوان سازی سلوب ها) نوشته شده است.

شما میتوانید کتاب روش جوان سازی از منتاک چیاک را به صورت پی دی اف و رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

ravesh javansazi-Bestieideas.com دانلود رایگان

همرسانی کنید

7 دیدگاه دربارهٔ «کتاب روش جوان سازی از منتاک چیاک – دانلود رایگان»

  1. سلام خواهش می کنم این دوره خوشنویسی با خودکار و روش جوانسازی با منتاک چیاک را دوباره قرار بدید سپاسگزارم

  2. سلام
    مادر جون می شه این بخش را دوباره بگذارید؟ من خیلی سخت می توانم به فیلترشکن وصل شم و تلگرام چک کنم.
    خدا بهتان قوت بده عزیزانم

  3. سلام من تازه وارد کانالتون شدم از اونجا اومدم این کتابو دانلود کنم اینجام نیست، دوباره قرار میدین این فایلو

  4. ممنونم دوستای عزیزم امیدوارم همیشه جوان وشاداب بمانید.تنها مرجع سرگرم کننده همین سایت است که حتی بیشتر از خانواده ام در رشد و ارتقای سطح فکریم اثر داشته .بینهایت دوستتون دارم .??????‍♀️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.