اعتماد به نفس بیشتر از یک

دوره جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس از استاد بهرامپور – دانلود رایگان

همرسانی کنید

این دوره به درخواست سایت بهرام پور حذف شد.

خرید این دوره به صورت قانونی

 

دوره جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس از استاد بهرامپور – شاید پیش خودتان بگویید از این مطالب در اینترنت یا کتاب‌ها زیاد است… حق با شماست. مطالبی که در مورد اعتماد به نفس وجود دارد، بسیار زیاد است. اما واقعاً کدام‌یک از آن‌ها، مبتنی بر دقیق‌ترین نظریه‌ها، تحقیقات و پژوهش‌های علمی است؟ چقدر از آن‌ها کاربردی است؟ آیا اگر تجربه خواندن مطالب صرفاً انگیزشی (تو می‌تونی –  باور داشته باش – کافیه جذبش کنی و از اینجور چیزها ?) دارید، تا به حال اثر بزرگی هم در زندگی‌تان داشته؟ احتمالاً خیر! چون مطالب انگیزشی، آثار بسیار کوتاه مدتی دارد و نمی‌تواند کاربردهای آن‌چنانی داشته باشد. برعکس، می‌تواند باعث سرخوردگی وناکامی هم شود.

 

در دوره‌ای که با بیش از 950 شرکت کننده برگزار شد، تعاریف دقیقی از اعتماد به نفس گفته شد، تحقیقات مدرن و تازه در مورد اعتماد به نفس توضیح داده شد، از افسانه‌ها و باورهای اشتباه و رایج در مورد اعتماد به نفس گفته شد و تمرین‌هایی واقعاً کاربردی که بتوانید به صورت روزمره  و به تدریج آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید و آثار شگفت‌انگیزش را ببینید، به شما آموزش داده خواهد شد!

 

در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا نباید بابت تهیه فیلم این دوره، هیچ نگرانی‌ای داشته باشید. این دوره هم مثل سایر محصولات و دوره‌های ما، گارانتی بازگشت وجه دارد! پس اگر به هر دلیل از آن ناراضی بودید یا دیدید هیچ کاربردی در زندگی شما ندارد، وجه پرداختی شما به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد…! مزیت‌های متفاوت این بسته را کمی پایین‌تر به شما خواهیم گفت…

 

⭕️معرفی خلاصه و سریع بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس

در این فیلم، تمام توضیحاتی که در مورد این محصول نیاز دارید توسط پیام بهرام‌پور به شما گفته می‌شود و البته امیدوارم از مطالب آموزشی همین فیلم خیلی زیاد استفاده کنید

 

وقتی اعتماد به نفس نداشته باشیم، حتی اگر غول چراغ جادو هم داشته باشیم، هیچ فایده‌ای ندارد!.

 

⭕️اطلاعات کلی بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس
مدرس  مدرس: پیام بهرام پور

 تعداد جلسات تایم محتوا: 1500 دقیقه محتوای کاربردی و علمی (شامل فیلم، فایل‌های صوتی و اسلایدهای آموزشی)

(علاوه بر آموزش اصلی، چندین ویدئوی تکمیلی و ارزشمند هم در این بسته برای شما گنجانده شده است)

محل برگزاری  محل برگزاری:  هرجای دنیا که باشی! فقط باید اینترنت داشته باشید که فیلم‌ها را یا دانلود کنید یا آنلاین ببینید!

 وقتی اعتماد به نفس را کامل یاد بگیرم، چه اتفاقی برایم می‌افتد؟

دوست و همراه عزیز!

? آیا می‌دانید ترس‌های ما، همه به اعتماد به نفس مربوط هستند؟  آیا می‌دانید ترس‌ها منبع عظیمی از انرژی هستند که اصلا از آن استفاده نمی کنیم؟ برای استفاده از انرژی‌ ترس‌هایمان، اول باید مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس را بیاموزیم.

? آیا می دانید در طول زندگی، چه فرصت‌های طلائی را از دست می دهیم در حالی که نمی دانیم «کمبود اعتماد به نفس» بوده که باعث از دست رفتن آن شده؟

? آیا می‌دانید چه پتانسیل‌هایی در خودمان داریم اما تنها به دلیل باورهای غلط نسبت به خود و کمبود اعتماد به نفس، هرگز به مرحله شکوفایی و رشد نمی‌رسند؟

? آیا می‌دانید وقتی اعتماد به نفس بالا داشته باشیم، حتی در ناکامی‌ها و شکست‌ها هم نگران و مضطرب نمی‌شویم؟

? آیا می‌دانید این اعتماد به نفس است که می تواند «زیستن و زندگی با ارزش‌ها» را برای ما به همراه داشته باشد و سطح رضایت از زندگی‌مان را چندین پله ارتقا بدهد؟

? و…

 

? ما فکر می‌کنیم نیازی به چنین آموزشی نداریم…!

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که اعتماد به نفس کافی دارم! نیازی به تهیه این فیلم ندارم!» البته که طبیعتا افرادی هستند که هم مطالعات کافی داشته اند و هم مهارت اعتماد به نفس را دارند. اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که اعتماد به نفس داریم، چون احتمالاً اعتماد به نفس را فقط در رک حرف زدن و قاطع بودن می‌بینیم! در حالی که اعتماد به نفس، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.

 

چه بسیار کسانی که افرادی رک یا حاضر جواب‌اند اما اعتماد به نفس واقعی‌شان چنان متزلزل است که حتی به آن‌ها اجازه نمی دهد به خودآگاهی برسند.

 

چه بسیار افرادی که «اعتماد به نفس کاذب» دارند و فکر می‌کنند «اعتماد به نفس واقعی» دارند. (شاید بد نباشد بدانید ضرر و زیان‌های اعتماد به نفس کاذب، به مراتب از نداشتن اعتماد به نفس، آسیب زننده‌تر است!)

 

و خلاصه توصیه ما به شما این است که این سرمایه ‌گذاری ارزشمند را برای خودتان انجام دهید و نتایجش را در آینده ببینید…!

 

مثل سکه و دلار نیست…!

جنس سرمایه گذاری در دوره‌ای مثل «اعتماد به نفس» شاید از جنس دلار و طلا نباشد که به صورت ملموس آن را ببینید. اما اثرات بلندمدت آن به جرات می توانیم بگوییم از صدها سرمایه گذاری روی دلار و طلا، ارزشمندتر است. چون اولاً یک سرمایه‌گذاری معنوی و درونی است که اثرات فوق‌العاده زیادی دارد، ثانیا، می‌تواند این اثرات، نسل به نسل منتقل شود و از بین رفتنی نیست. اگر شما اعتماد به نفس بالا را تجربه کنید و یاد بگیرید، بچه‌های قدرتمندتر، موفق‌تر و شادتری هم تربیت خواهید کرد و بنابراین این سرمایه‌گذاری شما، روی آیندگان هم تاثیر خودش را خواهد گذاشت.

 

دیگر فواید اعتماد به نفس

زمانی که اعتماد به نفس کافی (نه کاذب) داشته باشیم، زندگی فوق‌العاده‌ای را تجربه خواهیم کرد! یعنی:

 

موفقیت بیشتر و بزرگتر

همه انسان ها دوست دارند جزو افراد موفق باشند و زندگی خوب و پرباری داشته باشند، اما آیا همه چنین توانایی را دارند؟ جواب بله است و یا حداقل بیشتر از 95 درصد انسان ها چنین توانایی و قابلیت ها را به صورت بالقوه دارند. پس چرا فقط 3 درصد انسان ها به راستی موفق‌اند؟ دلیلش این نیست که 97 درصد افراد جامعه چنین توانایی را ندارند بلکه به خاطر این است که آن‌ها از اعتماد به نفس بالا و کافی برخوردار نیستند به همین خاطر جرئت انتخاب اهداف ارزشمند و بزرگ را ندارند و طبیعی است در این رابطه، کاری هم انجام نمی دهند و وقتی که اقدامی نباشد، اتفاقی هم نخواهد افتاد.

 

افزایش شجاعت و شهامت

اگر فقط یک مانع بین افراد و زندگی رویایی شان وجود داشته باشد، ترس است، ترس هم به این دلیل به وجود می آید؛ چون انسان ها به طور طبیعی از چیزهای ناشناخته مخصوصا اگر خارج از کنترل آنها باشد می ترسند و هر چیزی که باعث شود از منطقه امن عادت هایشان خارج شوند آنها را به وحشت می اندازد. یکی از مزایای اعتماد به نفس این است؛ وقتی ما اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم، شجاعت و شهامت ما افزایش پیدا می کند، جرئت و جسارت خارج شدن از منطقه امن عادت هایمان را پیدا می کنیم، ما به خودمان و توانایی هایمان اطمینان و ایمان داریم و می دانیم هر اتفاقی هم که بیفتد از پس آن بر خواهیم آمد…

 

زیستن با ارزش‌ها

وقتی با ارزش‌ها زندگی کنیم، دیگر نگران این نیستیم که به اهدافمان برسیم یا نه! چون اعتماد به نفس بالا و زندگی با ارزش‌ها، حتی در صورت نرسیدن به اهداف هم سطحی از رضایت و خشنودی به  شما هدیه می دهد که در لحظه لحظه زندگی، نگرانی و استرس‌های شدید را تجرهب نخواهید کرد. اصلا خود اعتماد به نفس به شما راه ارزشمندتر شد  و دسترسی به اهداف را نشان خواهد داد…

و ده‌ها فایده و ارزش دیگری که با مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس کسب خواهید کرد…!
  بزرگترین دشمن موفقیت، شکست نیست، کمبود اعتماد به نفسه  

 

⭕️نگاهی کوتاه و سریع بر سرفصل های بسته جامع اعتماد به نفس 😕

◼️ بی خطر سازی سیستم مخرب مغز: چطور دشمن شماره یک اعتماد به نفس و عزت نفس را از بین ببریم؟

◼️ سیستم تریگر: چطور بتوانیم از دایره امن خود خارج شویم و تجربه کامل‌تری از دنیا داشته باشیم

◼️ تغییر سیستم باورها: چطور ذهینت درست‌تری از توانمندی‌های خود داشته باشیم؟

◼️ سیستم بخشیدن: چطور خودمان و دیگران را ببخشیم؟ تا رها باشیم؟

◼️ افیون کورتیزول: چطور ما شجاع باشیم؟ چرا ترسو می‌شویم؟

◼️ چطور خودم را لایق زندگی بهتر بدانم و برای آن تلاش کنم؟?

◼️ چطور از عذاب وجدان رها شوم؟?

◼️ چطور با گذشته‌ام تسویه حساب کنم؟

◼️ چطور از احساس گناه رها شویم؟

◼️ چطور نسبت به انتقاد دیگران مقاوم باشیم؟

◼️ ترشح مواد شیمیایی در مغز و ارتباط آن با اعتماد به نفس

◼️ چرا از دست خودمان ناراحت می شویم؟ با این احساس چه کار کنیم؟

◼️ احساس شرم، حسادت، غبطه و گناه را چه کار کنیم؟

◼️ ستون‌های عزت نفس چی هستند؟ چگونه  احساس ارزشمندی داشته باشم؟

◼️ و ده‌ها موضوع مهم که جای دیگری پیدایشان نخواهید کرد…!

 

این‌ همه مطلب و دوره واسه اعتماد به نفس هست…! مزیت بسته ما چیه؟

بله، شکر خدا کلاس و کارگاه آموزشی برای «اعتماد به نفس»، زیاد وجود دارد. رویکرد مؤسسهٔ «بیشتر از یک نفر» در آموزش، در همهٔ 7 سال گذشته، این بوده که خود را رقیب کسی نمی‌دانیم و کسی را جاتنگ‌کنِ وادیِ فراخ آموزش نمی‌انگاریم. مخاطبان باید به همه‌جور کلاسی بروند و کم‌کم خودشان خوب را از بد و غیرعلمی را از علمی تشخیص دهند. در نهایت خودِ بازار تصمیم بگیرد که کدام بازیگر را بر صدرِ اعتماد بنشاند و کدام را به زیر بکشد.

 

به همهٔ این آموزش‌ها نیاز است، حتی ضعیف‌هایش! چون این نشانهٔ رونق وادی آموزش است که همه‌جور جنسی در آن یافت می‌شود. مانند صنعت پوشاک و مشاوره و تبلیغات و پزشکی و بورس و… است که چون طیف وسیعی از قوی‌ها و ضعیف‌ها در آن مشغول‌به‌کارند، این عرصه‌ها زنده‌اند و پیش می‌روند. اگر قرار بود فقط یکی‌دو بازیگرِ ممتاز در وادی خاصی مشغول باشند، آن حوزه به انحصار و زوال کشیده می‌شد!

 

خب برویم سراغ مزیت‌های اصلی بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس:

1- همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مزیت ویژهٔ «بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس» این است که محتوای آن برگرفته از دوره‌ها و منابع آموزشیِ مبتنی بر تحقیقات علمی و آزموده شده در جهان است. مدرس این کارگاه، پیام بهرام‌پور، سال‌هاست منابع آموزشیِ دست‌اول را مطالعه و مرور می‌کند و دوره‌های آموزشیِ بین‌المللی را می‌گذراند و بنابراین به منابع دست اول و معتبری دسترسی دارد.

 

2- مزیت دوم ما، کاربردی بودن و بومی بودن مطالب است. مطالبی که در این بسته به شما یاد داده می‌شود، صرفاً تئوری نیست. این آموزش‌ها همراه با تمریناتی موثر و کاربردی است. این آموزش‌ها هیجانی و کوتاه مدت و انگیزشی نیست و اثرات درازمدتی بر شیوه و سبک زندگی شما خواهد گذاشت.

 

3- مزیت سوم این دوره، تعاملی‌بودن آموزش‌هاست، بدون شعاردادن. راستش را بخواهید، این دوره مخصوص کسانی است که واقعا می‌خواهند در زندگی‌شان تغییر ایجاد کنند و برای این کار مصمم هستند. ما افرادی که اهل اقدام باشند می‌خواهیم. به این دوره نیایید اگر فقط به جزوه داشتن و جزوه نوشتن و صرفاً دانستن موضوعات علاقهمند هستید. به این دوره بیایید اگر حقیقتاً دوست دارید زندگی‌تان را متفاوت از قبل کنید. به این دوره نیایید اگر فقط دوست دارید که آخرِ این دوره جزوه‌ای شیک و منظم در دست داشته باشید و ذوق کنید که کلی نکتهٔ نظری یاد گرفته‌اید. روال کارگاه اعتماد به نفس این نیست. راستش را بخواهید نکات نظری و صرفاً تئوری، در سطح اینترنت زیاد است و هیچ نیازی به هیچ کلاسی نیست. مطالب خوبی هم هستند، اما در خودِ دوره قرار است تغییر رخ دهد. انبارکردن داده‌ها در مغز، کافی است!

 

4- و  دلیل بعدی نیز همان مزیت همیشگی «بیشتر از یک نفر» از است: تضمین بی‌قیدوشرط و بدون سؤال و جوابِ رضایت شما، از «هر» خدمتی که در قبالش به «ما» ریالی پول می‌دهید. بله، هر زمان که باشد، اگر از آموزه‌ها یا روش تدریس ناراضی بودید، می‌توانید پول پرداختی‌تان را پس بگیرید، حتی اگر ساعتِ آخر دوره باشد! آن پایین دستخط و امضای پیام بهرام پور مبنی بر این تضمین را ببینید!

 

⭕️ تجربه شیرین «شهامت» و تفاوت این دوره با شهامت

یکی از بهترین دوره‌های مجموعه ما به اذعان افرادی که در کارگاه حضوری آن شرکت کردند و افراد زیادی که محصول آن را تهیه کردند، دوره و محصول فوق‌العاده «شهامت» بود. پایه و اساس محصول شهامت بر رفع یک ایراد به نام «خجولی»  استوار بود. افراد بسیاری با این محصول توانسته بودند بر خجولی گری خود غلبه کنند و اجازه ندهند دیگران حقشان را بخورند و یک زندگی قاطعانه و شاد را تجربه کنند.

 

شهامت تمرکز بیش تری به بحث ارتباطات و خجالت کشیدن دارد. اعتماد به نفس جنبه های بیش تری را دربرمی گیرد و در همه جنبه های زندگی و ارتباطات کاربرد دارد.اعتماد به نفس یک پله بالاتر از شهامت است و خیلی مفصل تر است. ممکن است شما بخواهید به یه هدفی برسید اما اعتماد به نفسش رو نداشته باشید این مورد به شهامت ارتباطی ندارد.ضمن این که ما پیشنهاد می کنیم که هر دو پکیج با توجه به این که مکمل هم هستند را تهیه کنید.

 

در «بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس» اما به صورت زیرساختی به شما یاد می دهیم که واقعاً چرا اعتماد به نفس آدم‌ها کم است و چطور با روش های ساده و موثر، این مهارت بسیار مهم را در خود پرورش بدهید؟

 

شهامت بیشتر بر رفع خجولی و تمرین‌های موثر برای رفع خجولی تاکید داشت، اما بازخوردها و نظراتی که از دوره فوق‌العاده شهامت دریافت کردیم، به ما مسیری روشن‌تر و وسیع‌تر نشان داد که توانستیم با استفاده از آن، این دوره را طراحی کنیم. اما  این دوره به کلی با دوره شهامت متفاوت است. توصیه اکید ما این است که چه در دوره شهامت شرکت کرده باشید و چه شرکت نکرده باشید، حتماً «بسته جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس» را تهیه کنید. نتایجش را در دراز مدت ببینید…!

شما میتوانید دوره جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس از استاد بهرامپور را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

 • قسمت یک
 • قسمت دوم
 • قسمت سوم
 • قسمت چهارم
 • قسمت پنجم
 • قسمت ششم
 • قسمت هفتم
همرسانی کنید

13 دیدگاه دربارهٔ «دوره جامع و غیرحضوری اعتماد به نفس از استاد بهرامپور – دانلود رایگان»

 1. سلام دوست عزیز اگه امکانش هست دوره جامع فن بیان و رفع خجولی و مهندسی اجتماعی رو از علی رضا سخنوران بزارید

 2. سلام وقت بخیر،
  آدمین عزیز ممنون از دوره هایی که در سایت قرار میدی
  خیلی دنبال دوره ی اعتماد به نفس و شهامت بهرامپور هستم ولی متاسفانه تو سایت موجود نیست.
  اگر امکان داره این دوره ها رو حتی واسه چند ساعت هم شده بگذار…
  من هر روز سایت و کانالتونو چک میکنم ببینم گذاشتید یا نه
  قیمتش خیلی بالاست نمیتونم بخرم
  ممنون

 3. آرمـــیـــن

  توی سایت بیشتر از یک، یه دوره هست به اسم “ساخت اسلاید و پاورپوینت فوق حرفه ای” . میخوام درخواست بدم که اگر بشه این دوره رو هم قرار بدید . متشکر

 4. سلام
  واقعا ممنونم که این محتویات رو رایگان توی سایت قرار میدین و تعامل خوبی هم با مخاطب دارین.
  توی کانال تلگرام در مورد دوره و محتویات آموزشی از مخاطبان نظر خواهی کرده بودین و منم خواستم نظرم رو بگم.
  خود من توی حیطه توسعه فردی و بازاریابی همه مطالب شما رو دانلود کردم.
  مثلا فایل های سوده هروی، کاظم فلاح و بهرام پور رو دارم. ولی آقای بهرام پور رنک الکسای سایت شون توی ایران 370 هست و مشخصه از همه بهتر کار کردند.
  توی حوزه بازاریابی تقریبا همه دورها رو دانلود کردم ولی دوره های احمد کلاته، منصوری فر (مدیروب) و آقای ژان بقوسیان! از همه بهتر بودن و رنک الکسای سایتشون هم بین 300 تا 500 هست.
  توی حیطه قانون جذب هم که عباسمنش با رنک الکسای 350 بهتر از همه توی ایران کار کرده. حالا من به اینکه قانون جذب خرافت هست یانه یا طرف کلاهبرداره یا نه کاری ندارم به هر حال موفق عمل کرده.
  در نهایت اگه شما دوره های این افراد رو بذارین، مخاطب بیشتری هم به سایت تون سر میزنند. مثلا دوره دکتر شهاب اناری که سگ تو سایتش پر نمیزنه مشخصه که برای مخاطب شما هم جذاب نیست.
  با سپاس

 5. داداش خداوکیلی دوره شهامت بهرامپورو کاملش کن . خیلیی بهش احتیاج دارم. ازت خاهش میکنم پارت اولشو بزاری .

 6. خدا خیرت بده . دمت گرم. تازه دانلودش کردم و چند قسمتشو دیدم خیلی قشنگ و اصولی توضیح میده .
  اموزش فن بیان این استاد خیلی خوبه. اگه امکانش هست بزارینش

 7. ادمین جان مرسی از اموزشای خوبی که میزارین. لطفا از بهرامپور بیشتر فایل بزارین چون همه ی گفته هاش علمی و برپایه تحقیقاته و به مذهب ربط نمیده چیزی رو … مجموعه فن بیانش خیلی خیلی مفیده . اگه بزارین عالی میشه .
  و خواهش دارم مجموعه اموزش فنگ شویی مقدماتی و پیشرفته و طراحی داخلی هم بزارین واقعا جای خالیشون توی سایت حس میشه 🙂

 8. واااقعا ازتون سپاسگذارم بابت قرار دادن مجموعه های استاد بهرامپور . واقعا عالی هستن ایشون …
  فقط توروخدا مجموعه هارو کامل کنین . مجموعه شهامت پارت اول چراغ سبز نبود تو فایلا .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.