آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی مکالمه و گرامر کامل 1 و 2 از رضا آرشنیا | دانلود رایگان

همرسانی کنید

شما، دوست عزیزی که شروع به خواندن این مقاله کرده‌اید، حتما در گیر و دار یادگیری زبان انگلیسی هستید. شاید کلاس‌های مختلف را امتحان کرده‌اید و یا از کودکی عضو ثابت انواع کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی بوده‌اید…. اما… اما هم چنان قدرت صحبت کردن آن را به شکل مؤثر و روان ندارید.

آموزش زبان انگلیسی مکالمه و گرامر کامل 1 و 2

اگر این طور است با احترام از شما دعوت می‌کنیم که این متن را تا پایان مطالعه کنید تا بیاموزید که چگونه می‌توانیم زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم. وقتی شیوه درست صحبت کردن به زبان انگلیسی را بدانیم، می‌توانیم به راحتی با دیگر افراد در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنیم و دامنه‌ی ارتباطات، افکار و تجربه‌های خود را بسط دهیم.

خرید این دوره به صورت قانونی 1

خرید این دوره به صورت قانونی 2

در دنیای امروز، ارتباطات معنای جدیدی به خود گرفته است. اعتماد‌به‌نفس و شیوایی کلام دیگر تنها مختص ارتباط با خانواده و اجتماع نیست و به کمک امکانات جدیدی که در اختیار داریم در عرض یک چشم برهم زدن، می‌توانیم با فردی در دورترین نقطه جهان گفت‌و‌گو کنیم، ارتباط برقرار نماییم و دوست شویم.

آموزش زبان انگلیسی رایگان با رضا آرشنیا

زبان انگلیسی، نزدیک‌ترین و بهترین ابزار برای این ارتباطات است. خوشمان بیاید یا نه، در جهان فعلی زبان انگلیسی ابزاری مهم برای ارتباطات بین‌المللی در زمینه‌های مختلف علمی ، اقتصادی و تجاری و… است.

پس ضمن اینکه برای تمام زبان‌ها و فرهنگ‌ها ارزش قائل هستیم، باید بدانیم که چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم. اگر بدانیم چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس یاد بگیریم، در وقت و هزینه‌ی خود به شکل قابل‌توجهی سود خواهیم کرد.

دیگر دوره های رایگان رضا آرشنیا در سایت Bestieideas:

شما میتوانید دوره آموزش زبان انگلیسی مکالمه و گرامر کامل 1 و 2 از رضا آرشنیا را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

14 دیدگاه دربارهٔ «آموزش زبان انگلیسی مکالمه و گرامر کامل 1 و 2 از رضا آرشنیا | دانلود رایگان»

 1. سلام کانال تلگرام حذف شده
  لطفا آدرس کانال جدید اگر باز کردید و لطف کنید
  ممنون میشم

 2. سلام مرسی بابت زحماتتون اگه میشه دوره vip plus ارشنیا رو بزارین تو کانال دمتون گرم

 3. سلام خسته نباشی خیلیم ممنون از کانالتون ولی امروز نگاه کردم میبینم که کانالتون رو مسدود کردن آدرس جدید کانالتون رو میگی؟

 4. علی خشت مسجدی

  با سلام ممنون از سایت خوبتون لطفاً دوره مکالمه تعاملی از آرشنیا رو هم بزارین

 5. سلام و ممنون واسه بسته های پولی که قرار می‌دین 🙂
  می خواستم در خواست کنم کتاب ها یا بسته های در رابطه با کاخ ذهن و شرلوک هلمز بزارین
  …………………. ممنون ……………………

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.