تجسم خلاق

کتاب صوتی تجسم خلاق اثر شاکتی گواین | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی تجسم خلاق – مقدمه و تمرینی برای هنر استفاده از انرژی ذهنی برای ایجاد تحول، بهبود سلامت و زیبایی و توانگری و ثروت و روابط دلخواه و برآوردن همه خواسته ها و آرزوهاست.

کتاب صوتی تجسم خلاق

خانم شاکتی گواین، آموزگار بلند آوازه، در اینجا تمرین ها و مراقبه ها و عبارتهای تاکیدی و فنون دیگری را ارائه میدهد که تمرین جملگی آنها آسان و عملی است.

همگی نیکوئی طبیعی جز جز زندگی را برایمان به ارمغان می آورند و این امکان را به ما میدهند که موجوداتی تابناک شویم و با اندیشه ها و مفاهیم مثبت، در واقعیت نیز دگرگونیها مثبت پدید آوریم. هزاران تن از خوانندگان، پیشاپیش از این کتاب برای کش خویشتن و خودشناسی و اتصال آگاهانه با ضمیر برتر خویش و آفرینش دگرگونی های پویا در زندگی خود بهره مند شده اند.

در بخشی از کتاب صوتی تجسم خلاق میشنوید:

از این که نیروی تجسم خلاق برای مقاصد شوم به کار رود، نترسید. تجسم خلاق ابزاری است برای بر طرف کردن موانعی که خودمان در راه جریان هماهنگ، بیکران، طبیعی و دوست داشتنی کائنات خلق کرده‌ایم. تنها زمانی تجسم خلاق مؤثر است که در مسیر اهداف و نیات والای انسانیت و در جهت خیر و صلاح همه موجودات باشد.

چنانچه کسی از این تکنیک قوی در جهت نیل به اهداف مخرب بهره گیرد، نشانه غفلتش از قانون حاصل کردار انسان است. درست به مصداق قانون جاذبه و دافعه، هر چه بکاری همان را درو می‌کنی. هر چه که برای دیگران بخواهید، همیشه به خودتان باز می‌گردد.

این بازگشت می‌تواند در زمینه دوستی و محبت و التیام دردها باشد، یا نیات منفی و مخرب. یعنی هر بیشتر از تجسم خلاق برای دوستی، محبت، خدمت به دیگران و نیات والای انسانیت بهره‌ گیرید، به همان نسبت به طور طبیعی محبت، شادی و کامیابی به سوی شما خواهد آمد.

دست در دست کتاب صوتی تجسم خلاق، شما نیز بی تردید معجزه های بیشمار خواهید آفرید. کتاب صوتی تجسم خلاق اثر شاکتی گواین را از سایت BestieIdeas به صورت رایگان دانلود کنید یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

 

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی تجسم خلاق اثر شاکتی گواین | دانلود رایگان»

 1. سلام
  سال نو مبارک
  لطف کنید
  ۱- سطح۵کوین تردو
  ۲-کتاب صوتی قوانین موفقیت در ۱۶ درس اثر ناپلئون هیل
  که در سایت جادوی بار گذاری شده رو بزارید ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.