کتاب صوتی پایانی بزرگ

دانلود رایگان کتاب صوتی پایان بزرگ از دارن هاردی

همرسانی کنید

درباره کتاب صوتی پایانی بزرگ

کتاب صوتی «پایانی بزرگ: چگونه قطعاً به آرزوهایتان برسید» اثر «دارن هاردی»، کارآفرین و سخنران انگیزشی نام‌دار آمریکایی و نویسنده‌‏ی کتاب محبوب و پرفروش «اثر مرکب» است. دارن هاردی در کتاب پایانی بزرگ به ما می‌‏آموزد چطور می‏‌توانیم پس از تصمیم‌‏گیری، مسیر خود را ادامه دهیم و ثابت‏ قدم باشیم تا به اهداف خود دست پیدا کنیم. به گفته‏‌ی او، همه می‌‏توانند شروع کنند، اما همه نمی‌‏توانند تا خط پایان ادامه دهند، و این تفاوت موفقیت و عدم موفقیت است.

خلاصه‌ای از کتاب صوتی پایانی بزرگ:

«وقتی خیلی جوان بودم، یاد گرفتم که رنج خوب است. اگر کتاب دیگرم اثر مرکب را خوانده باشید، می‏‌دانید که پدرم مربی فوتبال آمریکایی دانشگاه بود و در پارکینگ خانه‏‌مان وسایل تمرین و بدن‏سازی بود. من جایی بزرگ شدم که صدای وزنه روی آسفالت پارکینگ به گوش می‌‏رسید و روی پارکینگ نوشته بود «باشگاه سلامتی هاردی» و دورش هم نوشته بود «نابرده رنج، گنج میسّر نمی‌‏شود».

پس از همان بچگی در ذهنم حک شد که رنج چیز خوبی است. واقعاً چیز عالی‏‌ای است. چون برای رشد، به رنج و سختی نیاز است. خب من حتی یک تی‏‌شرت هم دارم که روی آن نوشته «نابرده رنج، گنج میسر نمی‌‏شود». معمولاً هم همین تی‏شرت را تنم می‏‌کنم.
رنج عامل رشد است. همه می‏‌دانیم که اگر می‏‌خواهیم عضله بسازیم، راهش این است که آن را تحت فشار بگذاریم. درواقع عضله را پاره می‏‌کنیم تا بتوانیم وزنه را بلند کنیم؛ ولی بعد از استراحت و ریکاوری، بزرگ‏تر از حالت قبل می‌‏شود. حالا می‏توانید اشیاء بزرگ و سنگینی را بلند کنید و انگار توان‏تان بیشتر می‏‌شود؛ چون عضلات‏تان فشار و رنج زیادی را تحمل کرده است. بدون آن رنج، رشدی هم در کار نیست. پس می‏خواهم درد و رنج، راهی باشد تا به موفقیت دست پیدا کنید.»

بررسی کتاب صوتی پایانی بزرگ:

همه‌‏ی ما شروع‏ کردن را به خوبی بلدیم. معمولاً قسمت دشوار کار، ادامه‏ دادن، تسلیم ‏نشدن و ثابت‌‏قدم ماندن است. همه‏‌ی ما در مقاطع زمانی مختلف درصدد کسب عادت‏‌های خوب همچون برنامه‌‏ی‌ ورزشی پایدار، توجه به سلامتی، مطالعه و غیره برمی‏‌آییم؛ اما اغلب پس از مدتی این عادات را رها کرده و به عقب برمی‏‌گردیم. شروع، تعیین ‏کننده‌‏ی موفقیت نیست. موفقیت، مستلزم پایان کار باکیفیت است. هرچقدر هم خارق‌‏العاده شروع کنید، اگر تا پایان ادامه ندهید، رنگ موفقیت را نخواهید دید و حس ناکامی اولیه، شما را نسبت به تلاش دوباره دل‌سرد خواهد کرد. افراد معدودی هستند که تا به آخر ادامه می‌‏دهند. آن‏‌ها با موانع روبه‌‏رو می‏‌شوند، دل‌سرد می‌‏شوند، به درِ بسته می‌‏‏خورند و تا مرز ناامیدی پیش می‌‏روند؛ اما تسلیم نمی‌‏شوند و عقب‏‌نشینی نمی‏‌کنند. کتاب صوتی پایانی بزرگ به ما می‌‏آموزد که در مواجهه با ناامیدی‌‏ها، بازنایستیم تا به خط پایان برسیم.

می‌‏آموزیم اگر به درِ بسته برخوردیم، راهی برای عبور از آن بیابیم. آن‏چه فرد موفق را از بقیه متمایز می‏‌سازد، انگیزه و اراده‌‏ی او در عبور از موانع است. فرد موفق در برخورد با در بسته، پا پس نمی‏‌کشد؛ در را می‏‌شکند و عبور می‏‌کند. همان‏طور که همه می‌‏دانیم، «نابرده رنج، گنج میسر نمی‌‏شود».
افراد موفق، موفقیت خود را در مسابقه‏‌ی بخت‏‌آزمایی برنده نشده‌‏اند. همه‏‌ی ما می‏‌توانیم افراد موفق را نگاه کنیم و غبطه بخوریم. آن‏چه عموماً نمی‏‌توانیم انجام دهیم، تصور و درک میزان رنج و سختی‌‏ای است که این افراد متحمل شده‌‏اند تا به موفقیت دست یابند. این افراد در مواجهه با مشکلات، استقامت ورزیده‌‏اند، امید خود را از دست نداده‏‌اند و به پیشروی ادامه داده‌‏اند.

کتاب صوتی پایانی بزرگ به ما می‌‏آموزد تا تنها کمی بیشتر از حد توان‏مان کار انجام دهیم. کمی بیشتر تلاش کنیم و سختی راه را به جان بخریم. چرا که برای دست‏یابی به اهداف بزرگ و زیبا، باید از مسیرهای دشواری عبور نمود و رنج‏‌های زیادی را متحمل شد. با کمک کتاب پایانی بزرگ، یاد می‌‏گیریم تا پس از آغازِ راه، مصمم بمانیم. چرا که آغاز راه، آسان‌‏ترین بخش کار است و مشکلات و سختی‏‌های بسیاری بر سر راه ما خواهند بود. لحظاتی سرشار از ناامیدی را تجربه خواهیم کرد و روزهای دشواری را پشت‏سر خواهیم گذاشت. اما آن‏چه اهمیت دارد، ادامه ‏دادن تا رسیدن به پایانی بزرگ است.

خرید این کتاب صوتی به صورت قانونی

درباره دارن هاردی:

دارن هاردی متولد سال 1971 میلادی در آمریکا است. وی در سال 2010 با انتشار کتاب «اثر مرکب» به اوج شهرت رسید. اثر مرکب یکی از تأثیرگذارترین کتاب‌‏های موفقیت به شمار می‌‏رود. هاردی در این کتاب، به مخاطبانش می‌‏آموزد که تصمیمات و عادت‌‏های روزمره‌‏مان هستند که باعث دست‏یابی و یا عدم دست‏یابی به موفقیت می‌‏شوند. به عقیده‌‏ی هاردی، موفقیت شانسی نیست و با ترفندهای عجیب ‏وغریب هم به دست نمی‌‏آید. بلکه حاصل به دست ‏آوردن عادت‌‏های صحیح و استمرار است. هاردی بر این باور است که با تلاش و استمرار ورزیدن کافی می‏‌توان به هر هدفی دست پیدا کرد. آنتونی رابینز سخنران انگیزشی و نویسنده‏‌ی مشهور آمریکایی کتاب هاردی را مورد تحسین قرار داده و خواندن آن را توصیه می‌‏کند. اصول ارائه ‏شده در کتاب هاردی، اصولی هستند که پس از سال‌‏ها تجربه و آزمون ‏وخطا به دست آمده‌‏اند. هاردی با کتاب خود به مخاطبانش کمک می‌‏کند تا نسبت به عادت‏‌ها و تصمیم‌‏های کوچک خود آگاه شوند و به آن‏‌ها توجه کنند. اثر مرکب، اثر مجموع این تصمیمات و عادات کوچک است که اغلب از آن‏‌ها بی‏خبر هستیم و یا تابه‌‏حال درباره‏شان نیندیشیده‌‏ایم. کتاب اثر مرکب، به مخاطبش کمک می‌‏کند تا کنترل زندگی خود را در دست گیرد، از موانع عبور کند و به موفقیت دست یابد؛ مسیری که هاردی خود نیز طی کرده است.

هاردی اولین کسب‌‏وکارش را در 18 سالگی راه انداخت و در 25 سالگی، به درآمد سالیانه‌‏ی میلیون‌‏دلاری دست پیدا کرد. چند سال بعد، شرکتی که تأسیس کرده بود، به شرکتی چندین میلیون دلاری مبدّل گشت. هاردی در سال 2007 همکاری با مجله‌‏ی «موفقیت» آمریکا را آغاز نموده و این همکاری را تا سال 2015 ادامه داد.

هاردی کتب دیگری دیگری نیز منتشر ساخته است. از جمله‌‏ی این کتب می‏‌توان به «بهترین سال زندگی تو» در سال 2011 و «ترن هوایی کارآفرینان» در سال 2014 اشاره نمود. اثر مرکب همچنان از دیدگاه کارشناسان برترین کتاب او به حساب می‌‏آید. کتاب‏‌های هاردی همگی در فهرست پرفروش‌‏ترین کتاب‌‏های نیویورک‏‌تایمز قرار داشته‌‏اند.

نویسنده دارن هاردی
مترجم شادن پژواک
گوینده وحید مرتضوی کیاسری
مدت 50 دقیقه
حجم دانلود 39 مگابایت
تعداد فصل 7
دسته مدیریت و موفقیت
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار 1390
سال انتشار صوتی 1396
زبان فارسی

شما میتوانید کتاب صوتی پایانی بزرگ از دارن هاردی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور انلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

9 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان کتاب صوتی پایان بزرگ از دارن هاردی»

 1. ادمین عزیز تروخدا ابوالفضل طحان پکیج های عروس شدن . شتاب . زیرکی لطفاااااا ی تحقیق تو اینساا راجع بش بزن ک بدونیییی پولش زیادههههههه

 2. سلام به بستی آیدیاز بست او د بستز
  اقا من نمیخوام مثل اون دوست عزیزمون که مخ شماروخورد اذیتتون کنم
  فقط چون تو پیام اخرتون فرمودین ساخت سایت میخوایم بزاریم،شما همون پارت 22و23و24 وب دیزاین واقعی رو بزارین ترکوندین بقیه رو ولش
  بازم دستتون درد نکنه بخاطر زحماتتون بازم میگم ما قدردان زحماتتون هستیم
  خداقوت

 3. ادمينن تروخدا دوره درامد بيش از حداز اينستاگرام vip از كلانه و ماشين پولسازي سوخت جت رو بزاررررر توروخداااااا

 4. درود ادمین گل خسته نباشید یه خواهشی دارم لطفا این دوره قبل از رابطه از آقای مهرداد آقاجانی میزارین داخل کانال در وب سایتتون نبود که دانلود کنم لطفا این دوره رو هم داخل کانالتون بزارین لطفا دوره های طلایی بازگشت به عشق علی عربی و دوره های زبان از مرتضی جاوید ?? ان شاء الله که همیشه سلامت و تندرست باشین و هر چی از خدا میخواین هزار برابر بهتون بده اونم بهترینش رو چون واقعا افرادی هستم مثل من که واقعا گول خرید همچین دوره هایی رو ندارن ولی شما این کمک رو به ماها میکنید وامید زندگی کردن رو بهمون میدین ان شاء الله که هر چی از خدا میخواین هزار برابر بهتون بده اونم بهترینش رو اینو از ته قلبم براتون آرزو میکنم ? ? لطفا این دو تا دوره ها رو که درخواست کردم بزارین ?

 5. می خواستم خواهش کنم فایل های زبان منوچهر زاده رو که توی کانال بود لطف کنید و دوباره بزارید، من سیوشون نکردم و الان نمی تونم ازشون استفاده کنم.
  ممنون از شما

 6. سلام. لطف کنید دوره های اموزشی ک کار یاد بگیریم بذارین مثل درامد از یوتیوب. انگیزه خوبه ولی یچی هم باید بلد بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.