دوره جامع عشق و مودت در روابط

دوره کشف قوانین زندگی از عباسمنش

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

دوره کشف قوانین زندگی – بر عکس تمام موجودات این سیاره که بر طبق یک برنامه از پیش تعیین شده بنام غریزه، عمل می کنند و قدرتی برای تغییر شرایط شان ندارند، ما به عنوان یک خالق پا به جهانی قانونمند گذاشته ایم که به ما این امکان می دهد تا با باورها و فرکانس هایمان، زندگی خود را به شیوه شخصی و دلخواه خود خلق نماییم.

کشف قوانین زندگی

اما با وجود این قوانین، آدمهای زیادی، علی رغم میلشان، صبح های بسیار زود از خواب بر می خیزند. با اینکه از رانندگی در ترافیک های سنگین متنفرند، ساعاتی زیادی را در ترافیک های سنگین می گذراند. تا سر کار بروند.

با اینکه نه به آن شغل، نه آن مدیر، نه کارکردن با آن همکاران و جرو بحث با آن ارباب رجوع ها علاقه ای ندارند، اما باز هم انرژی، زمان و عمرشان را صرف می کنند، روی خیلی از علائق شان پا می گذارند و خیلی از توانایی های شان را نادیده می گیرند به این دلیل که، آخر ماه حقوقی دریافت نمایند و از عهده هزینه های یک زندگی معمولی اما بدون هیچ شادی و رضایتی برآیند.

برای بعضی ها اوضاع از این هم بدتر است. یعنی با اینکه نتیجه گذران اینهمه زمان، انرژی و عمر، کفاف هزینه های یک زندگی معمولی را نیز نمی دهد، باز هم این روند معیوب را ادامه می دهند زیرا فکر می کنند انتخاب دیگری ندارند!

باور های محدود کننده

باورهای محدود کننده شان آنها را در حالت بی خبری از قوانین زندگی قرار داده است. به همین دلیل، با وجود اینکه بخش اعظم همان درآمد ناچیز که به سختی به دست آمده، صرف پرداخت هزینه هایی مثل دوا و درمان، تعمیر وسایلی که هر بار خراب می شوند، دادگاه های خانواده و طلاق و مهریه و  صدها هزینه غیر مترقبه می شود، کوچکترین تلاش یا حرکتی در جهت تغییر و اصلاح این برنامه ریزی معیوب نمی کنند و قدمی در جهت تغییر این شرایط بر نمی دارند. زیرا نمی توانند باور کنند که این شرایط سخت و به ظاهر غیر قابل تغییر، دقیقاً برنامه ای است که به دست خودشان نوشته شده و در ذهن شان نصب گردیده است.

خرید این دوره به صورت قانونی

نمی توانند باور کنند تک تک آن بیماری ها، طلبکارها، خانه به دوشی ها، جر و بحث های همیشگی، بیکاری ها، اقساط تمام نشدنی و… که کنترل را از دست آنها خارج نموده، به وسیله باورهای خودشان خلق شده است. زیرا ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا آنها را متقاعد کند که چیزی در دست آنها نیست و قدرتی برای تغییر چیزی در زندگی شان ندارند.

باورهای انسان ها

ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا همه چیز را شانسی و اتفاقی جلوه دهد و آنها را به این نتیجه برساند که همه چیز توسط دلار، دولت، سیاست و عواملی خارج از اراده آنها کنترل می شود.

اما همین آدمها اگر بدانند که باورهای خودشان، عامل این شرایط نامناسب است و می توان با تغییر باورها، این برنامه را تغییر داد، حاضرند تمام دارایی، زمان و انرژی خود  را صرف آموختن قوانین و ایجاد باورهایی نمایند که زندگی آنها را تحت کنترل آگاهانه خودشان قرار می دهد.

پروسه ی خلق تک تک اتفاقات زندگی ات همواره به این شکل است که:

باورهای تو ذهنت را برنامه ریزی می کند. سپس این برنامه توسط مغز به شکل یک دستور صادر شده و خودش را در نحوه نگرش و واکنش تو نسبت به مسائل زندگی ات نمایان می کند.

تمام ایده ها و شیوه هایی که برای رسیدن به یک خواسته یا حل یک مشکل انجام می دهی، نمود واقعی نحوه برنامه ریزی ذهنت است و در نهایت به شکل استقلال مالی یا مشکلات مالی، سلامتی یا بیماری، عشق یا مشکلات عاطفی و در یک کلام به شکل خواسته ها یا ناخواسته ها در زندگی ات ظاهر می شود.

برنامه ریزی ذهن

به همین دلیل، اگر هدفت ایجاد تغییری اساسی در شرایط کنونی است، باید قبل از تغییر نحوه عملکردت،  تغییر را از یک مرحله قبل تر یعنی تغییر برنامه ریزی ذهن آغاز نمایی.

یعنی به جای انجام کارهایی مثل: تغییر شغل، تغییر شهر، تغییر همسر، تغییر قیافه، گرفتن یک مدرک دیگر و … که بارها با وجود تلاش زیاد هیچ نتیجه متفاوتی در بر نداشته، کار را از تغییر برنامه ریزی ذهنت شروع نمایی. یعنی با ایجاد باورهای قدرتمند کننده برنامه ای در ذهنت نصب نمایی که تو را به سمت اقداماتی هدایت نماید که نتیجه اش تجربه شرایط دلخواه در زندگی است.

دوره کشف قوانین زندگی از سید حسین عباسمنش

“دوره کشف قوانین زندگی”، با تمرینات و آموزش هایش، ذهنت را به وسیله باورهای قدرتمند کننده، از نو برنامه ریزی می نماید و این برنامه ریزی به تو یاد می دهد که چگونه با باورهایت مشتری ها را وارد کسب و کارت نمایی، روابط عاطفی دلخواهت را بسازی، سلامتی را به جسم ات باز گردانی و به مسیر الهامات و ایده هایی وصل شوی که نتیجه اش ثروت و سلامتی، عشق، آرامش و رضایت از زندگی است.

اما همانگونه که به خاطر یک حقوق ناچیز، هر صبح اینهمه زمان و انرژی صرف می نمایی، لازم است برای شناختن این قوانین و ساختن این باورها وقت، انرژی، تعهد و تلاش ذهنی صرف نمایی و آنقدر تمرینات این دوره را مانند وحی منزل انجام دهی و آگاهی هایش را تبدیل به نحوه نگرش خود نمایی که شخصیت ات تغییر کند.

اما صرف این زمان، ارزشمند ترین سرمایه گذاری زندگی ات است. از همان لحظات اول که در این مسیر قرار می گیری، نتیجه خودش را به شکل احساس خوب نشان می دهد و وقتی ادامه می یابد، به سایر جنبه های زندگی مثل روابط، سلامتی، موضوعات مالی و…  سرایت می کند و خود را به شکل:

شغل پردرآمدتر، ایده های کاراتر، مشتری های بیشتر، نعمت و سلامتی بیشتر، رابطه ای عاشقانه تر هویدا می سازد.

شما میتوانید دوره کشف قوانین زندگی از گروه تحقیقاتی عباسمنش را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

93 دیدگاه دربارهٔ «دوره کشف قوانین زندگی از عباسمنش»

 1. سلام عمارعزیز۱۰۰۰ بار مرسی بابت فایلها گرانبها
  دوره کشف قانون زندگی اصلا فلی نمیشه
  مرسی

 2. سلام
  بابت این دوره ممنون
  ببخشید میشه سمینارهای کامل جول اوستین را تو کانال یا روی سایت به صورتzip بذارید ممنون

 3. دوستانی که میگن دروغه و این مطالب بیخوده، مگه مجبورند گوش کنند .به جای تشکرتونه ،خب اصلا به این فایل ها توجه نکنید .من که نتایجش رو در زندگیم به طور ملموس می بینم .????‍♀️

 4. چرا واسه من اصلا play نمی شه تو رو خدا ادمین جواب بدین باید چی کار کنم ؟ یکی جواب بده لطفا ممنون

 5. سلام جناب خداقوت آقا فایلا به دلیل خطای سرور دانلود نمیشن لطفا راهنمایی بفرمایید
  در پناه حق

 6. سلام و درد به ادمین محترم ،تولدتون مبارک باشه .امیدوارم ۱۰۰ساله شوید،شما حالا خانواده من هستید .همیشه مشتاقانه به سایت سر می زنم چون مطمئنم مطالب مفید زیادی در راه است .???????‍♀️

 7. با تشکر فراوان برای محتوای مفیدی که قرار میدهید، لطفا در زمینه هوش ملکی، قوانین حقوقی ملک و مشاور املاک هم محتوای قرار دهید.
  تشکر

 8. تفلد موبارک ادمین جون ?????
  ممنون از این دوره فوق العاده ???
  لدفا دوره “راهنمای عملی دستیابی به رویاها” عمو عباس روهم بزارین. خود سید که ازش خیلی تعریف می‌کنه ???

 9. 13 قسمت دوره دوازده قدم در کانال تلگرام موجود است.
  فکر نکنم نیاز به آپلود مجدد باشه؛ فقط یه سرچ ساده در تلگرام بزنین، همین.
  عبارت “دوازده قدم” رو تو کانال تلگرام سرچ کنید.
  البته فکر کنم تا الان آپدیت این دوره هم اومده باشه شاید.

 10. با عرض سلام و تشکر از ادمین محترم
  اگه میشه کل دوره رو تو کانال تلگرام که فقط محصولات عباس منش هست قرار بدید تا کسایی که مشکل دانلود دارند بتونند راحت دانلود کنن.???

 11. با سلام و دست مریزاد فراوان خدمت شما لطف کنید فایلهای علی رضا محرابی رو هم بزارین با تشکر فراوان

 12. باسلام وخسته نباشید وباتشکرفراوان بابت تمام زحمات تان اگر امکان داره تمام جلسات دوره کشف قوانین زندگی رایک باردیگه برای ۲۴ساعت بذارید چون مافقط دوجلسه آخرشو تونستیم دانلود کنیم.ممنون

 13. در نهایت، باز هم تشکر فراوان دارم ازشما دوستان عزیزم که به راحتی این فایلهای ارزشمند رو در اختیار ما قرار دادید .همیشه شاد و سلامت و سرحال باشید ودر راه انجام اهداف عام المنفعه موفق وپایدار باشید یک دنیا ????????????‍♀️???

 14. راستی این عباس منش میگه هر امری که تصور کنید یک باور شخصیه و قطعیت و اصل نداره حتی نمیگه برخی از عقاید معبار و مبانی هستند.. میگه همشون باور و قوانین خود ساخته ی خودتونه و میتونید عوضش کنید.. همین نسبی گرایی و عدم باور به قطعیتی که میگه (جدا از درستی و نا نادرستی و جدا از این که نمیاد هنجار هستی رو لحاظ کنه) میشه ازش نتیجه گرفت (البته با حرف های خودش) که پس دانلود کردن فایل های خودش توسط دیگران هم اشکالی نداره و نادرست بودن این کار هم یک باوره سطحیه و پشتوانه اخلاقی نداره 🙂

  1. کاربر گرامی شما قطعا نمی دونید استفاده از این فایلها در صورتی که صاحب محصول راضی نباشه (خود استاد عباسمنش میگه من قانونا و شرعا راضی نیستم کسی از محصولم بدون پرداخت هزینه استفاده کنه) چه کارمای سختی داری. این یه جور دزدی محسوب میشه، و مطمین باشید کاینات این عمل شما را با نظمی دقیق بهتون پاسخ میده.

 15. سلام لطفا فایل امروز رو زود پاک نکنید هم برای این دوره هم مکالمه ی انگلیسی رو امروز نت خیلی بازی در میاره .. ممنون میشیم

 16. قسمت 12 یا همون نه یک رو 24 ساعت گذاشتید؟
  پس چرا من ندیدم؟
  وقتی آپشون تموم شد یه دور هموشون رو on می کنید جامونده ها رو هم دانلود کنیم
  دوره مکالمات حرفه ای هم لطف کنید ممنون میشم

 17. خیلی مهربون وبا معرفت و دوست داشتنی هستید .من هر روز بعد از ظهر هیجان زده هستم برای جلسه بعدی ،خیلیییییی ممنونم .?????????‍♀️

 18. درود خدمت شما ادمین عزیز وهمکارانتون ،به قول آقای عباسمنش اگه قرارباشه شما چیزی رویاد بگیرید کائنات به طرق مختلف شما روآگاه میکنه ،من به شخصه ازفایلهای مفیدشما که برای افزایش آگاهی تلاش میکنید سپاسگزارم،همیشه سلامت وموفق باشید????

 19. واقعا مباحث این دوره استاد عباسمنش قوی و کاربردی تر شده ،بینهایت???????????‍♀️.لذت و انرژی مثبتی را که بی دریغ منتقل می کنید ،همواره همراهتان باشد.???????????

 20. سلام . این قسمت رو که دانلود می کنی نوشته قسمت ۱۲ و قسمت ۱۱ را شما آپلود نکردی. قسمت قبلی هم آپدیت روانشناسی ثروت یک بود.

  1. اگه به تیتر نگاه کنی هم نوشته نه یک، شما بهتره به جای اینکه به ما چیزی یاد بدین فکر کنید و الکی چیزی ننویسید.

 21. سلام به همه دوستان عزیز
  آقا سامان دمت گرم،ازت ممنونم داداش?..راهکار بسیار خوبی واسه دانلود کردن فایلها دادی خیلی راحت شدم??…همیشه با مکافات دانلود میکردم،الان با لذت دانلود میکنم..بازم ممنونم عزیزم..شاد و پیروز و سلامت باشی

 22. سلام.اگه با گوشی دانلود میکنید قبل از اینکه صفحه کامل لود بشه ضربدر بالای مرور گر رو بزنید تا نصفه لود بشه و لینک دانلود از بین نره.

 23. سلام ادمین جان اگه امکانش هست قسمت هشت رو محبت کن بزار من خودمو کشتم ولی نشد دانلود کنم لطفا دوباره بزارید?

 24. تشکر فراوان وبدون انتها دارم بابت دوره هایی که پی در پی قرار می دید ،به راحتی هم دانلود میشه .هر کس هم جا می مونه باید حواسش رو بیشتر جمع کنه .???????‍♀️

 25. دوستان اون دوستی که اسمش شاهین هست و گفته با open samsung browser انجام بدید با دقت بخونید میشه دانلود کرد با گوشی من دانلود کردم،مرسی آقا شاهین

 26. سلام میشه توضیحات اول رو نزارید ،من تا بیام سریع دانلود کنم از بس متن طولانی تا برسه به قسمت دانلودی اون فرم سه نقطه دانلودی از بین میره میشه عادی نمیشه دان کرد،ممنون

 27. واقعا ممنونم ، ادمین عزیزم که به فکر همه ما هستی کاش مردم قدر خوبی و محبت را بدانند . اگر پیشنهاد مرتضا عمل کنید واقعا عالیه که گروهی بسازید . ممنوم به توان یک میلارد باز کم هست .

 28. ممنون از مدیریت سایت بابت آپلود دوره های ارزشمند،
  من جلسه پنجم را نتونستم دانلود کنم. دوستان اگر کسی داره واسم تو تلگرام بفرسته، آیدی من mhsd2@
  بقیه جلسات هم خواستین میتونم بفرستم.
  اگر هم بتونید دوره را با توجه به جلسات کم، ۱۱ جلسه، در کانال تلگرام بزارین خیلی بهتر و راحت تر هست واسه استفاده اعضا.

  بازم ممنون از سایت و کانال خوبتون.

 29. وااااااااااااا خب یکم فکر کنید که چجوری میشه دانلود کرد – جستجو کنید همیشه دنبال این هستید که صاف لقمه رو بذارن توی دهنتون -عجججججججججججججججججب – از طریق مرورگر اکسپلورر – اول پلی کنید بعد کلیک راست بعد سیو و بزنید
  ادمین جان بی زحمت دوره توحید عملی و عزت نفسم بذار مرررررررررررررررسی از شما

 30. سلام به همه دوستای خوشگلم،با عرض شرمندگی ۲روز بود دچار مسمومیت شده بودم .ولی در همون شرایط فایلها رو باز گوش کردم ،خیلی خیلی خیلی ممنون و سپاسگزار شما هستم .زنده باشید .?????????‍♀️?

 31. سلام. از سایت خوبتون و فایل های عالی که قرار مدید ممنونم. درباره پرایس اکشن امینو که در تلگرام نظر سنجی کرده بودید هم لطفا اگر امکان دارد قرار دهید

 32. تشکر فراوان بابت بار گزاری قسمت ششم .به نظر من هر میزان که آمادگی دریافت دوره را داشته باشیم به قسمتهای آن دسترسی پیدا می کنیم .این رو به خاطر تقلا و نارضایتی بعضی از دوستان عرض کردم .درنهایت خیلی گل ?هستید ??‍♀️?

 33. سلام به عمار عزیزم و گروه ادمین فعالش
  *
  منم با پیشنهاد شقایق عزیزم موافقم که :
  یه گروه بسازی و عضوش شیم //
  هر دوستی از هر محصول و فایلی جا بمونه ـ با هم در تئامل هستیم و بهم دیگه چیزایی که لازم داریم رو رد و بدل میکنیم و میدیم .

 34. بازم ممنون و سپاسگزار شما دوستان گرامی ام هستم ،هر جلسه امید و انگیزه من رو برای تغییر زندگی ام بیشتر می کنه .خدا حفظتون کنه ،دائم شکر گزار خدا هستم برای این آگاهی ها .?????????‍♀️

 35. باز هم ممنون و سپاسگزار این اعمال نیکو وخیرخواهانه شما دوستان عزیزم هستم .هر کس به اندازه درکش چیزی برداشت می کند ،بنابراین نیازی به توجه نیست.?????????‍♀️?

 36. ممنون از ادمین های سایت و کانال … یعنی واقعا عباس منش این دوره ها رو چندین میلیون می فروشه؟؟ خیلی عجیبه که به این قیمت ها فروش میره

 37. سلام دوستای خوشگل من ،بابت این فایلهای ارزشمند بسیار سپاسگزارم .من درکمین هستم وبه محض اینکه فایل جلسه بعد رو می گذارید اون رو شکار می کنم ،مبلغ این دوره رو فهمیدم ودر زمان معین پرداخت میکنم .خیلی به حال خوب الان من کمک کرده اید .از همون زمانی که در یوتیوب کتابهای صوتیتون رو گوش می کردم .یک دنیا ????و عشق ?‍♀️???

 38. دوستان کسی میتونه واسم بفرسته مقدمه و فایل 1دوره کشف قوانین زندگی از عباسمنش؟؟؟؟؟؟؟
  و دوره توحیدی؟ ؟؟؟؟؟

 39. سلام لطفا مقدمه و 1رو دوباره بذارید دوره کشف قوانین زندگی از عباسمنش، مررررسی از شما

 40. وای خیلی فایلاتون خوبه اخه چرا دانلودنمیشن چرا زمان دانلودکردنشون اینقدرکمه توروخدایه فکری کنید

 41. سلام من جلسه دوم رو از دست دادم اگر کسی داره به ای دی تلگرامم بفرسته منم جلسات مقدمه و جلسه اول رو دارم @parikmf

 42. ادمین جان یه پیشنهاد یه گروه بساز هممون بریم عضوش شیم با هم تعامل کنیم یکی یه جلسه رو دانلود کرده اون یکی یکی دیگه رو بتونیم واسه هم بفرستیم یا راجع بهش صحبت کنیم … انقد هی نیاییم اذیتت کنیم که تورو خدا این و دوباره بذار من جا موندم … مرسی که هستی

 43. سلام و خسته نباشید
  دانلود از کانال تلگرام خیلی راحتتره منم هر چی توی سایت گذاشتین نتونستم دانلود کنم میشه لطفا دوره ی کشف قوانین و آرزوی تو دستور توست از کوین تورودو رو توی همون کانال تلگرامتون بذارید؟

 44. سلام خدا قوت
  میشه خواهش کنم اگر امکان داره محصولات عباس منش رو داخل کانال مخصوص عباسمنش که خودتون گذاشتید این کانال رو ؛ قرار بدید
  آقا اصلا نمیشه دانلود کرد
  مثل پکیج دوره عزت نفس و دیگر دوره ها که تو اون کانال قرار دادید: این رو هم بزارید
  سپاسگزار میشم

 45. سلام دوستای عزیزم ،بسیار ممنننننون و سپاسگزارم.
  با دیدن و شنیدن فایلهای آقای عباس منش شدیدا شاد و ذوق زده می شوم.??????‍♀️

 46. سلام وقت بخیر.ممنون برای زحمتی که میکشین.اگر براتون مقدور هست لطف میکنید دوره های هنری هم بزارین.مثلا دوره های نقاشی دکوراتیو که با قیمت های بسیلر بالایی تو آموزشگاها تدریس میشه .تکنیک های نقاشی مثل آبرنگ و مداد رنگی ، رنگ روغن وغیره-پتینه،طراحی جواهر، پارچه،لباس،پترن دیزاینر ،برنامه های فتوشاپ و کرل وتصویرسازی.مجسمه سازی.سفالگری …..این جور چیزها.دوره های که گذاشتین خیلی خوب بودن ولی یک کاری هم باید کرد تا بشه پول بدست آورد .اینجوری همه باید برن معلم انگیزشی بشن و همه بهم انگیزه بدن و محصولاتشون بهم بفروشن.واقعا این دور ها لازم هستن.ممنون?

 47. دوستان برای دانلود مرورگرای مختلفو امتحان کنید.من خودم با فایر فاکس میام .چند ثانیه روی صدا نگه میدارم بعد گزینه save audio رو میزنم دانلود میشه

 48. دوستان عزیز من روشی ک خودم دانلود میکنم رو اینجا بهتون میگم، گوشی من سامسونگ هست و وقتی از تلگرام میام توی سایت، سایت رو توی جستجو‌گر گوشیم باز میکنم، که برای من در قسمت گوشه راست بالا ی سه نقطه هست و بعد از زدن اون ی پنجره باز میشه و من گزینه ی
  Open in samsung browser
  رو میزنم و سایت در مرورگر گوشیم باز میشه، خب حالا دوباره صفحه رو ریفرش میکنم و قبل از اینکه صفحه کامل بارگزاری بشه، روی علامت ضربدر میزنم ک بارگزاری متوقف بشه، نياز ب یکمی تمرین داره 🙂 اگر ب موقع بارگزاری رو متوقف کنید، فایل صوتی ای ک میخاید دانلود کنید شکلش عوض میشه و کنارش در سمت راست ی سه نقطه در میاد ک وقتی روش گلیک میکنید گزینه دانلود رو نمایش میده و خلاص

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.