کسب درآمد ارزی

بهترین ایده های کسب درآمد دلاری در ایران و خارج – دانلود رایگان

همرسانی کنید

کسب درآمد دلاری یکی از بهترین روش های کسب و کار و ثروت آفرینی می باشد. همه ما به خوبی از بازار و قیمت دلار اطلاع داریم. شما هم میدانید که اگر یک شغل با درآمدزایی دلاری داشته باشید، بی شک در کمترین زمان ممکن قادر خواهید بود به موفقیت مالی دست پیدا کنید. دوره ای که در این بخش شاهد آن هستید، مربوط به آموزش کسب درآمد دلاری با بهترین ایده ها و قابل اجرا داخل ایران و کشورهای خارج از ایران می باشد.

چرا درآمدزایی دلاری داشته باشیم؟

دلیل این سوال واضح و کاملا روشن است. کسانی که هم اکنون با واحد پولی دلار کسب و کار خود را انجام می دهند، حتما به خوبی می دانند که چه تاثیر فوق العاده ای در زندگی آنها داشته است. با نرخ امروز دلار داشتن شغلی با این شرایط برای افراد یک موقعیت فوق العاده در زندگی می باشد. اگر برای شما شرایطی پیش آمد که قادر بودید درآمدزایی دلاری داشته باشید، من به شما پیشنهاد می کنم هرگز این فرصت ها را از دست ندهید.

قیمت فعلی دلار سبب شده است تا کسب و کارهای دلاری امروزه طرفداران بسیاری داشته باشد. به همین دلیل است که شما هم باید این نوع کسب و کار را برای دستیابی به ثروت در کمترین زمان ممکن انتخاب کنید.

چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟
چگونه درآمد دلاری داشته باشیم؟

آیا امکان کسب درآمد با ارز دلار داخل ایران امکان پذیر است؟

بله 100 درصد، شما به راحتی با روش هایی که در این دوره یاد خواهید گرفت، به راحتی قادر خواهید بود انواع کسب و کارهای مختلف را در ایران راه اندازی کنید. اکثر روش ها و ایده هایی که در این دوره معرفی خواهیم کرد بیشتر برای کسانی خواهد بود در کشور ایران هستند. البته اشاره مختصری به روش های اجرایی در خارج از ایران نیز اشاره خواهیم کرد.

بهترین روش های کسب درآمد دلاری
بهترین روش های کسب درآمد دلاری

روش های کسب درآمد دلاری

راهکارها و ایده های مختلفی برای این زمینه وجود دارد. به هر موردی که فکر می کنید، امکان درآمدزایی دلاری از آن وجود دارد. پس لازم است بدانید که در این نوع کسب درآمد ارزی هیچ محدودیتی وجود ندارد. تنها نکته ای که برای من و شما مهم است، انتخاب بهترین روش های درآمدزایی دلاری می باشد. زیرا این روشها هستند که ما را در بازه زمانه کوتاهی به اهداف بزرگ می رسانند.

در این دوره ما سعی کرده ایم تعدادی از ایده های خلاقانه و جدید کسب و کار را می توانید با استفاده از آنها کسب درآمد دلاری داشته باشید معرفی کرده ایم. کلیه ایده های معرفی شده کاملا مورد بررسی قرار گرفته اند. دستیابی به موفقیت در هر کدام از این روش ها که در طی دوره با آنها آشنا خواهید شد به سادگی امکان پذیر است.

بررسی انواع روش ها

به طور کلی در زیر به برخی حالت های مختلف برای اجرای ایده های دلاری و درآمدهای ارزی اشاره می کنیم. توجه داشته باشید گزینه های زیر تنها برای آشنایی شما با برخی حالت های مختلف می باشد. ما تمامی این موضوعات را که شامل بررسی ایده های مختلف و راهکارهای اجرایی آن می باشد، در این دوره به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد.

راهکارهای جدید درآمدزایی از طریق کسب و کارهای دلاری و ارزی
راه های جدید و خلاقانه راه اندازی کسب و کار با درآمد دلاری

کسب درآمد در خانه

یکی از بهترین روش ها که بسیاری از افراد دنبال آن هستند مربوط به کسب درآمد با دلار در خانه می باشد. حتی ممکن است شما هم دنبال همچین روش و راهکاری باشید. همه ما دوست داریم برای خودمان کاری دست و پا کرده و برای خودمان کار کنیم. این یعنی به خودمون جرات دادیم قدم های اولیه را برای رسیدن به اهداف و موفقیت های بزرگ در زندگی برداریم.

تعدادی از روش های چگونه کسب درآمد دلاری داشته باشیم ؟ شامل مواردی می باشد که شما قادر خواهید بود در خانه آنها را اجرا کرده و حتی به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کنید. قبلا در سایت تعدادی ایده راه اندازی کسب و کار در خانه را معرفی کرده بودیم که برای شامل ایده های متداول بودند.

کسب درآمد اینترنتی

شاید به جرات بتوان گفت که اکثر افراد دوست دارند از طریق اینترنت برای خودشان کاری راه اندازی کنند. این مورد بر هیچکسی پوشیده نیست و نمی توان انکار کرد که دوست نداریم کسب و کار اینترنتی داشته باشیم. اکثرا افراد بخصوص نوجوان ها، جوان ها و افراد بزرگ سال تمایل زیادی به این نوع کسب و کار ها دارند.

شغل اینترنتی با درآمد دلاری روش های متداولی دارد. حتی این روش می تواند یکی از مواردی باشد که شما می توانید در خانه و منزل خود اقدام به ایجاد شغل دلاری و درآمدزایی کنید.

ایجاد بیزینس دلاری و ارائه خدمات ارزی
بیزینس دلاری

درآمد از طریق بازار

حالت بعدی که افراد زیادی در حال حاضر از این روش برای راه اندازی ایده های دلاری استفاده می کنند مربوط به بازار می باشد. همه ما به خوبی می دانیم که افراد بازاری دارای تخصص های خاصی هستند. البته نه با تحصیل و دانش، بلکه بیشتر آنها با تجربه و سابقه های کاری چند ساله بدست آمده است.

درآمد دلاری در سطح بین الملل

روش بعدی مربوط به فعالیت در سطح بین الملل می باشد. در این نوع روش کسب و کار می توان بستگی به زمینه فعالیت و نحوه اجرای ایده درآمد خوبی بدست آورد. تصور کنید اگر بتوانید خدماتی را در کشورهای خارجی ارائه دهید تا چه مقداری می توانید درآمد دلاری داشته باشید. هر چند واحد پولی دلار بین المللی بوده و هیچ تفاوتی ندارد در کجا شغلی را با این درآمد راه اندازی کرد.

اما برای این دسته افراد که در کشورهای خارجی فعالیت می کنند، مشکلات تحریم و محدودیت های خاصی وجود نخواهد داشت.

آموزش کسب درآمد دلاری ئر ایران و کشورهای خارج از ایران با ایده های پولساز و پردرآمد
کسب درآمد دلاری در ایران

درآمد با سرمایه گذاری بدون نیاز به کار کردن یا تخصص خاص

یک روش دیگر که این روش هم طرفداران خاص خودش دارد، مربوط به سرمایه گذاری می باشد. افرادی زیادی هستند که سرمایه خوبی در دست دارند، اما هیچ ایده یا تخصص خاصی برای راه اندازی کسب و کار ندارند. از این رو تنها راه برای آنها جهت افزایش سرمایه خود با استفاده از کسب و کار با درامد دلاری، سرمایه گذاری کردن است.

خرید این دوره به صورت قانونی

برای مثال شما یک ایده عالی و جدید برای استارت یک کسب و کار پردرآمد و پولساز دارید. در این صورت می توانید اعلام کنید که نیاز به سرمایه گذار دارید. در این صورت افرادی که سرمایه های کلانی دارند به سمت شما آمده و با بررسی زمینه فعالیت ، با شما همکاری می کنند. در اکثر مواقع فردی که سرمایه گذاری می کند، کار خاصی انجام نمی دهد.

چگونه کسب و کار دلاری موفقی داشته باشیم؟

من بخوبی می دانم و مطمئن هستم شما هم به خوبی این مورد را میدانید که هر کسی امروزه از انواع ایده ها و روش های درآمدزایی دلاری کم و بیش اطلاعاتی دارد. البته اکثرا ایده های معمولی و روشهای متداول که گاها به چشم می خورد. اما با این وجود کمتر کسی قادر است شغل با درآمد دلاری خود را راه اندازی کند.

برخی افراد هم هستند که با وجود وارد شدن به مسیر درآمدزایی دلاری متاسفانه به دلیل عدم آشنایی صحیح و اطلاعات کافی در این زمینه با شکست مواجه می شوند.

در این دوره از وب سایت تخصصی ایده پردازی و کسب و کار آکادمی 98 شما روش هایی را یاد خواهید گرفت که به راحتی قادر خواهید بود هر نوع کسب و کار و درآمدزایی ارزی را برای خودتان راه اندازی کرده و آن را به موفقیت برسانید. ما تجربه های چند ساله خود که با تحقیقات و بررسی های مختلف بدست آمده اند را در اختیار شما می گذاریم.

ایده کسب و کار با درآمدزایی دلاری همراه با آموزش کسب درآمد
کسب و کار با درآمدزایی دلاری

چگونه با وجود تحریم ها ایده های دلاری را اجرا کنیم؟

برخی دوستان هستند که تصور می کنند، تحریم ها یک مانع برای درآمدزایی دلاری می باشد. اما لازم است بدانید که ما به شما خواهیم گفت چگونه می توانید با وجود تحریم ها انواع ایده های کسب درآمد دلاری در ایران را اجرا کرده و حتی در این زمینه به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

همیشه این حرف من را به یاد داشته باشید که تحریم ها هرگز برای ما مانع نیستند بلکه فرصت های طلایی برای دستیابی به اهداف و موفقیت های بزرگ می باشند. به شما قول می دهم که با شرکت در این دوره شما با راهکارها و بهترین روش های کسب درآمد دلاری آشنا خواهید شد. ایده هایی که زندگی و آینده شما را 100 درصد تغییر خواهد داد.

این دوره برای چه کسانی پیشنهاد می شود؟

هر کسی که قصد دارد شغلی با درآمدزایی دلاری داشته باشد، این دوره را باید حتما ببیند. حتی هیچگونه محدودیت سنی، جنسیتی و … ندارد.  امروز که شما تصمیم گرفته اید از طریق کسب درآمد با دلار زندگی خود را تغییر دهید، مطمئن باشید اولین قدم بزرگ خود را برداشته اید. بسیاری از افراد در برداشتن همین قدم اول که مهمترین قدم در زندگی هر فردی می باشد، ناتوان هستند. پس اگر این پشتکار و اراده را در خود دیده اید که می توانید بهترین باشید، به شما قول می دهم که زندگی متفاوت و فوق العاده ای نسبت به دیگران خواهید داشت.

آموزش نحوه نقد کردن درآمد دلاری و ارزی از طریق سای های ارزی و بانکی
نحوه نقد کردن درآمد دلاری و ارزی

سرفصل های دوره ایجاد کسب و کار دلاری

در ادامه تعدادی از بخش های مختلف این دوره را می توانید مشاهده کنید. لازم به ذکر است که موارد نام برده شده در زیر تنها بخشی از مباحث این دوره می باشد.

دلیل اینکه تمامی سرفصل ها و موارد را به طول کامل قرار ندادیم، جهت جلوگیری از سوء استفاده برخی افراد می باشد.

 • مقدمه ای درباره شغل های دلاری
 • بررسی وضعیت دلار در بازار
 • کسب و کار دلاری یعنی چی؟
 • معرفی کسب و کارهای موجود
 • بررسی چندین کسب و کار اینترنتی دلاری
 • چگونه کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟
 • بررسی و پاسخ انواع سوالات
 • آشنایی بیشتر با درآمدزایی ارزی
 • معرفی 10 ایده 100% تضمینی برای راه اندازی شغل با درآمد دلار
 • بررسی جزئیات کل ایده های معرفی شده
 • نحوه راه اندازی و اجرا
 • بررسی نمونه ایده های اجرا شده در ایران
 • بررسی نحوه کار کسب و کارهای دلاری موجود در ایران
 • معرفی افرادی که با درآمدزایی دلاری میلیونر و حتی میلیاردر شده اند
 • چگونه درآمد دلاری موفقی داشته باشیم؟
 • چگونه کسب درآمد دلاری پایدار و مطمئن داشته باشیم؟
 • معرفی سایت های دلاری
 • معرفی برخی روش های متداول درآمد با دلار
 • روش های جذاب درآمدزایی دلاری
 • معرفی روش های کسب درآمد دلاری در خانه
 • معرفی بازی های درآمدزای دلاری
 • بهترین سایت های فریلنسینگ خارجی برای کسب درآمد دلاری
 • بررسی سایت یوتیوب (جزو ایده های ما نیست ، تنها برای آشنایی بیشتر تدریس می شود)
 • بررسی انواع رشته های کسب درآمد دلاری در انواع حوضه های مختلف
 • چگونه با وجود تحریم ها فعالیت کنیم؟
 • روش های دور زدن تحریم ها
 • آموزش نحوه نقد کردن درآمد
 • نحوه نقد کردن درآمد ارزی
 • نحوه ایجاد حساب
 • گیفت کارت
 • مستر کارت
 • ویزا کارت
 • پی پال
 • وب مانی
 • نحوه مدیریت حساب
 • نحوه جلوگیری از بلاک شدن حساب PayPal
 • بررسی و اشاره جزئی به بیت کوین Bitcoin

مواردی که در لیست بالا مشاهده کردید به کلی مربوط به سرفصل های این دوره می باشند. البته بالاتر هم اشاره شد که موارد دیگری در این دوره فیلم آموزش درآمد لاری تدریس شده است که تمامی بخش های به صورت کاملا کاربردی توضیح داده شده است. این اطمینان رو به شما میدیم که بعد از گذراندن این دوره قادر خواهید بود بهترن شغل با کسب درآمد دلاری را برای خود ایجاد کنید.

فیلم آموزش راه اندازی کسب و کار با درآمد دلاری با ایده های خلاقانه و مدرن داخل ایران
کسب و کار با درآمد دلاری

مدت زمان رسیدن به درآمد دلاری

بسیاری از دوستان عزیز سوال می پرسند که چه مدت زمان طول می کشد کسب درآمد دلاری ما شروع شد. در پاسخ به این سوال که ممکنه سوالی از دیگر سوالات شما دوستان عزیز باشه، باید بگم مدت زمان دریافت بازخورد و رسیدن به درآمد بیشتر به خود شما بستگی خواهد داشت. البته علاوه بر خودتون نوع ایده و روش های انتخابی نیز روی مدت زمان رسیدن به مرحله درآمد می تواند متفاوت باشد. ایده هایی که ما در این فیلم به شما معرفی خواهیم کرد، همگی جزو شغل های تاپ و معروف می باشد که در کمترین زمان ممکن امکان رسیدن به درآمد در آنها وجود دارد.

شما میتوانید دوره بهترین ایده های کسب درآمد دلاری در ایران و خارج را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

برای دانلود کلیک کنید. ارجاع به تلگرام

همرسانی کنید

6 دیدگاه دربارهٔ «بهترین ایده های کسب درآمد دلاری در ایران و خارج – دانلود رایگان»

 1. سلام ممنون از کانال و سایت خوبتون
  این فایلی ک کانال گذاشتید برای کسب درآمد به دلار فایل افزایش فالور در اینستاگرام هست لطفا فایل اصلی کسب درآمد به دلار رابزارید ممنون

 2. سلام و تشکر بی اندازه از شما دوست گرامی ،اگر ممکن است لطف بفرمائید دوره ورود به سرزمین لاغرهااز سایت تناسب فکری را نیز قرار دهید ،ممنون از وجود مهربونتون ?? ???

 3. “این پیام برای مالک است و نیازی به تاییدیه ی کامنت ندارد”
  ای مالک سایت عزیز تو همچون بیل فروشی هستی در میان جماعتی که در پی گنج میگردند و از بازدید سایت خودت دلار دلار در میاری…نوش جونت کاری به این بخش کار ندارم ، حرف من اینه که میشه یک مرتبه به جای این 90 درصد مطالب آبکی سایت که یه عده دزد میخوان ملتو ثروتمند کنن شما بیای یاد بدی یا راهشو بگی که چطور مثل تو از این بازدید ها و کیلیک خوردن ها روزی به قول خودت که چند وقت پیش گفتی 150 دلار در بیاریم؟ اینو از شما میخوام چون یه آدم موفقی میبینم شمارو که جامه ی عمل هم به کار و تلاشت پوشوندی و داری استفاده هم میبری
  راز کارتو نمیگی؟ اوکی ، برادر حداقل بگو اگر از مبع های آموزشی خاصی پیروی کردی تا ما هم به آن رو بیاریم…ممنونم از لطف های بیکران تو

 4. سلام خسته نباشید ممنون بابت دوره های خوبتون

  فقط یک خواهش داشتم
  دوره اینستاگرام حاجی محمدی رو بزارید
  ممنون از شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.