DREAM BIG by Kevin Trudeau

رویای بزرگ داشته باشید از کوین ترودو – دانلود رایگان

همرسانی کنید

رویای بزرگ داشته باشید به صورت زیر نویس فارسی با کیفیت سایت جادوی باور به صورت رایگان در اختیار علاقمندان سایت Bestieideas

 • پکیج تصویری رویای بزرگ داشته باشید
 •  نام مربی : کوین ترودو -Kevin Trudeau
 • موضوع : رویاهای بزرگ داشته باشید
 • نوع محتوا : سمینار تصویری
 • زبان : زیرنویس فارسی
 • تعداد قسمت : 2
 • مدت زمان : 120 دقیقه
 • فرمت محتوا : MP4

کوین ترودو رویاهای بزرگ داشته باشید سطح استادی

در خدمت شما هستیم در سایت Bestieideas ، این بار با یکی دیگر از دوره ها و سمینار های کوین ترودو  با نام رویاهای بزرگ داشته باشید.

(خلق رویاها) هدف این دوره از نظر کوین ترودو تسلط بر استاد شدن در موفقیت است این دوره توسط کوین ترودو در ۲ ساعت به صورت تصویری برگزار شده که یکی دیگر از آموزش های بی نظیر کوین ترودو است.

هدف این دوره کوین ترودو

نکته این دوره را با دوره آموزشی دیگر کوین ترودو به نام انرژی کیهانی زوریخ اشتباه نگیرید.

هدف این دوره کوین ترودو

کوین ترودو در این دوره تصویری همان ابتدا توضیح میدهد که این دوره پایه های ابتدایی جهت استاد شدن در موفقیت است.

نکته مهم:

این آموزش به هیچ عنوان برای افراد مبتدی و کسانی که با دوره ها و کتاب های کوین ترودو و قانون جذب آشنایی ندارند پیشنهاد نمیشود.

استادی در موفقیت

کوین ترودو :

دوره استادی موفقیت در قسمت شنیداری سایت به نمایش در خواهد آمد در قسمت مثلثی شنیداری کتابها و مفهوم و در واقع پایه های ابتدایی برای ساختن بقیه چیزها بر روی آن می باشد که دوره استادی موفقیت باشد.

پس زمانی که به این انجمن پیوستید و هنگامی که افراد را برای پیوستن به آن تشویق می کنیم خیلی مهم است.

خرید این دوره به صورت قانونی

اگر فقط یک چیز مهم وجود داشته باشد که زمان زیادی را برایش صرف کنید اینست که به کلاس استادی موفقیت و آموزش های شنیداری گوش بدهید.
در سرفصل استادی موفقیت پایه های استادی موفقیت وجود دارد و زیر آن آموزشهای شنیداری هستند بعد از دوره پرسشنامه ها هستند که برای خواندن طراحی شده اند

پس می توانید آنها را پرینت کنید و بخوانید که به صورت های چند گزینه ای و پر کردن جای خالی هستند اما خواندن تفاوتی با شنیدن دارد پس دوره استادی موفقیت دو جنبه اصلی دارد که فایل های شنیداری و بعد قسمت خواندنی که خواندن پرسشنامه و آزمون می باشد و قسمت سوم دوره استادی موفقیت هم این ورکشاپ های تسلط بر استادی موفقیت هستند.

کوین ترودو : درک بهتر موضوع (خلق رویاها)

در این ورکشاپ های دوره ای استادی موفقیت که توسط یک سخنران اجرا می شود در واقع سه راه وجود دارد که توسط آن این ورکشاپها کمکتان می کنند دوره استادی موفقیت را بهتر متوجه شوید و آن را بهتر درک کنید.

بعضی از تکنیک های دوره استادی موفقیت برایتان روشن تر می شوند یا به شما کمک می کنند شناخت بهتری داشته باشید یا دانش عملی بهتر یا درک بهتر مواد آموزشی و اگر سوالی دارید که گیجتان کرده است.

در این دوره آن را می پرسید و فرد دیگر به شما نظر خودش را می گوید جواب را نمی گوید بلکه نظر خودش یا دید متفاوتی را می گوید و داده های گیج کننده بیشتری به شما می دهد که به مغزتان وارد می شود که می تواند به روشن شدن موضوع کمک کند.

پس اولین کاری که میکنید اینست که سوالی می پرسید آنها نظر خودشان را به شما می گویند دومین کاری که می کنید اینست که در گروه هایی با هم جمع می شوید گروه ها معمولا شامل پنج شش نفر هستند و هنگامی که شما سوالی می پرسید همه آن افراد دارند درباره آن سوال فکر می کنند.

سوال از هم گروهی ها

و دارند انرژی خودشان را اضافه می کنند در واقع یک ذهن برتر در آن گروه تشکیل شده است پس وقتی که شما سوالتان را مطرح می کنید در گروه هر کسی مجبور است به جواب یا پاسخی فکر کند که این به ذهن برتر گروه می رود که در همه افراد گروه بارگزاری شده است.

پس اگر دارید فقط به یکی از سوالات گوش می دهید دارید منفعت با ارزشی از این تجربه بدست می آورید و آنوقت آن فرد توانایی جواب دادن به شما را دارد پس هر فرد گروه می تواند به شما نظری بدهد و نظرات متفاوت را خواهید شنید.

در بعضی مواقع دیدگاه هایی در موارد مشابه و در مقابل آنها می توانند سوالاتی را از تو بپرسند که چیزهایی که درونت هست را از تو بیرون بکشند و آنچه که اکنون درونت هست جوابت می باشد شما پاسخ را درونت داری و بیرون کشیده می شود.

کلمه education به معنی آموزش از کلمه educary نشات گرفته است و educary به معنای بیرون کشیدن است پس آموزش واقعی این نیست که کسی چیزی را به شما آموزش بدهد؛ آموزش واقعی سیستم یا برنامه یا محیطی است که داده ها و دانش از شما استخراج می شوند.

و این چیزی است که آموزش هست بیرون کشیدن و تمام انجمن شبکه جهانی اطلاعات و تمام کاری که ما میکنیم اینست که آنچه درونتان است را بیرون بکشیم و شما را منبع داده ها و اطلاعات کنیم تا شما بتوانید رو به جلو حرکت کردن را بیاموزید.

به شخص دیگری نیاز نداشته باشید مطمئنا داشتن نظرات متفاوت می تواند کمک کننده باشد و برای همین روابط مهم هستند اما نکته مهم اینجا اینست که نیاز نباشد کمک کنند، اشکالی ندارد اما از نیاز دوری می کنیم.

سطح استادی موفقیت

در این جلسه که سطح اول تسلط بر استادی موفقیت است بعضی از شما پرسشنامه ها را با خودتان دارید بعضی ها ندارند که مشکلی هم ندارد اینجا اگر از هر قسمتی از سطح ۱ استادی موفقیت سوالی داشتید دستتان را بالا می برید.

اگر توضیح بیشتری می خواهید یا بخشی از آن گیجتان کرده یا احتیاج به روشن شدن موضوع دارید یا قسمتی از این دوره که به زندگی شخصی شما مرتبط است اما شما در طرز کار آن مشکل دارید یا برای شما کار نمی کند می توانید دستتان را بالا ببرید.

من به سوالتان جواب می دهم و نظر خودم را می گویم و همین طور ادامه می دهیم سوال شما می تواند نه تنها برای شما بلکه برای همه افراد حاضر در اتاق سودمند باشد.

کوین ترودو

چون اگر برای شما سوالی پیش آمده احتمال بسیار زیادی وجود دارد که افراد زیاد دیگری هم دارند به همان سوال فکر می کنند و این بسیار عادی است وقتی در ماه های گذشته داشتیم تمرینات را انجام می دادیم و کسی سوالی میپرسید وقتی می پرسیدم چند نفر دیگر در اتاق همین سوال را داشتند و حداقل نصف افراد دستشان را بلند می کنند چون می گویند منهم در این مورد فکر کرده بودم.

و افراد دیگری که دستهایشان را بلند نکرده اند می پرسم، از بین آنهایی که دستشان را بلند نکرده اند چه افرادی به موضوع علاقمندند چون ممکن است شما به آن سوال فکر نکرده باشید اما واقعا سوال خوبی باشد پس برای همه خیلی سودمند است.

مثلا شما اینجا نشسته اید و سطح یک هستید این جلسه ای است که برای شما طراحی شده است برای آنهایی از شما که سطح ۲ و بالاتر هستند می توانند منتظر کلاس بعد از ظهر بشوند برخی از شما از من پرسیدید اگر من امروز عصر بیایم می توانم.

ته کلاس بنشینم و به سوال ها گوش بدهم گفتم بله برای شما هم جا داریم پس اگر همچین کاری می خواهید انجام دهید ما به شما خوش آمد می گوییم خوب سوالهایی که درباره دوره استادی موفقیت دارید؟ عقب کلاس

سوال از کوین ترودو

 سوال  تست سطح ۱ :

بین افراد موفق و شما در زمان و اندازه آرزو تفاوتی وجود دارد می شود توضیحش بدهی این سوال برای روشن شدن و تقویت و معنی یک مفهوم بسیار مهم است

جواب کوین ترودو:

این مفهوم که اگر به کسی که بسیار موفق است نگاه کنید، چطور موفق بی باک را تعریف میکنیم؟
برای افراد مختلف در کلاس متفاوت است.

پس بگذارید مثال بزنیم

مثلا کسی که یک شبکه ۱۰ میلیون دلاری دارد، چندتا ماشین زیبا و چند تا خانه خوب و در هواپیما درجه یک سفر می کنند و دارایی هایشان ده میلیون می ارزد و سالی ۱ میلیون دلار در می آورند کاملا موفق است و می توانیم بگوییم به طرز بی باکانه ای موفق هستند.

چون در بین یک درصد بالایی افراد دنیا قرار میگیرد که تقریبا بسیار موفق است، پس اگر نگاهی به آن فرد بیندازیم و بگوییم تفاوت بین این فرد و کسی که پنجاه هزار دلار در سال در می آورد و خیلی بدهی دارد در چیست؟ می توانید بگویید خوب حتما آن شخص در خانواده خیلی ثروتمندی بزرگ شده می توانید بگویید آن شخص خوش شانس بود چون در خانواده اش ارتباطات درستی داشته یا بسیار باهوش است.

به کالج رفته و تمام نمراتش عالی بودند و فقط بخاطر اینکه مغز عالی ای دارد و خیلی باهوش است او خیلی خیلی خوش شانس بوده چون در زمان درست در مکان درست قرار داشته و فقط شانس آورده می توانید بگویید همه موارد بالا دخیل بوده اند بهانه هایی برای اینکه آن فرد چرا اینقدر موفق است و با اینکه همه اینها درست به نظر می آیند.

رویاهای بزرگ داشته باشید.

شاید آنها خوش شانس بودند که درخانواده بسیار ثروتمندی به دنیا آمده باشند و ارتباطاتی داشته باشند و به هاروارد رفته باشند و غیره ولی وقتی به شخص واقعی نگاه می کنیم چون همه اینطور نبوده اند شاید یکی دو نفر در آن لیست اینگونه بوده اند اگر به لیست افراد بسیار ثروتمند نگاه کنید در آن لیست افراد ثروتمند یا موفق، نکته ای که همه آنها در آن توافق دارند چیست.

رویاهای بزرگ کوین ترودو

بعضی از آنها واقعا باهوشند و بعضی از آنها در خانواده های هارواردی بدنیا آمده اند پس بله کمی از آن درست است ولی اگر بپرسیم رفتاری که بین همه آنها مشترک است چیست، تفاوت منحصر بفرد دنیای آنها با فردی که ۵۰ هزار دلار در سال در می آورد در چیست باز می گردد به اندازه ی آرزوی آنها و زمان، پس دو تا نکته مهم اینجا هست که شما باید کامل بفهمید، که خیلی مهم است

بین رویا و هدف واقعی فاصله ای وجود دارد تفاوتی هم وجود دارد بین رویا و هدف واقعی و سطح بالاتر یعنی منطق پس اگر این طوری به مسئله نگاه کنیم..

شما میتوانید دوره رویاهای بزرگ داشته باشید از کوین ترودو را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید. اگر ساکن ایران هستید، بوق شکن را برای دسترسی به تلگرام فعال کنید.

همرسانی کنید

7 دیدگاه دربارهٔ «رویای بزرگ داشته باشید از کوین ترودو – دانلود رایگان»

 1. سلام جناب بزرگواروخیلی خاص.تشکربخاطروجودت ومحبتت وزحمت ووقت وانرژی وهزینه کارهایت.آرزوی موفقیت وسلامتی درادامه این روش زندگی برایت دارم.من معتقدم ثروتمندان باپولشان وبقیه باخواستنشان باکمک افرادی مثل شمابه اهداف وآرزوهاوتعیین سرنوشتشان به موفقیت میرسندوافراد بدون ثروت محکوم به فنانیستندوخداراهی برای آنهاهم مهیاکرده وتبعیضی برای موفقیت قائل نشده.
  عزیزجان دوفایل تصویری سمینارخلق رویاهای کوین ترودوازتلگرام قابل دانلودنیست اولی روی 462 مگابایت قفل میکندودومی هم پس ازانتهاcrash اتفاق میافتدوخطامیدهد.آیاممکن است اصلاح بفرماییدیادر فول آرشیوسایت جادوی باورهست تادانلودکنم؟

 2. سلام وقتتون بخیر
  نمیدونم این پیام ب دست شما میرسه یا ن
  میخواستم اگر امکانش هست ازتون درخواست کنم ویدیو مربوط ب کوین ترودو ک درباره (۱۳ کیلو کاهش وزن در ۳۰روز ) رو مستقیمن قرار بدید یا اگ امکانش نیست برام ایمیل کنید
  من فول آرشیو رو دانلود کردم ولی این ویدیو توش نبود متاسفانه
  و من خیلی دنبال این هستم
  ممنون از شما بابت وقتی ک میذارید

 3. سلام ادمين جان
  سپاس بابت همه زحماتتون
  ميشه اگر امكانش هست دوره شفاي خودشيفتگي عليرضا شيري و هم بزاريد؟
  يه دنيا ممنون از لطف هميشگيتون

 4. سلام خداقوت
  نصمیم دارین برای فعال کردن ” چشم سوم ” و ” آموزش فتوشاپ ” هم آموزشی رو بذارین

 5. سایت شما محبوب ترین سایت برای من و بهترین احساسات و تجربه آزاد شدن و بزرگ شدن افکار را بعد از خداوند از افراد مهربانی چون شما دارم که توسط پروردگارم در مسیر زندگی من قرار داده شدید .هر روز این مسئله را برای خودم مرور می کنم .زنده باشید ،هر چیزی را که دوست داشتم در موردش اطلاعاتی بدست بیاورم خداوند از طریق شما به من می رساند.???????????‍♀️

 6. سلام
  دستت درد نکنه تنها سایتی هستید که اکثر کتب کوین ترودو و استر هیکس رو بصورت رایگان برای دانلود قرار دادید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.