هیپنوتیزم و یادگیری در خواب

دوره کنترل رویا در خواب – دانلود رایگان

همرسانی کنید

دوره کنترل رویا در خواب – در 60 روز هر چیزی که برای یادگیری کامل مهارت کنترل رویا نیاز دارید را دریافت کنید و حداقل یک تجربه کامل از کنترل رویا داشته باشید.

این دوره دقیقا چیست و چه‌کار می‌کند؟

 

کنترل رؤیا در خواب یعنی حین خواب دیدن متوجه شوید خواب هستید و خوابتان را هر طور که دوست دارید ادامه دهید.

شما میتوانید هزاران کار مختلف در فضای نامحدود خواب انجام دهید با این تفاوت که محدودیتهای بیداری را ندارید.

یعنی به راحتیِ اراده کردن میتوانید به مکان مورد نظر بروید و به راحتیِ اراده کردن، شخص مورد نظرتان را ببینید و هزاران هزار کار مختلف را فقط با اراده کردن در خواب انجام دهید.

شاید فکر کنید فضای خواب، یک فضای مه‌آلود و تیره است که در آن هیچ چیز واضح نیست و یک شَبَه از تمام چیزها را می‌بینید. دلیل این فکر اشتباه، این است که هروقت بیدار شدید خواب‌ها این شکلی یادتان مانده‌است اما اصلاً اینطور نیست.

وقتی که مهارت کنترل رویا در خواب را یاد بگیرید متوجه می‌شوید که فضای خواب، واقعی‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کردید.

شما دقیقا می‌توانید مثل بیداری، مزه غذاها را بچشید و حتی با جزئیات کامل، پوست دستتان یا موی بدنتان را لمس کنید و تصاویر را با کیفیت بیشتر از فول‌اچ‌دی تماشا کنید.

دوره کنترل رویا، این مهارت را از 0 تا 100 به شما آموزش می‌دهد.

سرفصل های این دوره:

 

آشنایی با ذهن ناخودآگاه و قوانین آن

چهار قانون اساسی کنترل رویا

شناخت حرفه‌ای چرخه خواب و امواج مغزی

بهینه‌سازی خواب

آنالیز نشانه‌های خواب و ثبت حرفه‌ای آن‌ها

بررسی واقعیت و انواع روش‌های آن

مدیتیشن و ذهن آگاهی در کنترل رویا

ورود هوشیارانه به رؤیا

آشنایی کامل با روش ورود با حافظه

تکنیک‌های عبور از یأس و نا‌امیدی در مسیر کنترل رویا

لایه‌های مختلف کنترل رویا

آشنایی کامل با دستورات دین اسلام درباره خواب و کنترل رویا

آشنایی با اصول یادگیری هر مهارتی

خط قرمزهای کنترل رویا و راه‌های جلوگیری از آن

ثبت فوق‌حرفه‌ای خواب همراه با معرفی ابزارهای حرفه‌ای

معرفی انواع تکنیک‌های کنترل

کابوس‌های شبانه و راه‌های عبور از آن

توهم بیداری و راه عبور از آن

استفاده از هیپنوگوگیا در کنترل رویا و خلاقیت

آشنایی کامل با روش سقوط در خواب

بخشی از کارهایی که در هنگام کنترل رویا می‌توانید انجام دهید

تفریح و لذت:

کافیست در گوگل جستجو کنید چه جاهای دیدنی در دنیا وجود دارد و کمی با آنها آشنا شوید و بعد در خواب اراده کنید که به آنجا بروید تا در یک چشم به‌هم زدن خودتان را در آن نقطه ببینید و سپس آن را با تمام وجود تجربه کرده و از محیط‌های مختلف تفریحی لذت ببرید.

در کنار سفر به نقاط مختلف، می‌توانید بازیها و کارهای هیجان‌انگیزی که آنها را در واقعیت تجربه نکردید، در دنیای فوق‌العاده خواب تجربه کنید مثل:
سقوط آزاد از هواپیما
بانجیجامپینگ با ارتفاع یک کیلومتر
رفتن به زیر آب و شنا کردن کنار انواع ماهی‌ها
رفتن به کرات و کهکشان‌های مختلف
و …
شما میتوانید محصول کنترل رویا در خواب را از سایت رسمی روش مطالعه به صورت قانونی خریداری نمایید.

کشف دنیای خارق‌العاده خواب

یعنی صرفاً در خواب گشت‌وگذار کنید و دنیای بزرگ و عجیب خوابتان را کشف کنید.
در اینجا شما صرفاً مثل یک گردشگر، دنیای خواب‌تان را مشاهده می‌کنید و سعی می‌کنید به مناطق مختلف در فضای خواب‌تان بروید و صرفاً آنها را مشاهده کنید و هیچ دخل و تصرفی در آن انجام ندهید.

از آنجایی که یک کنترل کننده رؤیا، به راحتی می‌تواند در فضای خواب دخل و تصرف کند یعنی درختان را کوتاه و بلند کند یا نور خورشید و باران را قطع و وصل کند و هزاران کاری که فقط نیاز به اراده دارد را انجام دهد،
بنابراین یکی از کارها این است که هیچ دخل و تصرفی نداشته باشد و فقط فضای خوابش را مشاهده کند و مثل یک گردشگر از آن لذت ببرد.

فضای نامحدود خلق ایده

طبیعتاً هر ایده‌ای که خلق می‌شود یکبار در ذهن خالق آن خلق شده و بعد در دنیای واقعی خلق شده، حالا تصور کنید شما بجای اینکه فقط در بیداری و با چشمان بسته تصویرسازی کنید، چه می‌شود که تصورات خودتان را در فضای خواب به عینه مشاهده کنید و آنها را تجربه کنید.

دنیای خواب یک فضای نامحدود و با امکانات ویژه برای هرکسی است که می‌خواهد موارد شگفت‌انگیز در دنیای بیداری خلق کند و آن‌ها را از نزدیک قبل از خلق شدن در بیداری ببیند و نواقص آن را برطرف کند

تجربه کار با وسایل الکترونیکی و لوازم لوکس

یکی از باحال‌ترین کارها در خواب این است که شما تجربه‌ای نزدیک از وسایل مورد علاقه‌تان که در دنیای بیداری شاید بسیار گران و لوکس باشد را داشته باشید.

حتما برای شما هم پیش آمده که یک موبایل، تبلت یا لپتاپ و یا حتی ماشینی ساخته می‌شود که شما به دلایل مختلفی الآن نمی‌توانید به آن دسترسی داشته‌باشید اما دائماً می‌بینید که آن را تبلیغ می‌کنند و شما هم دوست داری حداقل یک‌بار از نزدیک کار کردن با این وسایل را تجربه کنید، صرفا بجای اینکه دائما تیزرها و فیلم‌های جعبه‌گشایی وسایل جدید را ببینید، می‌توانید خودتان در فضای خواب این وسایل و حتی بالاتر از آنها را تجربه کنید.
شاید این سؤال ایجاد شود که چطور ممکن است وقتی من اطلاعات کاملی از تجربه کار با این وسایل را در دنیای بیداری ندارم، ذهن ناخودآگاهم می‌تواند آن‌ها را در خواب برای من شبیه‌سازی کند؟ این سؤال کاملا بجاست اما توضیح مفصلی دارد که فقط می‌توان در محصول آموزش کنترل رؤیا در خواب ارائه کرد. اما یک جواب ساده برای این سؤال این است که ما روح داریم و ذهن ناخودآگاه هم بخشی از وجود برتر ما به نام روح است و فضای خواب فقط در ذهن ناخودآگاه نیست.

تجربه پرواز و رد شدن از اجسام

یکی از متداول‌ترین کارهایی که کنترل‌کنندگان خواب برای اولین‌بار انجام می‌دهند، پرواز در فضای خواب مثل سوپرمن است که بدون هیچ وسیله ای در فضای خواب پرواز می‌کنید.

کمتر کسی پیدا می‌شود که بگوید من دوست ندارم حس پرواز مثل یک پرنده را تجربه کنم. مخصوصاً در شرایطی که مطمئن باشد هیچ آسیبی به او نمی‌رسد. یک حس رهایی و لذت که قطعا نمی‌توان آن را کامل توصیف کرد را می‌توانید با پرواز در دنیای خواب تجربه کنید.

تمرین مهارت و ورزش

شما می‌توانید در خواب تمرین‌های لازم برای هر مهارتی که می‌خواهید در بیداری به آن مسلط شوید را انجام دهید و جالب‌تر اینکه هربار با مهارت بیشتری از خواب بیدار شوید و در کمال تعجب می‌بینید توانایی شما در کاری که می‌خواستید بیشتر شده‌ است.
آیا این موضوع در علم اثبات شده‌است؟

این پدیده کاملاً علمی است و توضیح مفصلی دارد اما توضیح ساده آن، این می‌شود که:
برای یادگیری هر مهارتی لازم است سیگنال‌های الکتروشیمیایی از سلولی به دیگر سلول‌های مغزی ما منتقل شود تا یک مسیر عصبی جدید برای انجام آن مهارت شکل بگیرد.
وقتی شما در بیداری کاری مثل راه‌رفتن را از بچگی تمرین و تکرار کردید، این مسیر عصبی شکل گرفته و الآن به صورت ناخودآگاه می‌توانید راه‌بروید.
زمانی که شما خواب می‌بینید، ذهن شما کاملا هوشیار است حتی بیشتر از زمان بیداری و دقیقا رفت‌وآمد سیگنال‌های الکتروشیمیایی کماکان پابرجاست. مثلا وقتی در خواب شما راه میروید، دقیقا مثل زمان بیداری، این سیگنال‌ها در مسیرعصبی مخصوص راه‌رفتن حرکت می‌کنند ولی چون زمانی که انسان خواب می‌بیند، مغز تمام بدن را فلج می‌کند بجز چشم‌ها، فقط این سیگنال‌ها در ذهن حرکت می‌کنند و بدن شما در واقعیت ساکن است چون اگر اینطور نبود شما در خواب راه می‌رفتید.
بنابراین اگر شما در خواب کاری را تمرین یا تکرار کنید، دقیقا مسیرهای عصبی مورد نظرتان در ذهن‌فعالتان شکل می‌گیرد و می‌توانید نتایج آن را در بیداری لمس کنید.

تبدیل زمان‌های مرده به زنده

این فوق‌العاده است زمانی که خواب هستید و به اصطلاح یک زمان مرده است فقط با یادگیری مهارت کنترل رؤیا بتوانید در خواب، بسیاری از کارهای خودتان را جلو بیاندازید.

دریافت پاسخ سؤال‌هایتان

یکی دیگر از کارهای جذاب و عجیب در خواب این است که سؤالهای خودتان را در فضای خواب مطرح کنید و جوابتان را به شکل‌های مختلف در همان فضا دریافت کنید.از سؤال‌های پیچیده و فلسفی مثل «ماهیت علم چیست؟» تا سؤال‌های ساده مثل «چطور پایه شکسته مبل را بچسبانم؟»

درون انسان، مخزنی از اطلاعات است که منتظر کشف شدن هستند و شما با سؤال کردن می‌توانید به بسیاری از پاسخ‌ها برسید.
اگر فقط به ذهن ناخودآگاه باور داشته باشید، از زمانی که به دنیا آمدید، تمام اطلاعاتی که وارد ذهن شما شده، در این ذهن ذخیره شده ولی شما حتی متوجه ورود آگاهانه آنها نشدید، پس اطلاعات زیادی دارید.
ولی اگر به روح انسان هم معتقد باشید، باید بگویم همه چیز درون خودتان وجود دارد و فقط باید آن را کشف کنید؛ چراکه خداوند در قرآن کریم فرمود: به انسان تمام خوبیها و بدیها الهام شده‌است.
یکی از راه‌های کشف درون خودتان، کنترل رؤیا در خواب و پرسیدن سؤال‌های مختلف و گرفتن پاسخ آنها است.

ملاقات با ذهن ناخودآگاه

ملاقات با نیروی قدرتمند و پنهان انسان یعنی ذهن ناخودآگاه یکی از معدود کارهایی است که به هیچ عنوان در بیداری نمی‌توانید به آن برسید حتی اگر میلیاردها پول خرج کنید باز شما نمی‌توانید مثل خواب به ذهن ناخودآگاه خودتان دسترسی داشته‌باشید و حتی با او مثل یک شخص ملاقات کنید و سؤال‌های خودتان را از او بپرسید و یا تلقین‌هایی که می‌خواهید را در او قراردهید و صدها کار خلاقانه با این ذهن ناخودآگاه انجام دهید.

اگر کمی با تواناییهای ذهن ناخودآگاه آشنا باشید، قطعاً میدانید ملاقات نزدیک با این ذهن، چه اتفاق بزرگی است.

بهبود بیماری‌های روحی و جسمی

ر فضای خواب شما می‌توانید بیماری‌های مختلف روحی و جسمی خودتان را به شکل قابل توجهی درمان کنید که احتمالا تا این موضوع را تجربه نکنید، باورش برای شما سخت خواهدبود.

بهتر است ابتدا در مورد «پلاسبو یا همان دارونما» در علم پزشکی جستجو کنید و سپس این بخش را مطالعه نمایید چون اگر بدانید که فقط با تلقین مثل یک دارونما می‌توان بسیاری از بیماری‌ها را درمان کرد، حالا وقتی که شما دسترسی بسیار زیادی به ذهن ناخودآگاه یعنی جایی که باید تلقین‌ها را در آن قراردهید دارید، چه کارهای بزرگی می‌توانید انجام دهید.

دریافت مستقیم آموزش

شما می‌توانید در فضای خواب، موضوعات مختلف آموزشی را به صورت مستقیم دریافت کنید. البته قرار نیست جای آموزش بیداری را بگیرد اما بجای اینکه صرفا در بیداری دنبال یادگیری و دریافت آموزش از اشخاص مختلف باشید، می‌توانید این تجربه را در خواب هم داشته‌باشید و اطلاعات بسیار زیادی را دریافت کنید.

احتمالا این سؤال برای شما ایجاد می‌شود که چطور وقتی اطلاعات یک موضوع وارد ذهن من نشده، میتوانم آنها را در فضای خواب دریافت‌کنم؟
سؤال کاملا بجایی است اما چون اینجا جای پاسخ نیست و کمی طولانی می‌شود، بهتر است به محصول آموزش کنترل رؤیا ما مراجعه‌کنید تا پاسخ این سؤال و دیگر سؤالات را حین آموزش‌ها دریافت کنید اما به صورت خلاصه روح شما همه چیز را دارد فقط باید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

درمان و مواجهه با کابوسها

شاید باورش سخت باشد که می‌توانید به وسیله خواب، کابوس‌هایتان را برای همیشه درمان کنید اما این موضوع کاملا شدنی است.

ملاقات با افرادی که دوست دارید

اگر شما عزیز از دست‌ رفته داشته‌باشید، حاضرید میلیون‌ها تومان هزینه کنید تا فقط لحظاتی را مجددا با آن شخص باشید و کمی از دلتنگی‌تان را برطرف کنید.
در فضای خواب شما می‌توانید با افرادی که دوست دارید ملاقات داشته‌باشید، این کار را انجام دهید.

اینجا هم باز سؤالات بسیاری در ذهن شکل می‌گیرد که آیا این شخص خودش است یا تصور ما است؟ و یا اینکه با هر کسی می‌توانم ملاقات داشته باشم؟
و یا ده‌ها سؤال دیگر که اینجا فضای پاسخ دادن به این سؤالات نیست و ما در محصول کنترل رؤیا در خواب سعی کردیم در جای خود، به این سؤالها پاسخ دهیم البته اینطور نیست که پاسخ تمام این سوالات برای خود ما هم صد در صد روشن باشد اما راه‌هایی را می‌گوییم که می‌توانید به پاسخ صحیح نزدیک شوید.

تمرین روحی و معنوی

تجربه سفر به کربلا، مشهد، مکه مکرمه و دیگر مکان‌های مقدس در خواب، تجربه‌ای خاص و لذت‌بخش است که باید خودتان تجربه کنید.
تجربه عبادت‌کردن در فضای خارق‌العاده خواب به نظر شما چه شکلی است؟ فقط باید آن را تجربه کنید و اصلا قابل توصیف نیست.

و هزاران کار دیگری که فقط نیاز به تخیل دارد

لیستی که برای شما ارائه کردیم، فقط بخشی از کارهایی است که می‌توانید در فضای خواب با داشتن «مهارت کنترل رؤیا در خواب» انجام دهید و مطمئنا به اندازه خلاقیت تمام انسان‌ها، کارهایی وجود دارد که نگفتیم و از آن اطلاعی نداریم.

شما میتوانید دوره کنترل رویا در خواب را از سایت Bestieideas به صورت رایگان دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

دانلود رایگان از کانال تلگرام سایت ما:

پیش نیاز: جلسات پیش نیاز

 1. آموزش یادگیری هر مهارتی
  فایل های این بخش پاک شدند.
 2. یادگیری از دوره های غیر حضوری
  فایل های این بخش پاک شدند.
 3. ذهن ناخودآگاه
  فایل های این بخش پاک شدند.

 

بخش اول

جلسه اول
فایل های بخش اول – جلسه اول پاک شدند.

جلسه دوم
فایل های بخش اول – جلسه دوم پاک شدند.

جلسه سوم
فایل های بخش اول – جلسه سوم پاک شدند.

جلسه چهارم
فایل های بخش اول – جلسه چهارم پاک شدند.

جلسه پنجم
فایل های بخش اول – جلسه پنجم پاک شدند.

بخش دوم

جلسه اول
فایل های بخش دوم – جلسه اول پاک شدند.

جلسه دوم
فایل های بخش دوم – جلسه دوم پاک شدند.

جلسه سوم
فایل های بخش دوم – جلسه سوم پاک شدند.

جلسه چهارم
فایل های بخش دوم – جلسه چهارم پاک شدند.

جلسه پنجم
فایل های بخش دوم – جلسه پنجم پاک شدند.

جلسه ششم
فایل های بخش دوم – جلسه ششم پاک شدند.

آپدیت فاز 1
فایل آپدیت پاک شد.

دانلود آپدیت کلیک کنید.

بخش سوم

 

فایل های بخش سوم پاک شدند.
همرسانی کنید

79 دیدگاه دربارهٔ «دوره کنترل رویا در خواب – دانلود رایگان»

 1. سلام و خسته نباشید برای سایت و کانال بی نظیرتون !!
  واقعا لذت می برم از مطالبتون مخصوصا بخش متا فیزیک علوم غریبه
  لطفا این گونه مطالب رو بیشتر نمایید!
  اسرار قاسمی محشر بود فقط نسخه دستنویس سخته خوندن توضیحاتش اگه نسخه ای دستتون اومد که توضیحات تایپی یا حداقل رساتر باشه لطفا با ما در اشتراک بگذارید
  کتاب دعا نویسی و کتاب های مربوط به چاکرا ها و چشم سوم هم لطف بفرمایید بیشتر کنید!

  شما مسئولیتی در قبال نحوه استفاده افراد از این نوع یا هر نوع اطلاعات مفیدی که زحمت میکشید و برامون تهیه میکنید ندارین (انگار یکی میره چاقو میخره میره باهاش آدم میکشه اینجا چاقو فروش چه تقصیری داره؟ )
  من رو تبلیغات کلیک کردم نه درد داشت نه عوارض جانبی 🙂 کمترین کار در قبال زحماتتون هستش

  با تشکر

 2. سلام در جریان هستید که کانال تلگرامتون مسدود شده ؟ لطفا لینک کانال جدیدو توی کانال سابلیمینال یا کوین ترودو قراربدین تشکر

 3. سلام میشه دوباره این رو آپ کنید خیلی فدایی دارین..
  فایلا دیگه بالا نمیارن اگه مقدوره ی باره دیگه این دوره رو إپ کنید❤️❤️

 4. میشه لطف کنید که کتاب پرواز روح از کایت هاراری رو تو سایت یا کانال تلگرامتون قرار بدین ممنونم از دوره های عالی و نتیجه بخش شما

 5. سلام
  من فایلهای rar دوره رو از تلگرام دانلود کردم اما پسورد میخواد که شما ذکر نکردین. ممنون میشم پسورد رو بفرمایین

 6. سلام و عرض ادب
  با تشکر از وبسایت خوبتون
  این فایلارو بطور کامل از تو کانل تلگرام دانلود کردم
  ولی موقع باز کردن پیغام میده که این فایلها آسیب دیده
  مشکلش چیه؟
  لطفا درستشون کنید

 7. سلام و درود
  سپاس صمیمانه از تلاشتون در همرسانی دوره های بسیار کاربردی و خوب در سایت و تلگرامتون.
  متاسفانه از تلگرام Part07 امکان دانلود نداره لطفا اگه امکان داشت بررسی بفرمایید.
  سپاس مجدد

 8. سلام…خسته نباشید..به نظرم داخل تلگرام یه ادمین بزارین برای پاسخگویی به سوالات..اینطوری خیلی راحت تره ارتباط با شما

 9. سلام خسته نباشید. من الان آنلاین شدم و پیامتون رو دیدم و وقتی پیگیریتون رو دیدم خیلی لذت بردم . عزیز جان من هر ۱۰ قسمت را در یک فولدر ریختم و اولی را اکسترکت کردم ولی کاملا اکسترکت می کند و هیچ دومی نمی خواهد. پیشاپیش از شما ممنونم.

 10. عباس میرزایی

  سلام وتشکر از زحمات شما من دوره کنترل رویا در خواب رادانلود کرد م وهمه را داخل پوشه ریختم وقتی خواستم با برنامه win rar باز کنم نشد لطفا راهنمایی کنید من تازه با سایت شما اشنا شدم

 11. سلام
  کل دوره تقریبا زیر 300 مگ بوده و فقط فایل صوتی
  ولی در تلگرام حدود 5 گیگ و از قرار معلوم تصویری هم داره
  ایا این دو مجموعه یکی هستند که در سایت ناقص و در کانال کامل اپلود کردین؟

  1. دکتر خودت داری میگی صوتی 300 مگ، تصویری 5 گیگ!!!
   خب اینو باید درک کنی که ما توی سایت فایلا رو همینطوری نمیذاریم که!!!
   فایلا رو بهینه میکنیم بعد میاریم میذاریم رو سرور!!!!!!

   1. من فایل های تلگرام رو دانلود کردم ولی پسوردشو ندارم متاسفانه اگه میشه پاسخ بفرمایین

   2. ببخشید متاسفانه من داشتم آیدی عمه امو میزدم?
    (b به جای B) درست در نمیومد . ممنون از راهنماییتون

 12. مهدی برومند

  با سلام و تشکر از سایت خیلی خیلی خوبتون
  خواهشا یه راهی برای دسترسی به دوره هایی که پاک کردین معرفی کنید
  خیلی نیاز داریم بهشون
  حداقل توی کانال بذارید دوباره
  بازم ممنون از مطالب عالی که میذارید

 13. ممنون از سایت خوبتون ، لطفا دوره کنترل رویا در خواب رو دوباره بزارید من تازه با سایتتون آشنا شدم ، سپاسگزارم

 14. سلام لطفا بخش دوم( جلسه سوم و جلسه پنجم) و دوباره آپ کنید متاسفانه چهارمین فایل این دوجلسه خوب دانلود نشدن ارور میده

 15. سلام من فایل دوره دانلود کردم اما پیش نیاز ندارم اگه میشه دوباره اپلود کنید

 16. رامبدجمالی

  سلام
  طبق نوشته در تلگرام از قرار معلوم اخرین قسمت بوده
  خیلی خیلی ممنون از اینهمه وقتی که میذارید

 17. سلام واقعا ممنون بابت زحماتتون اگ لطف کنید کامل بزارید من تازه سایت خوبتونو پیدا کردم ،????

 18. salam
  damet garm harf nadary bemola.man iran nistam keyboard farsi nadaram
  taze ba site shoma ashna shodam mishe lotf kony file haye ghabli ro ham bezary?
  Regards

 19. سلام ،خسته نباشید واقعا سپاس گذارم ،لطفا پاک نکنید دیگه این همه زحمت میکشید باز قسمت به قسمت حذف میکنید! ???

 20. سلام بر حضرت عالی
  برای آن دسته از عزیزانی که فایل های پیش نیاز و جلسه اول از بخش اول را از دست داده اند، چه تدبیری پیشه می کنید سرورم؟

 21. دوره ی هوش مالی پلاس از ماهان تیموری داخل کانال ناقصه تا قسمت نهم هست دیگ نیست تا قسمت هفدهم ب بعد
  اگر امکان داره این فایلهایی که داخل کانال نیست رو یکبار دیگ بفرستید داخل کانال با جستجو هر چقدر گشتم نبود
  ممنونم

 22. سلام .. روزتون بخیر و شادی …. ممنون از سایت خوبتون …. خواهشی ازتون دارم : امکان دارد فایلهای مربوط به جلسه دوم ( بخش دوم ) را مجددا در سایت قراردهید.. من این جلسه را از دست داده ام …. سربلند باشید.

 23. سلام .
  وقت بخیر.
  خواهش میکنم دوره های بخش اول رو ۱ ساعت روی سایت یا توی کانال قرار بدید که من دانلود کنم .
  من بخش اول رو از دست دادم ( روی سیستمم با پارتیشن بندی اجباری از دست دادم )
  ـ
  مثلا از ساعت ۱۲ تا ۱ شب هم باشه خوبه ـ این و دوره کارخانه تولید اطلاعات برای من خیلی مهم بودن .
  بقیه فایلها رو از روی کانال بر میدارم ـ
  این دو تا خیلی مهمن و توی کانال نیستن.
  ـ
  سپاس فراوان

 24. سلام
  خسته نباشید
  گفتید که می خواهید محصولات سایت رویال مایند رو بارگزاری کنید. اگر میتوانید نسخه پی دی آف کتاب هنر به انجام رساندن کارها برای دیوید آلن هست رو هم بگذارید.

 25. سلام
  خیلی زود پاک میشه
  من یه هاست دارم که فعلا ازش استفاده نمیکنم اگه برای فایل ها جا ندارید میتونید اونجا آپلود کنید

 26. سلام اسم نرم افزاری که تو جلسه اول گفت چی بود؟ من نمیتونم پیداش کنم lucy DT یا lose DT هیچی نمیاد

 27. با سلام آقا تورو خدا این جلسه دوم دوره کنترل رویا در حواب رو به من برسونین حداقل به ایمیل من بفرستید خواهشمندم دوستان

 28. جان قربانیان

  دوره کنترل خواب را دوباره بگذارید بی زحمت.
  من دنبال دانلود این دوره به صورت رایگان در گوگل بودم که الان تصادفی اومدم تو این سایت
  ولی متاسفانه فقط جلسه سومش وجود داره.

 29. تو رو خدا، جان عزیزتان، این دوره را در تلگرام آپ کنید. به نظر دوره ارزشمندی است اما قیمت تهیه محصول برایم امکان پذیر نیست.
  لطفا در تلگرام آپلود کنید.

 30. سلام خسته نباشید

  من به خاطر مشکلی که دیروز تا الان داشتم نتونستم فایلا جلسه دوم رو دانلود کنم تو رو خدا لطف کنید دوباره جلسه دوم رو آپ کنید یا دزر تلگرام بزارید من خیلی نیاز دارم خواهش میکنم??

 31. سلام و عرض ادب
  لطفا فایل های پیش نیاز و همچنین جلسه اول مربوط به بخش اول رو مجددا آپلود کنید یا اینکه لطف بفرمایید و در کانال تلگرام قرار بدید.
  سپاسگزارم

 32. لطفا این دوره را در تلگرام آپلود کنید تا بتونیم بهش دسترسی بیشتری داشته باشیم.
  من از بخش اول و فایل های پیش زمینه جا موندم
  ????

 33. سلام داداش
  میشه دوره کنترل رویا در خواب را به صورت تصویری آپلود کنید، آخه داره چیزهایی رو روی تخته آموزش میده که ما فقط صوتش رو داریم و این جوری فقط می تونیم 70 درصد مطالب را درک کنیم.
  لطفا این دوره را به طور استثنایی به صورت تصویری از اول آپلود کنید.
  خیلی ممنون

 34. یکی به دادم برسه واویلا
  نمیتونم اینو دانلوود کنم جلسه اول رفت و دوم هم داره میره
  بزارید لطفا تلگرام هم بزارید
  استدعا دارم بسیار زیاد

 35. سلام من به تازگی از طریق گوگل با سایت شما آشنا شدم. من بسیار علاقه مند به این دوره هستم اما تهیه آن برایم غیر ممکن است. الان متوجه شدم که سه عدد فایل پیش نیاز و بخش اول جلسه اول از سایت پاک شده اند. به کانال تلگرام شما رفتم و متوجه شدم که هر 24 ساعت یک بخش را قرار داده و سپس پاک می کنید.
  می خواستم خواهش کنم اگر برایتان ممکن است، سه فایل پیش نیاز و جلسه اول را به ایمیل من ارسال کنید یا یکبار دیگر برای مدت محدودی در سایت خود قرار دهید یا آنرا در تلگرام خود قرار دهید تا بنده از این دوره بی بهره نمانم.
  بسیار سپاس گزار و قدردان خواهم بود.
  با تشکر فراوان

 36. سلام ادمین جان
  دوره ملک. دکتر محمود حقیقت طلب رو می تونید. یه حالی بدین بنده خدا فوت کردن.
  یا دوره های که مربوط به. خرید و فروش ملک آموزش املاک باشه. مثل آموزش. املاک دکتر کاشانی قیمت این ها خیلی بالاست و بسیار کاربردی تر از تیموری و عباس منش ازمندیان وغیره هستش

 37. سلام تشکر از محبتتون
  من پیش نیاز دوم و سوم رو دانلود نکردم اگر امکانش هست لطف کنید دوباره بر روی سایت اپلود کنید.

 38. سلام
  دوستانی که میخواین دانلود کنین ـ
  این روش تنها راهشه //
  ــ
  صفحه رو باز کنید ( همین صفحه و یا هر صفحه دیگه ) .
  رفرش کنید ـ ۳ تا ۵ ثانیه که گذشت قبل از اینکه کامل رفرش بشه ، رفرش را استپ کنید . ( به محض اینکه صفحه بارگذاری مجدد شد استُپ کنید ).
  ـ
  مدل باز شدن فایل طوری میشه که آخرش گزینه ۳ نقطه میاد و میشه گزینه دانلود رو انتخاب کرد .
  ـ
  این فایل بخاطر کپی رایت و یا محدودیت قبل از اینکه صفحه کامل بشه باید استُپ کرد ـ چون اگه کامل باز بشه میره روی حالت بدون امکان دانلود .
  ـ

 39. سلام خسته نباشید
  میشه پیش نیاز
  یادگیری از دوره های غیر حضوری
  ذهن ناخودآگاه
  دوباره اپلود کنید. اگه میشه ی دوره اموزشی برای اموزش سرمایه گذاری در بورس وخرید وفروش سهام بذارید ممنون

 40. سلام،
  همانطور که می‌بینید بشدت دنبال سایت شما هستم،فقط بگم خدمتتون این دوره شامل تصویر و اسلاید هم هست،نمیشه اونارو م قرار بدید؟

 41. سلام قسمت دوم ذهن ناخود آگاه رو دانلود کردم ولی شماره ای که فایل بعد از دانلود داشت zeh… 11 بود ترتیب فایل های دانلود شده رو نداشت. مساله همینجوری هست؟

 42. بسیار متشکر از سایت و کانالتون
  خیلی عالی انتخاب میشن موضوعات
  فقط یه موضوع یه سری فایلها مثل این فایل از سایت دانلود نمیشن میشه لطف کنین یه جوری قابل دانلود روی سایت باشه یا توی کانالتون هم بذاریشون؟
  بسیار بسیار متشکر

 43. سلام
  اگه میشه تو کانال بگذارید چون دانلود نمیشه
  وقتی تو کانال قرار می دهید برای همیشه در دسترس قرار میگیره

 44. سلام ایا این تعداد فایل که اپلود کردین فقط مربوط به بند اول پیش نیازه؟؟؟؟
  و هر بخش و فصل های مربوط به آن را بعدا قرار میدهید؟؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.