کتاب صوتی رویای سرنوشت اثر آنتونی رابینز به همراه فایل PDF | موفقیت | داونلود رایگان

همرسانی کنید

رویای سرنوشت – همه ی ما، داستان زندگی افرادی را شنیده ایم که علی رغم محدودیت های شرایط، دست به کاری شگرف زده و به صورت نمونه هایی از نیروی بی کران روح انسان درامده اند. من و شما نیز می توانیم زندگی خود را به صورت یکی از این افسانه ها درآوریم، به شرط اینکه شهامت داشته باشیم و بدانیم که قادریم اختیار اتفاقاتی را که در زندگیمان می افتد به دست بگیریم. و اگر هم نتوانیم همیشه اتفاقاتی را که در زندگیمان می افتد کنترل کنیم، دست کم می توانیم بر واکنش های خود نسبت به ان وقایع و بر اعمالی که در مقابل آن ها انجام میدهیم مسلط باشیم.

بخش هایی از کتاب رویای سرنوشت

همه ما رویاها و آرزوهایی داریم … همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.
آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا در شرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می شد، وضع امروزی شما چگونه بود ؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و در رویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟

کارهایی که گاه به گاه انجام می دهیم، ملاک نیستند، بلکه اعمال دائمی ما هستند که نقش تعیین کننده دارند. پدر همه اعمال ما چیست ؟

چه عملی در نهایت، تعیین کننده شخصیت و راه زندگانی ماست ؟
پاسخ این پرسش در کلمه تصمیم نهفته است. در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت ما رقم زده می شود.

من بیش از هرچیز، اعتقاد دارم که آنچه سرنوشت ما را تعیین می کند، شرایط زندگیمان نیست، بلکه تصمیم های ماست.

فرمول موفقیت نهایی

1 – ابتدا خواسته خود را مشخص كنید .( دقیق باشید! روشنی بیان نوعی قدرت است).
2 – دست به عمل بزنید.( زیرا داشتن آرزو كافی نیست).
3 – ببینیدنحوه عملكرد شما برای رسیدن به هدف، مفید و موثر است یانه .( برای یك فرضیه بی ارزش ، نیرو خود را بیهوده هدر ندهید).
4 – فرضیات و شیوه كار خود را آنقدر عوض كنید تا به هدف برسید.( قابلیت انعطاف، باعث می شود كه نظرات تازه ای پیدا كنید و به نتایج تازه تری برسید.

مقصود واقعی از داشتن هدف آن است که ضمن تعقیب هدف ، شخصیت شما به عنوان یک فرد انسانی نیز ساخته شود. پاداش واقعی شما شخصیتی است که به عنوان یک انسان ، پیدا می کنید.

همه ما نیاز داریم که دائما احساس رشد عاطفی و معنوی کنیم . این غذایی است که روح ما به آن محتاج است. وقتی به هدفهایی که برای خودقرار داده اید نزدیک می شوید ، فراموش نکنید که باید بلافاصله هدفی تازه برای خود انتخاب کنید و برای آینده ای که حتما خواهد آمد برنامه داشته باشید.

یکی از تعریف های موفقیت از نظر من این است :

طوری زندگی کنید که دائما احساس لذت فراوان کنید و کتر دچار رنج شوید، و با توجه به شرایط زندگیتان کاری کنید که اطرافیانتان نیز طعم خوشی و لذت را بیشتر بچشند تا مزه رنج و سختی.

 

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی رویای سرنوشت اثر آنتونی رابینز را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

Royaye Sarnevesht داونلود فایل صوتی

royaye sarnevesht داونلود پی دی اف

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.