مدیتیشن روی ارتعاش عشق

مدیتیشن روی ارتعاش عشق از راشل – دانلود رایگان

همرسانی کنید

این مدیتیشن منحصر بفرد را برای عشق دادن به خود ، دیگران و شفای قلب مان طراحی شده. چون تا این پروسه به تعادل نرسد ما قادر به دریافت و جذب عشق نخواهیم بود. باید عشق شویم تا عشق دریافت کنیم. ما همان چیزی را جذب می کنیم که خودمان در همان ارتعاش هستیم.

روی ارتعاش عشق اگر قرار بگیریم چیزی جز عشق نمی ماند.

در این مدیتیشن با تکنیک های تنفسی مخصوص که هم در خود مدیتیشن و هم در کانال تلگرام مربوط به مدیتیشن توضیحات آن موجود است در شرایطی قرار می گیریم که کوله بارمان را برای آغاز سفر عشق پر می کنیم و رهسپار میشویم.

این مدیتیشن برای خودعشق ورزی ، شفای قلب ، شفای روح ، شفای جسم ، دریافت عشق ، پذیرش وجودی و رهایی از بارهای منفی قلب توسط راشل نوشته، طراحی ، تهیه و تنظیم شده است.

توضیح تکنیک های تنفسی که لازم است در مدیتیشن انجام دهید

نفس برای ارتباط با مادر زمین : دم از منطقه نشیمنگاهی انتهای ستون مهره ها ، بازدم از همین منطقه . به این معنی که تجمع و تمرکز فشار هوا رو هنگام دم و بازدم روی این قسمت احساس می کنیم.

تنفس برای ارتباط با مرکز گلکسی (پدر آسمان ) از بالای سر. با هر دم انرژی را از بالای سر دریافت و با هر باز دم از بالای سر خارج می کنیم.به این معنی که تجمع و تمرکز فشار هوا رو هنگام دم و بازدم روی این قسمت احساس می کنیم.

تنفس از قلب : دم از بینی ، بازدم از دریچه قلب روی قفسه سینه. به این معنی که تجمع و تمرکز فشار هوا رو هنگام دم و بازدم روی این قسمت احساس می کنیم. تنفس با آوای ” ام ” اول دم عمیق بعد بازدم عمیق شکمی که به صورت صدای کشیده از انتهای شکم شروع و به لب ختم میشود. نیازی نیست که در مدیتیشن با صدای بلند ” ام ” را بگویید. فقط تنفس تان را همراه کنید.

خرید این فایل به صورت قانونی

طیف نور مربوط به قلب صورتی و سبز است. اما در طول مدیتیشن خودتان را مجبور به دیدن این دو رنگ نکنید. اجازه دهید هر چیزی خودبخود پبش بیاید.

این مدیتیشن الهامی است و حتی اسم مدیتیشن اول چیز دیگری بود و انتخاب اسم “ روی ارتعاش عشق ” از طریق الهام روی زبانم جاری شد که باعث شد اسم اولی را تغییر دهم. ایمان دارم که این مدیتیشن بی نهایت موثر خواهد بود اما هیچ روشی یک شبه و یک هفته ای نمی تواند ما را متحول کند. پس ناامید نشوید و ادامه دهید. ناماسته الوها ?? راشل

مدیتیشن رو با هدفون گوش کنید.❤️

بهترین زمان برای گوش سپردن به مدیتیشن ها:

بهترین زمان برای انجام این مدیتیشن این هفته هست . زمان رو از دست ندهید. روزی یکبار انجام بدین. اما در هر صورت این مدیتیشن دائمی هست و محدودیت زمانی ندارد.

در تاریخ های خاصی که خیلی انرژی ونوس و موضوع قلب از طرف یونیورس زیر ذره بین می رود من برای شما می نویسم که حتما در آن تاریخ ها انجام دهید. مثل این روزها که باید جرقه نور را در قلب خود بیابیم و روی فرکانس عشق وجودیمون قرار بگیریم. ❤️

مثل سایر مدیتیشن ها این مدیتیشن هم میتواند با برون ریزی همراه شود. برونریزی ها بصورت گریه، ناآرامی و اضطراب می توانند باشند. درد ها و گرفتگی ها می تواند نشانه انسداد انرژی باشد که هنگام مدیتیشن بدن شما از آنها آگاه می‌شود. در هر صورت به مدیتیشن ها ادامه دهید. می توانید قبل و بعد انجام مدیتیشن دمنوش اسطوخودوس بنوشید.

به تکنیک های تنفسی مختلف در این مدیتیشن دقت کنید و سعی کنید درست انجام بدهید.

تمرین لمس قلب و صحبت کردن با قلب را هر شب قبل از خواب انجام دهید.

تبریک می گم به عزیزانی که این مدیتیشن رو این هفته آغاز کردندو در حال انجام هستند. اگرچه این مدیتیشن همیشگی است اما حقیقتا خوشحالم که دقیقا در میانه این انتقال بزرگ انرژی استارت آنرا زدید. با بهترین آرزوها برای همه شما ❤️

قبل ار مدیتیشن دمنوش اسطوخودوس ( لوندر ) بنوشید تا آرامش بیشتری هنگام مدیتیشن داشته باشید.

دیگر مدیتیشن های رایگان راشل – هوروسکوپ فارسی در سایت Bestieideas:

شما میتوانید مدیتیشن روی ارتعاش عشق از راشل را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

برای دانلود کلیک کنید.

همرسانی کنید

11 دیدگاه دربارهٔ «مدیتیشن روی ارتعاش عشق از راشل – دانلود رایگان»

 1. سلام ادمین عزیز. چرا کانال تلگرام بسته شده؟ لطفا راهنمایی کنید اگه کانال جدید باز کردین .سپاسگزارم ??????

 2. ادمین جان
  یه سابلمینال واسه لاغری بذار اضافه وزن داریم
  بپرس کسی واسه کاهش وزن دوره ای رو تست کرده که جواب بده
  طبق معمول بگم که
  یه دونه ای کارت خیلی درسته

 3. سلام دوستان، این تکنیکهای تنفسی که باید براب مدیتیشن انجام بشه کسی انجام داده، من دقیقا منظورشو متوجه نشدم(حس کردن دم و بازدم در یک قسمت خاص)

 4. سلام من دنبال ی مدیتیشن از راشل میگردم اگه امکانش هست لینکشو برام بفرستید اگه تو سایت هست اسمش شفای احساسی هست مرسی از سایت خوبت

 5. سلام ادمین محترم،مدت طولانی ،ک میخوام فایل مقصد روح از راشل رو گوش کنم،اما وارد لینکش ک میشم،اون مدیتیشن وجود نداره،منم نتونستم تاحالا هدفمو از زندگی پیدا کنم،این مدیتیشن میتونه کمکم کنه،خواهش میکنم کمکم کنید،خدا انشاا… خیرتون بده،ممنونم.??

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.