استر هیکس و جری هیکس

استر هیکس و جری هیکس

بیوگرافی استر هیکس و جری هیکس ، زندگینامه استر هیکس و جری هیکس

استر هیکس

استر هیکس یکی از بانوان تاثیرگذار و موفق در زمینه موفقیت و قانون جذب است که متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا آمریکاست. در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد؛ شایان ذکر است در بیوگرافی استر هیکس، ازدواج نقش مهمی نقش مهمی ایفا کرده است. خانم استر هیکس به همراه همسرش، به موفقیت‌های بسیاری رسیده‌اند و این موفقیت را مدیون تلاش و همکاری با هم هستند.

استر هیکس قبلا ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دختری به نام تریسی است. به طور کلی، همکاری استر هیکس یا همسرش جری هیکس، هم برای مردم و هم برای خودشان موفقیت آفرین بود. شایان ذکر است استر و جری نیز همانند بسیاری از افراد موفق، در ابتدا با کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید!» ناپلئون هیل وارد این عرضه شدند.

در زندگینامه استر هیکس، ازدواج آغاز موفقیت وی است. ازدواج با جری هیکس سبب شد تا همکاری مناسبی بین آن دو شکل گیرد؛ این همکاری آنقدر موفق بود که باعث شد تا یکی از بهترین و اصلی‌ترین رازهای موفقیت که «قانون جذب» نام دارد، به نام استر هیکس ثبت شود. این دو نفر در ۳۰ کشور جهان، ۵۰ کارگاه تخصصی درباره قانون جذب اجرا کردند.

همانطور که گفته شد، استر هیکس به همراه همسرش اولین کسانی بودند که قانون جذب را در جهان معرفی کرده و آنرا گسترش دادند. البته در کتاب‌های قدیمی‌تری به قانون جذب اشاره شده است اما امروزه استر هیکس را به عنوان «مادر قانون جذب مدرن» می‌شناسند.

در نوشته‌ها و آثار خانواده هیکس، نام «آبراهام هیکس» به چشم می‌خورد که گویی شخصیتی برخاسته از ذهن نویسنده است. آبراهام در کتاب‌های استر هیکس، خود را اینگونه معرفی می‌کند: «ما ابعاد غیرفیزیکی شما و شما آینده ما هستید. زمانی که با شادی زندگی حال خود را احساس کنید، به منبع انرژی جهان متصل می‌شوید؛ همه ادیان الهی همین را می‌گویند». به گفته استر هیکس، آبراهام دانایی بینهایت است و جری هیکس، عشق خالص.

اصلی‌ترین تعالیم آبراهام بر این پایه استوار است که انسان باید روی احساساتش توجه ویژه‌ای داشته باشد و نتیجه آنچه که در زندگی ما رقم می‌خورد، حاصل احساساتی است که در زندگی داشته‌ایم. از نظر تعالیم آبراهام، احساسات به عنوان جهت دهنده درونی فعالیت می‌کند و ما را به انرژی بینهایت جهان متصل می‌کند و از این طریق، ما را به موفقیت می‌رساند. درواقع آبراهام پیروی از این قانون را موجب سعادت و شادی ما در زندگی می‌داند.

استر هیکس به همراه همسرش، بیش از ۱۱ کتاب نوشته است که اغلب این کتاب‌ها جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز شناخته شده‌اند. این دو نفر یک فیلم پرفروش به نام «راز» را در سال ۲۰۰۶ ساختند که در مورد قانون جذب و تاثیر آن روی موفقیت بود. این فیلم نیز آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که خانواده هیکس را به موفقیت بیشتری رساند. کتاب‌های منتشر شده به دست این دو نفر عبارتند از:

 • پول و قانون جذب
 • قانون جذب
 • سارا
 • ثروت، شادی، گرداب
 • آغاز جدید من
 • بخواهید تا به شما داده شود.
 • از خدا بخواه، او می‌دهد.
 • فقط به رویاهایت بیندیش!
 • قدرت شگفت انگیز آرزوهای شما
 • آرامش
 • قانون جذب رفاه و سلامتی
 • قدرت اعجاز انگیز احساسات
 • آرزوهایتان را تحقق ببخشید!

جالب است بدانید!

استر هیکس به همراه همسرش یک زندگی عاشقانه و سرشار از معنویات را تجربه کرد. آن دو، کتابی با نام «سارا» منتشر کردند که در رابطه با آموزش ساده قانون جذب به کودکان و نوجوانان بود. این کتاب آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که حتی در بسیاری از مدارس و آموزشگاه‌ها، به کودکان و نوجوانان تدریس می‌شد. این کتاب در سه جلد به زبان‌های آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، چینی، روسی و… ترجمه شده است.

جری هیکس در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۲ بر اثر بیماری سرطان از دنیا رفت. استر هیکس بعد از مرگ همسرش، دیگر کتابی ننوشت