Evolve Your Brain: The Science of Changing Your Mind Book by Joe Dispenza

کتاب کمال ذهن اثر دکتر جو دیسپنزا | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کمال ذهن در اصل برای دانشمندان، محققین و دانشگاهیان نوشته نشده است، بلکه برای انسانی عادی نوشته شده است که می‌خواهد درک کند که علم توانایی تغییر ما را تأیید می‌کند و ما به عنوان ابناء بشر قابلیت‌های فوق العاده‌ای داریم. باید اعتراف کنم که این کتاب برای شخص خودم معلم فوق العاده‌ای بوده است.

من امروز متفاوت هستم، چون با وجود تمام دلایلی که داشتم، دست از کار نکشیدم. حالا بهتر می‌‌فهمم که چرا این کتاب را نوشته‌ام. تنها هدف و نیتم این بود که به مردم کمک کنم زندگی‌شان را تغییر دهند. اگر این کتاب در زندگی یک نفر هم تغییری ایجاد کند، پس از نظر من ارزش زحماتم را داشته است.

تمام افکار به یک اندازه اثر قابل اندازه گیری بر جای می‌گذارند، خواه «من نمی‌توانم» باشد و خواه «من می‌توانم،» «به قدر کافی خوب نیستم» یا «دوستت دارم».

همانطور که نشسته‌اید و دارید این صفحه را می‌خوانید در نظر داشته باشید که بدن‌تان دارد کوهی از تغییرات پویا را از سر می‌گذارند. آیا می‌دانید که در اثر همین فکری که چند لحظه قبل در سر داشتید، ناگهان پانکراس و غدد فوق کلیه‌تان چندین هورمون جدید ترشح کرده‌اند؟

در این لحظه درست مانند صاعقه‌ای ناگهانی، جریان‌های الکتریکی شدیدی بخش‌های مختلف مغزتان را درنوردیده و سبب رها شدن انبوهی مواد نوروشیمیایی شدند. طحال و غده‌ی تیموس شما پیام‌های انبوهی را به سمت سیستم ایمنی شما ارسال کرده است تا اصلاحاتی را اعمال کند.

خرید این کتاب به صورت قانونی

کتاب رایگان: کمال ذهن

مواد مختلف شیره‌ی معده شروع به ترشح کردند. کبدتان شروع به فرآوری آنزیم‌هایی کرد که چند لحظه قبل وجود نداشتند. ضربان قلب‌تان دچار نوسان شد، ریه‌هایتان حجم تنفسی خود را تغییر دادند و جریان خون ارسالی به سمت مویرگ‌های دست و پای‌تان تغییر کرد. همه‌ی این وقایع تنها بخاطر یک فکر. شما تا این حد قدرتمند هستید. 

اما پرسش این است که ما تا چه حد مسئول کارهایی هستیم که مغزمان در مقام مدیر عامل بدن برایمان انجام می‌دهد؟ خوشتان بیاید یا نیاید واقعیت این است که وقتی فکری به سرتان زد، همه چیز در آن واحد رخ می‌دهد. تمام واکنش‌های بدنی که در اثر تفکر ارادی و غیر ارادی ما رخ می‌دهند، در پشت صحنه‌ی آگاهی ما رخ می‌دهند. اگر خوب به قضیه نگاه کنید، تعجب خواهید کرد که یک یا دو فکر خودآگاه یا ناخودآگاه تا چه حد می‌تواند اثرگذار باشد.

کمال ذهن از دکتر جو دیسپنزا بدون سانسور

برای مثال آیا می‌توانیم بپذیریم که اثرات درازمدت تفکری که به آن عادت کرده‌ایم، سبب شود ما دچار عدم تعادل شویم و بیماری گریبان‌مان را بگیرد؟ آیا می‌توان گفت که ما هر لحظه به واسطه‌ی افکار و واکنش‌های تکراری خودمان به بدن‌مان می‌آموزیم که ناسالم باشد؟  این فرایند، فرایند ظریفی است اما شاید تا کنون به این اندازه به آن دقت نکرده‌ایم. امیدوارم این کتاب بتواند توصیه‌هایی چند برای مدیریت دنیای درون‌تان به شما بدهد.

دکتر جو دیسپنزا

این کتاب در مورد کمال ذهن است. شاید به این دلیل این کتاب را برداشته‌ باشید که امکان شکستن عادت‌ها برایتان جذاب بوده باشد. شاید بخواهید یاد بگیرید که از قابلیت نوروپلاستیسیتی طبیعی مغز – توانایی اتصال مجدد سلول‌ها و ایجاد مدارهای عصبی جدید در هر سن و سالی – برای ایجاد تغییرات چشمگیر در کیفیت زندگی خود استفاده کنید.

کتاب پی دی اف کمال ذهن رایگان

ممکن است عنوان کتاب یعنی کمال ذهن با ایمان شما به قابلیت‌های بشر همسو بوده باشد و ممکن است به بهبود خود علاقمند باشید. یکی از دلایل دیگری که ممکن است بخاطر آن کتاب را تهیه کرده باشید می‌تواند این باشد که از شرایط زندگی‌تان راضی نیستید و می‌خواهید تغییر کنید. تغییر کلمه‌ی قدرتمندی است و اگر اراده کنید بطور کامل قابل تحقق است.

در اینجا شاید بپرسید چه چیزی به ما امکان می‌دهد طرز کار مغز را بطور ارادی تغییر دهیم؟ این «شما» در کجا قرار دارد و چه چیزی به شما اجازه می‌دهد که مدارهای مختلف مغز را روشن و خاموش کنید و این چیست که شما را آگاه یا ناآگاه می‌کند؟ این «شما»یی که در موردش حرف می‌زنم در جایی از مغز قرار دارد به نام لوب پیشانی؛ بدون لوب پیشانی شما دیگر «شما» نیستید.

طی تکامل، لوب پیشانی آخرین بخشی از مغز بوده که توسعه پیدا کرده است و درست در پشت پیشانی و بالای چشمان‌ انسان قرار دارد. شما تصویر  خود را در لوب پیشانی ذخیره کرده‌اید و آنچه در این مکان بخصوص ذخیره کرده‌اید تعیین می‌کند که چگونه با دنیا تعامل می‌کنید و واقعیت را چگونه درک می‌کنید.

لوب پیشانی بخش‌های دیگر و قدیمی‌تر مغز را کنترل و تنظیم می‌کند. لوب پیشانی شما را به سمت آینده می‌برد، رفتارتان را کنترل می‌کند، رویای امکان‌های جدید را در خود می‌پروراند و در تمام زندگی راهنمای شماست. این قسمت از مغز جایگاه آگاهی است. لوب پیشانی هدیه‌ای است که تکامل به شما داده است.

این بخش از مغز بیش از تمام بخش‌های آن با تغییر سازگار است و به همین دلیل ابزاری است که با آن می‌توانید افکار و اعمال خود را به کمال برسانید. امیدوارم این کتاب به شما کمک کند که از این جدیدترین و تازه‌ترین بخش مغزتان برای تغییر ساختار مغز و تغییر سرنوشت خود بهره گیرید.

شما نیز می‌توانید مدارهای مغزتان را تغییر دهید. شما قدرت انتخاب کوانتومی را در اختیار دارید. ما همیشه ابزارهای این کار را در اختیار داشته‌ایم، اما تنها اکنون است که یاد گرفته‌ایم از آن‌ها استفاده کنیم. کتاب  کمال ذهن به شما کمک می‌کند از قدرت خود برای انتخاب و برای تغییر استفاده کنید. اگر این کتاب را بخوانید و از ایده‌های آن در زندگی خود استفاده کنید، استعدادهایتان شکوفا خواهد شد.

شما میتوانید کتاب کمال ذهن از دکتر جو دیسپنزا را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

Evolve Your Brain The Science of Changing Your Mind-Bestieideas.com

همرسانی کنید

19 دیدگاه دربارهٔ «کتاب کمال ذهن اثر دکتر جو دیسپنزا | دانلود رایگان»

 1. سلام
  لطفا محبت کنید دوره فنگشویی مهشید رئیسی
  و دوره های دنیا گرایلی رو برامون بزارید.
  هردو هم سایت دارند
  سپاسگزار?

 2. سلطان دوره های مهارتی زبان عمومی استاد جابری از کلاسینو،رو هم اگر تونستی بزار عالین. دمت گرم.

 3. سلام ادمین عزیز
  لطفا (?کتاب صوتی تمرکز اثر دانیل گلمن همراه با pdf کتاب)?
  ترجمه حمید رضا بلوچ
  را قرار بدید
  الان دوماهی از اولین درخواستم گذشته
  صرفنظر از خواسته من، این کتاب خیلی خوبیه و مطمعنم طرفدار زیادی پیدا میکنه
  و بازدید زیادی هم ازش میشه
  لطف میکنید درخواست این جانب را قبول کنید.
  بیصبرانه منتظرم. واز سایت خوبتون متشکرم.
  سپاس✌️❤️

 4. سلام
  لطفا سابلیمنال معتبر چه داخلی چ خارجی اما نتیجه گرفته شده بزارین ساب های عرشیان فر خوبه ولی صدای خودش رو اعصابِ برای پول برای سلامتی راستی در مورد قوانین فرکانس ها هم اگه مطلبی یافتید بزارین ممنون.

 5. لطفا سابلیمینال برای زیبایی و از بین بردن جوش بذارید لطفا لطفا لطفا لطفا خیلی لطفا????

 6. سلام و ممنون واسه بسته های پولی که قرار می‌دین 🙂
  می خواستم در خواست کنم کتاب ها یا بسته های در رابطه با کاخ ذهن و شرلوک هلمز بزارین
  …………………. ممنون ……………………

 7. سلام ممنون از زحمات شما
  لطفا سابلیمینال افزایش یادگیری زبان انگلیسی رو هم بزارید
  من چندبار درخواست دادم،لطفا
  ممنون

 8. سلام عزیزان
  ممنون از زحمت بسیار زیادی ک برای جمع آوری این مطالب فوق‌العاده ارزشمند کشیدید و در اختیار هموطنهاتون قرار دادید.
  فقط یک مسئله ای خیلی توجه منو جلب کرد
  ببینین من خودم اشتراک سایت رویال مایند رو داشتم و از ۹۹ درصد مطالبش استفاده کردم
  کتاب قدرت باور رو هم همونجا دانلود کرده بودم ولی حواسم نبود کل ۱۲ قسمت رو همون زمان دانلود کنم و فقط با مقدمه،۷ قسمت رو دانلود کرده بودم و نمیدونستم چکار کنم
  از اونها خواستم اگر امکانش هست یه جوری ک من نخوام دوباره ب خاطر ۶ قسمت باقی مونده ،هزینه اشتراک دوباره بدم، نهایتا هزینه ۶ قیمت باقی مونده رو بدن،ک گفتن امکان نداره…..
  و من به دنبالش گشتم و سایت شما رو در نهایت تعجب و خوشحالی، پیدا کردم
  حالا موندم ک چطور همچین چیزی امکان داره
  اگر لطف کنین پاسخ بدین
  بینهایت سپاسگزارم ازتون.
  ممکنه لطف کنین بفرمایین چرا تمام این کتاب‌های بسیار ارزشمند از اساتید موفقیت در سایت شما با کیفیت بسیار عالی،بصورت رایگان وجود داره؟
  آیا شما قبلا هزینه اش رو به تک تک این انسانها پرداخت کردید؟
  شاید من از داشتن چیزی بصورت رایگان خوشحال بشم ولی مطمئنم اگر بهایی رو به خاطر داشتن اون چیز خاص، پرداخت کنم،اونموقع نتیجه میگیرم و مهمتر از اون رضایت کسی که محتوایی رو تولید کرده ،مهمترین مسئله اس.
  چون بدون رضایت اونها با داشتن مطالبشون پیشرفتی برای من نوعی حاصل نخواهد شد.
  بازم ممنونم

  1. شما برو و کار درست خودت رو انجام بده ، اگه آنقدر که میگی این کار بده خودتون چرا اینجا هستی و داری دانلود میکنی مطالب رو؟!!!!
   ضمن اینکه کسی حق ندارد بقیه رو قضاوت کنه یا نصیحت و سرزنش،
   و اینکه اون سایت رویال مایند هم خودش داره از بقیه مطالبش رو می زده اصل کتاب مال جو دسوینزاست آیا حق کپی رایتش رو داده که رفته ترجمه کرده و خیلی راحت میفروشه تو ایران؟! مسلما نه
   آیا فایل‌هایی که داره از خودشه؟ تمام این فایلها مال شخص دیگه ایه فقط ترجمه کرده و داره میفروشه رو سایتش!!!! و تازه از بقیه میخواد که فایلهاشو در اختیار کس دیگه ای نزارن خیلی جالبه!!!!
   پس اساس اون سایت هم از اول بر پایه های سستی هستش و خودش هم حرف خودشو قبول نداره،
   ما اونها رو قضاوت نمی‌کنیم شمام نیا اینجا چرت و پرت بگو.
   نظرت رو هم برا خودت نگه دار.

 9. سلام
  لطف می کنید نحوه دانلود فایل ها ، کتاب و دوره های موجود در سایت رو بفرمایید. من که هر کار کردم فقط از صفحه به صفحه دیگه هدایت شدم.

 10. ادمین جان لطفا آموزش کامل دوره آرایشگری حرفه ای وخیاطی حرفه ای هم بزاریدلطفا
  فایل های خانم صنم رشیدی هم بزارید عااالیه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.