عرشیانفر

دوره کامل عزت نفس از استاد عرشیانفر | دانلود رایگان

همرسانی کنید
 • آیا واقعا بیش از ۸۰ درصد افراد عزت نفس پایینی دارند؟
 • آیا این آمار رسمی و دقیق است؟
 • اصلا این آمار از کجا آمده است؟
 • مربوط به کدام کشور است؟

متاسفانه بیش از ۸۰ درصد از مردم کشور ایران، از عزت نفس پایین رنج می برند. در واقع باید بگویم عزت نفس پایین و اعتماد به نفس کاذب دارند. گر چه این آمار رسمی نیست و از طرف هیچ نهاد یا سازمانی تایید نشده است. ولی من می توانم آن را به شما ثابت کنم.وقتی دلایل من را ببینید به احتمال قوی ، شما این میزان را بیش از ۸۰ درصد تخمین خواهید زد.

اما چرا چنین ادعایی که بیش از ۸۰ درصد مردم ایران عزت نفس ندارند صحیح است؟

زیرا که :

1. مهارت عزت نفس و اعتماد به نفس، از کودکی از طرف والدین به ما آموزش داده نمی شود.

( اگر والدین تان به شما آموزش داده اند پس به شما تبریک می گویم)

یادگیری عزت نفس و اعتماد به نفس، در سیستم آموزشی کشور ما هیچ جایگاهی ندارد و این دو ویژگی اساسی و مهم در مدرسه به ما آموزش داده نمی شود.

( جالب است بدانید کمتر معلمی وجود دارد که خودش این آموزش را دیده باشد، چه برسد به اینکه بخواهد این دو ویژگی را در کودکان و نوجوانان ایجاد کند)

 

3. با اینکه چندان فایده ای ندارد و دیگر کار از کار گذشته، ولی جای ناراحتی و تاسف است که آموزش عزت نفس و اعتماد به نفس حتی در دانشگاه ها هم جایی ندارد. نه در واحد های درسی و نه در شیوه آموزش

( حتما روابط اساتید و دانشجو ها را دیده اید. معمولا رابطه خوبی بین آنها وجود ندارد که یکی از دلایل اصلی آن کمبود عزت نفس، هم در اساتید و هم در دانشجویان است)

       

4. در محیط کار هم که ظاهرا جای آموزش این دو مهارت نیست.

( وقتی نگاهی به سه مورد بالا بیندازیم، نتیجه می گیریم که در محیط کار ،مایی که عزت نفس پایینی داریم،به احتمال قوی با افرادی همکار می شویم و رئیس یا زیردستانی داریم که خودشان عزت نفس ندارند)

 

5.  از همه جالب تر اینکه با توجه به موارد گفته شده، می توانیم به این نتیجه برسیم که والدین، دوستان، اطرافیان، و حتی همسر ما که همه در این کشور زندگی می کنند، به احتمال بسیار زیاد خودشان عزت نفس بالایی ندارند.

( حتما این را می دانید که ما از کسانی که با آنها بیشترین وقت را می گذرانیم بیشترین تاثیر را می پذیریم. در واقع ما در تمام عمر با کسانی زندگی کرده و ارتباط داشته ایم که خودشان عزت نفس و اعتماد به نفس داشتن را آموزش ندیده اند.خیلی واضح بگویم… خودشان عزت نفس و اعتماد به نفس پایینی دارند)

 

6. سرانه مطالعه در کشور ما بسیار پایین است و کمتر کسی هست که علاقه به آموزش داشته باشد. یعنی افرادِ خیلی کمی وجود دارد که با میل و اراده خودشان بخواهند از طریق مطالعه و آموزش، عزت نفس و اعتماد به نفس شان را پرورش دهند.

 

شما میتوانید دوره عزت نفس از استاد عرشیانفر را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

لینک دانلود – به زودی …!

همرسانی کنید

6 دیدگاه دربارهٔ «دوره کامل عزت نفس از استاد عرشیانفر | دانلود رایگان»

 1. سلام ادمین جان.. خواهشاًً دوره فوتبالی ستاره شو از پیج اینستاگرام. leosaeid.fs) رو آپلود کنید

 2. سلام
  ادمین عزیزیه فیدبک از دوستان میخواستم در مورد افزایش قد. آیا کسی تونسته با پکیجی ( تمرین یا سابیمنتال یا هرچی…) قدش افزایش پیدا کنه که حتمی وده باشه؟ اگر بله چی؟ و چه مدت و چند سانت؟
  ممنون از همه

  1. سلام من با کمک ورزشی که تو گروه گذاشتن نتیجه گرفتم فقط باید ذهنت مخالف نباشه

 3. سلام ادمین جان ممنونم بابت فایلهای عالیتون لطفا فایلهای سی روز سی عهد عرشیانفر رو هم بزارید ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.