Fearless & Fabulous: 10 Powerful Strategies for Getting Anything You Want Book by Cara Alwill Leyba

دانلود رایگان کتاب صوتی کتاب نترس دختر، غوغا به پا کن اثر کارا الویل لیبا

همرسانی کنید

نقد و بررسی کتاب نترس دختر، غوغا به پا کن

اگر شما هم در دسته‌ی خانم‌هایی قرار می‌گیرید که فکر می‌کنید چیزی مانع رسیدن به موفقیت‌تان است، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهید. این کتاب با بررسی مراحل غلبه بر ترس به شنوندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توان در هر سنی که هستید مانند کودکی‌تان شجاع، نترس و بی پروا باشید.

مروری بر فصل های کتاب صوتی نترس دختر

کارا الويل ليبا کتاب صوتی نترس دختر غوغا به پا کن را در ده فصل نوشته است. فصل اول این‌ کتاب «آن‌چه را می‌خواهی، تعیین کن» نام دارد. او در این فصل ابتدا داستان انتشار اولین کتابش را توضیح می‌‌دهد و بعد از خوانندگانش می‌خواهد تمام چیزهایی را که می‌خواهند به دست بیاورند، روی کاغذی یادداشت کنند، اما نکته‌‎ای که باید به آن توجه کنند جزئیات خواسته‌هایشان است. او معتقد است برای نترسیدن از آرزو‌ها و رویاهایتان باید آن‌ها را با تمام جزئیات بخواهد و بنویسید.

کارا الویل لیبا در فصل دوم این کتاب درباره‌ی تصاحب آرزو‌های خود توضیح می‌دهد. او در این فصل توضیح می‌دهد: «ممکن است آدم‌های زیادی در زندگی داشته باشید که برای شما بسیار ارزشمند باشند و به‌خاطر آن‌ها کارهای مختلف انجام دهید؛ اما شما تنها مسئول زندگی خودتان هستید و اولین وظیفه‌تان در زندگی‌ این است که خودتان را خوشحال نگه دارید زیرا تنها به این روش است خود واقعی‌تان هستید و به همین روش است که می‌توانید فرد عزیز و ارزشمندی هم برای عزیزان‌تان باشید.»

کارا الويل در ادامه‌ی کتاب درباره‌ی موضوعات مختلفی می‌نویسد؛ موضوعاتی مانند اعتماد کردن به خود، باور داشتن به توانایی‌های خود، رها کردن گذشته، رویارویی با ترس و تعاریف مختلف شکست و پیروزی. او در آخر چگونگی برقراری ارتباط با قهرمان درونی خود را توضیح می‌دهد. تو در این فصل می‌گوید:

«هنگامی که می‌‌گویم قهرمان درون تو منظورم همان زنی ست که در عمیق‌ترین لایه های درونت نشسته و به تو خلاقیت، انگیزه و شور می‌دهد. او همان زنی ست که از آنچه هست و آنچه می‌خواهد مطمئن است و هیچ چیز نمیتواند مانع او شود. او همان زنی ست که اهدافش را به روشنی برای خودش و دیگران مشخص کرده است. او همان زنی ست که قادر به هر کاری‌ست. او همان زنی ست که ایمانی کامل به کائنات دارد و همواره روی موج مثبت نشسته است. او قهرمان توست.»

 

شما میتوانید کتاب صوتی نترس دختر غوغا به پا کن اثر کارا الویل لیبا را از سایت BestieIdeas به صورت رایگان دانلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان کتاب صوتی کتاب نترس دختر، غوغا به پا کن اثر کارا الویل لیبا»

  1. سلام خسته نباشه
    ممنون از فایلای خوبی ک در اختیار مردم میذارید.
    میخواستم ازتون درخواست کنم اگه مقدور هست فایلای مهندسی تغذیه از عانگع اصلانیان رو هم بذارید. به نظر موارد مهمی میگه که در کتاب هاش بهش اشاره شده.
    با تشکر

  2. سلام ادمین عزیز خسته نبلشید میشه خواهش کنم لطفا این کتاب و کتاب راز پول دراوردن در تاریخ را مجدد بذارین تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.