کتاب مرد رویاهایت را به دست بیاور

کتاب مرد رویاهایتان را به دست آورید اثر متیو هاسی | دانلود رایگان

همرسانی کنید

شما عاشق فردی هستید که عاشق شما نیست ؟

شما از عشق مردی فارغ می شوید که فکر میکردید تا ابد عاشق او خواهید ماند. کسی که عاشقش هستید شما را ناامید می کند. یا شما را ترک میکند. شما شدیدا عاشق کسی می شوید، و به یکباره دیگر خبری از او نمی شود. به شما توهین می شود، ترک می شوید و قلبتان می شکند.

حتی در بهترین زمان ها عشق می تواند آسیب زننده باشد، مثل وقتی که به شکمتان یک مشت می زنند.  ولی آیا حیرت آور نیست که با وجود آزاردهنده بودن عشق، بازهم میخواهیم که در زندگی مان باشد؟ ما با قلبمان کنار می آییم و پیش می رویم، به امید اینکه عشق واقعی مان را پیدا کنیم. چرا؟

چرا دوباره روی همه چیز ریسک کنیم؟

زیرا هیچ چیز حس خوبی به اندازه ی عاشق بودن( هر عشقی ، نه فقط به مرد زندگیتان ) نمی دهد. هیچ چیز بهتر از این نیست که در یک صبح یکشنبه روی تخت دراز بکشیم کنار کسی که می تواند ما را به هیجان بیاورد. هیچ چیز مثل صدای کسی که عاشقش هستیم نیست . هیچ فرصت شغلی، ارتقائی، هیچ تعطیلاتی، هیچ میزانی از پول نمیتواند ما را به اندازه ی عشق خوشحال کند.

هر تجربه ای که پیش از این با مردان دیگر داشته اید مهم نیست، من میدانم که احتمال زیاد شما دوباره برای یافتن عشق تلاش خواهید کرد. این بار، من میخواهم که شما با ابزار و تکنیک هایی بازگردید که موفقیتتان در یافتن مرد رویاهایتان را تضمین کند.

من بسیار می شنوم که، پس مردان خوب کجا هستند؟ همه ی آنها اطراف شما هستند. مشکل اینجاست که شما با آنها ملاقات نمیکنید، صرفا به این خاطر که به خودتان فرصت ملاقات با آنها را نداده اید.  من راجع به ملاقات کردن با مردی که قرار است با شما بازی کند و حالا کنار کافی شاپ به شما چشمک می زند صحبت نمیکنم، بلکه راجع به کسی صحبت میکنم که در استانداردهای شما باشد، کسی که ارزش وقت و توجه شما را داشته باشد.

پیدا کردن مرد صرفا به معنی پیدا کردن یکی از آنها نیست. هدف ساختن زندگی ای است که برای شما ، در هر سطحی هستید ، فرصت هایی برای ارتباط با بسیاری از افراد ایجاد می کند. تعدادی از آنها صرفا مردانی هستند که با آنها ملاقات میکنید و یکی از آنها مرد رویاهایتان است. فایده ی واقعی تکنیک هایی که من آموزش میدهم این است که شما را در سطحی رشد می دهد که زندگی منحصر به فرد خودتان را داشته باشید. زنانی که زندگی پرشوری دارند به طور ذاتی دلربا و جذاب هستند.

مرد رویاهایتان را به دست آورید

چیزی که من در این کتاب آموزش میدهم

این است که چگونه میتوانید در زندگی عشقی تان محتاط باشید بدون اینکه ساده یا بیچاره به نظر بیایید، و چگونه میتوانید مردی را انتخاب کنید که میخواهید ، چگونه با او ملاقات کنید و در عین حال کاری کنید که شما را بخواهد. بیشتز از همه، به شما نشان خواهم داد که چطور این کار را طبیعی انجام دهید، تا دیگر مجبور به بازی کردن نباشید.

وقتی توجه کردن من به دخترها شروع شد، همیشه تعجب میکردم که چطور به نظر میرسد پسرهای دیگر میتوانند دختری که میخواهند را به دست آورند، درحالیکه من همیشه با این جمله ماجرایم به پایان می رسید که “هیچکس من را نمی خواهد ” . و این مرا عصبانی کرد.

حتی در سنی پایین، میدانستم قوانینی برای جذابیت وجود دارند که من آنها را ندارم.  سرخوردگی که در مورد عدم توانایی خودم احساس کردم، من را تشویق کرد تا تمرین کنم که چگونه با دخترانی که به من جذب شده بودند، آشنا شوم، چگونه با آنها صحبت کنم، چگونه آنها را جذب کنم و چگونه آنها را به دست آورم .

در طول سال ها، اعتماد به نفسم بیشتر شد و موفق شدم. من اعتقاد داشتم که به چیزی رسیده بودم که میتوانستم با دیگران تقسیمش کنم، و شروع به راهنمایی دیگر پسران کردم که چگونه همینکار را انجام بدهند. کار راهنمایی کردن سریعا پیشرفت کرد، و پس از چند سال من با بیش از ده هزار مرد راجع به اینکه چطور زن ها را جذب کنند کار کردم.

با تلاش برای غلبه بر محدودیت های خودم، من در سراسر انگلستان برای کمک به مردان در زندگی عاشقانه شان، شهرت گسترده ای را به دست آوردم.

خرید این کتاب به صورت قانونی

یک روز درحال سخنرانی در اتاقی پر شده از سیصد نفر جمیعت از مردان بودم، و برای شکستن یخ جمع پرسیدم: “خب، اینجا کی دوست داره رابطه جنسی داشته باشه؟” حتی یک زن هم در اتاق نبود. هیچ دلیلی برای اینکه صادق نباشند وجود نداشت.  حتما فکر میکنید که همه ی آنها دستشان را بالا بردند. چطور مردی دوست نداره رابطه جنسی داشته باشه ، درسته؟

اما فقط ۶۰ درصد از آنها دستشان را بالا بردند. سپس من پرسیدم: “کی اینجا دوست داره که یک رابطه ی عالی داشته باشه؟” و میدانید که چه اتفاقی افتاد؟ همه ی دستها در اتاق بالا رفت.

مرد رویاهایتان را به دست آورید

مشخص شد که مردان همان چیزی را میخواهند که زنان میخواهند: یک رابطه ی پایدار و معنی دار.


نمیتوانستم فکر کردن به آنهمه دست بالا رفته را متوقف کنم. اگر زنان این موضوع را راجع به مردان میدانستند، فکر میکنم راجع به پیدا کردن عشق واقعی مثبت اندیش تر بودند.

ابتدا، فکر به راهنمایی زنان دلهره آور به نظر میرسید.  چطور میتوانستم طرز تفکر یک زن را درک کنم؟ چرا کسی باید به حرفهای من گوش بدهد؟ من یک مرد هستم. چطور ممکن است بتوانم کمک کنم؟ اما سپس این ایده مرا به فکر فرو برد که من میدانستم مردان چه فکر میکنند.  من سالها صرف این کرده بودم که چه چیز باعث میشود مردان علامت دوستی بدهند و آنها به دنبال چه چیز بودند.

اگر تمام اطلاعات لازم را داشته و آن را با زنان تقسیم کرده باشم و آنها توانسته باشند که عشق واقعی را پیدا کنند چه؟ من میتوانستم به آنها کمک کنم که مورد توجه قرار بگیرند، با مردها قرار بگذارند و با آنها با احترام رفتار شود. شاید حتی میتوانستم به آنها کمک کنم که درخواست ازدواج دریافت کنند زیرا که بسیاری از زنانی که دوستم بودند فکر میکردند این ،خارج از دسترس است.


من قدم هایی پایه­ای و اولیه برای زنان ایجاد کردم تا آنها را دنبال کنند. در این کتاب، من درباره آنچه که مردان فکر می کنند و نحوه استفاده زنان از مزایای آنها را می آموزم، چیکده کرده و منتشر می کنم. ما بر روی تکنیک های ظریفانه ای که زنان می توانند برای تاثیر بر مردان استفاده کنند کار کردیم، طوری که هرگز به نظر نمی رسید که انگار کاری انجام می دهند.

من روش های ظریفی ارائه دادم که با آنها می توانند در زندگی عاشقانه­ ی خود فعالانه عمل کنند، راههایی که مردان متوجه چگونگی آنها نمی­شوند، بنابراین آنها میتوانستند مرد مورد نظرشان را انتخاب کرده و توجه او را جلب کنند.

کلید عملی کردن تمام اینها، این است که تعادل کامل بین فعال بودن و با ارزش بودن را به دست آید.  (در این کتاب مطالب بسیاری راجع به زن با ارزش بودن وجود دارد .)

راجع به اینکه تمام این نظریه­ ها چطور پیش میرود چیزی نمیدانم، اما تمام دوستانم را توانستم شکست دهم. آنها هیچوقت هیچکدام از اینها را مخصوصا از یک مرد نشنیده بودند. از بعضی جهات، حس میکردم که دارم به همجنسان خودم با جنگیدن در جبهه­ ی مقابل خیانت میکنم، اما واقعا میخواستم که به زنانی که دوستم بودند کمک کنم.

هرچند من به هر حرفی که من به این زنان گفتم، اعتقاد دارم، اتفاقی که روز بعد افتاد عجیب بود. تا هفته ی بعد تمام دوستان مجردم ( زن ) شروع به قرار گذاشتن با مردانی کردند که جذب آنها شده بودند. آنهایی که در رابطه بودند میگفتند که پارتنرشان با آنها با احترام بیشتر، تحسین بیشتر و جذابیت بیشتری رفتار میکنند. مردانی که هیچوقت نمیگفتند: “دوستت دارم” شروع به گفتنش برای بار اول کردند یکی از آنها حتی خواستگاری کرد، درحالیکه پیشتر گفته بود که هیچوقت اینکار را نمیکند. سه ماه بعد، زنانی که مجرد بودند با مردانی وارد رابطه شدند که تحسینشان میکردند.

موضوعات این کتاب نتیجه ی چیزهایی بود که در چهار سال اخیر به آنها فکر میکردم، آموزش میدادم و پالایش میکردم.

در طول کتاب “مرد رویاهایت را به دست بیاور”، من همه چیز را از سیر تا پیاز به زنان راجع به چیزهایی که باید بدانند، کجا باید مردان درستی را ملاقات کنند و چگونه آنها را جذب کنند، و اینکه چطور مردی که انتخاب کرده اند یک رابطه ای برای یک عمر را با آنها بخواهد، توضیح میدهم . من هزاران مورد از نمونه های موردی زندگی های واقعی را به کار بردم تا تمامی تکنیک ها و فرضیه ها را آزمایش کنم. ماموریت من این است که تمامی قطعات اطلاعات سری راجع به مردان که از آنها آگاه بودم را نشر دهم تا زندگی عشقی زنان را زیر و رو کنم.

مرد رویاهایتان را به دست آورید

این کتاب به شما کمک میکند که طرف مقابل را جذب کنید، این کتاب همچنین کمکتان میکند که مرد را “بدست آورید و نگه دارید”– برای اینکه بدانید مردها چطور فکر میکنند، واقعا چه چیزی میخواهند، چطور زنها، روابط، رابطه جنسی و تعهد را میبینند.

به هرحال با اینکه من رازهای زیادی راجع به ذهن مردان فاش میکنم، این کتاب راجع به مردها نیست، راجع به شماست. در اینجا هیچ چیزی وجود ندارد که برای کمک به شما نباشد. برخی از اینها ممکن است کمی بی پرده به شما تلنگر بزند، اما اگر کتابی برای مردان مینوشتم که چطور میتوانند زنان را جذب کنند، باور کنید که بسیار طولانی تر میشد. درهمین حال که نمیتوانم به شما بگویم مشکل مردان چیست، میتوانم به شما بگویم که چگونه از نیازها و خواسته های مردان برای یافتن فرد ارزشمند زندگی تان استفاده کنید. به من به عنوان فردی خودی نگاه کنید، مردی که طرف شماست.

میدانم که اطلاعات بسیاری برای کمک به شما در ارتقای زندگی عشقی تان وجود دارد.  افرادی هستند بر درست کردن ظاهر شما جدای از رفتارتان تمرکز میکنند، و گروه تراپی که در عمیق ترین موانع احساسی و روانی شما کاوش میکنند تا به شما برای فائق آمدن بر مشکلات کمک کنند.

این ها مقاصد لطیف و عمیق  هستند که میتوانند ارزشمند باشند.  اما چیزی که واقعا نیاز به دانستنش دارید مقدمات مورد نیاز برای پیدا کردن، ملاقات کردن و به دست آوردن مردی است که میخواهید، و اینکه بدانید وقتی او را به دست آوردید چه کاری انجام دهید تا او را نگه دارید.

با یک نقشه ی درست شما موفق خواهید شد. مهم نیست که چه کسی هستید، چطور به نظر می رسید، شغل شما چیست ، اینکه آیا شما قبلا ازدواج کرده اید، آیا شما بچه دارید، خجالتی یا اجتماعی هستید، بلند یا کوتاه، بلوند یا مو مشکی، شما می توانید عشقی آرزویش را دارید به دست بیاورید. این هیچ ارتباطی با شانس یا سرنوشت ندارد. زندگی عاشقانه شما توسط تصورات عاشقانه و تفکر جادویی تعیین نمی شود، بلکه به وسیله مجموعه ای از شرایطی که هر کسی می تواند ایجاد کند، تعیین میشود.


مرد رویاهایتان را به دست آورید

مدل من بر اساس سه ایده­ ی اساسی است:

  1. یادگیری ساده، رفتارهای جدید که به شما امکان می دهد با افراد بیشتری دیدار کنید و کسانی را که دوست دارید انتخاب کنید.
  2. درک نحوه فکر کردن مردان و آنچه که آنها می خواهند
  3. ایجاد یک شیوه زندگی با ارزش بالا که مردان را برای شما جذب می کند و شما را با یا بدون مرد زندگیتان خوشحال میکند.

این کتاب با تکنیک های یافتن مرد، به دست آوردن مرد و نگه داشتن مرد سازماندهی شده است.

“مرد رویاهایتان را به دست آورید” به شما می آموزد که چگونه با مردان بیشتری ملاقات کنید، آنها را به سوی خودتان بکشانید، و در گفتگوهایی شرکت کنید که در عرض چند دقیقه به شما بگوید که آیا می خواهید این مرد را بهتر بشناسید یا نه . این بخش از کتاب به طور عمده در مورد چگونگی افزایش شانس خود برای دیدار با مرد درست تمرکز می کند. و این تغییرات کوچک است که در رفتار است که زندگی و زندگی عشقی ما را تغییر میدهد.

“به دست آوردن مرد” با روش هایی برای ایجاد جذابیت و تقویت ارتباط شما سر و کار دارد، به منظوراینکه دریابید آیا این مرد همانی است که شما میخواهید.

بالاخره، ” مرد را نگه دارید” تمرکز بر کارهایی دارد که همه ی ما باید وقتی که عشق زندگی مان را پیدا کردیم انجام دهیم. شما یاد خواهید گرفت که نظریه هایی که در ابتدا اعمال می شوند، در پایان نیز مناسب هستند. عزیزان، شیوه هایی که شما یاد گرفته و نزد خود نگه می دارید، به شما کمک خواهند کرد تا از زندگی عاشقانه­ تان امیدوارانه لذت ببرید.


متنی که در بالا خواندید مقدمه کتاب و توضیحات آن از زبان نویسنده کتاب ( متیو هاسی ) بود . کتاب ” مرد رویاهایت را به دست بیاور ” (get the guy ) کتاب پرفروش نیویورک تایمز و همانطور که در بالا ذکر شد راهنمای جامعی برای پیدا کردن ، به دست آوردن و نگه داشتن مورد مورد نظر شما در رابطه است . 

شما میتوانید کتاب مرد رویاهایتان را به دست آورید را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

get that guy-Bestieideas.com برای دانلود کلیک کنید.

همرسانی کنید

6 دیدگاه دربارهٔ «کتاب مرد رویاهایتان را به دست آورید اثر متیو هاسی | دانلود رایگان»

  1. درود بر شما دانلود کتاب مرد رویاهاییتان را پیدا کنید نوشته متیو هوسی برایم امکان پذیر نیست لطفا راهنمایی کنید

  2. سلام خسته نباشید .اگه بشه دوره ارز دیجیتال از محمد حسینی رو آپلود کنید خییلی عالیه این پکیج طرفدار زیاد داره ممنون میشیم ۰?????

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.