درسواره قانون استغنا

درسواره قانون استغنا از سوده هروی – دانلود رایگان

همرسانی کنید

درسواره قانون استغنا از خانم سوده هروی یکی از بهترین دوره های آموزشی زندگی سالم میباشد.

دانلود رایگان درسواره قانون استغنا – کلیک کنید. از تلگرام

در زیر چند کامنت درباره این دوره رو با هم میخوانیم:

 

فیروزه میگه:

سلام من قبلا دستاورد فرستادم و عضو گروهa هستم برای من بهترین درسواره قانون استغناء بوده و خیلی باعث تغییر رفتارم شده.

زیبا تر شدم طوری که همه فک میکنن چیزی استفاده میکنم،بیشتر وقتا بدون آرایش بیرون میرم. رژیم گرفتن برام خیلی آسون تر شده اقتدارم زیاد شده. من همیشه تهاجمی رفتار میکردم با همسرم ولی الان خیلی آروم تر شدم.

خریدهای اضافیم رو حذف کردم. بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک الان احساس یکی بودن با همسر رو دارم احساسی که هیچ وقت نداشتم چون همیشه در حال جنگ کردن و ثابت کردن خودم بودم.

قبلا هر موقع مهمان داشتیم استرس میگرفتم برای انجام کارا و هیچی بهم خوش نمیگذشت الان ولی خیلی ارامش دارم و خدا رو برای اینکه میتونم مهمان داری کنم شکر میکنم. دیگه گوشی همسرمو چک نمیکنم و حساسیت اونم نسبت به گوشیش کمتر شده.و بیشتر مایل هست که بیاد خونه و وقت بیشتری و باهم بگذرونیم ممنونم از اموزش های شما

دوره های رایگان دیگر از خانم سوده هروی:

تهیه این دوره به صورت قانونی

سعیده میگه:

خانم هروی جانم،سلام.الان که این متن رو مینویسم میخوام بدونید که پشتش یک دنیا که نه موج عظیمی از عشق نهفته ست که میخوام تقدیم کنم به دستان،روح،صدا،و حضور زیبایی که گرمی بخشه تمام بچه های زندگیه سالمه،و اون شما فرشته ی مهربان هستید که بودنتون رو هر روز هزاران بار قدر میدونم شاید صدام به شما نرسه اما انرژی دعا و قدر دانیم قطعا به شما میرسه.

ممنون که حضور دارید من با شما عمق و معنا پیدا کردم خودم رو پیدا کردم،با دوره های جذابیت درونی،عزت نفس و اعتماد بنفس،دوره ی والای استغنا و احترام به خود من یک انسان دیگه شدم،کسی که همیشه میخواستم و نمیدونستم راهش رو و تلاشهام به ثمر نمیرسید اما الان همه چیز تغییر کرده،الان عزت و احترامی که به خودم میزارم رو در دنیای بیرون دوصد چندان میبینم.

الان گرانبها بودنم رو با تمام وجودم و معنای واقعیه شایستگی رو میفهمم و در بیرون میبینم،دستاوردهای کوچیک و بزرگ زیادی داشتم از عزت و احترام و عشق و قدرشناسیه که در دیگران میبینم نسبت به خودم تا خواستگارانی که موقعیت های بالا دارند،اما من اینقدر بزرگ شدم خانم هروی اینقدر درونم وسعت پیدا کرده که اونا رو دیگه هم اندازه ی خودم نمیبینم/

منی که یک زمانی همه ی دردم این بود که چرا طرد و ترک میشم از طرف دیگران،الان همه رو من حساب میکنن،خانوادم بهترین هارو برام فراهم میکنن،بخدا احساس ملکه بودن دارم و لایقش هم هستم چون دو ساله دارم با دوره هاتون زندگی میکنم خیلی سخت بود ولی موفق شدم،دیگه درونم پر از افکار،گفتار مثبت شده،الان پدری که به سختی بمن پول میداد خودش دوره ی احترام به خود رو برام هزینه ش رو داده،من هر روز فایلاتون رو گوش میدم و هر شب فایل کانال تلگرامتون رو که واقعا در هر ویستون به جوابهایی که میخواستم میرسم.

خانم هروی اینقدر با دوره قانون استغنا غنا پیدا کردم که الان حتی با کسی در رابطه هم نیستم اما احساس ارزشمندی و آزادی میکنم و حس نیاز ندارم مثل گذشته که فکر میکردم بدون یه مرد نمیتونم زندگی کنم و این پوچترین باوری بود که از بچگی در من ساخته شده بود،من موفق شدم این عادت مخرب رو از بین ببرم و الان به فردیت و استقلال رسیدم،هویتم رو از خودم و به معنای واقعیه«من هستم» میگیرم که الان همه چیز با من معنا پیدا میکنه نه من با چیزها و افراد معنا پیدا کنم.

واقعا هر چقدر از شما و زحمات شما قدردانی کنم باز کمه،شما یک فرد اصیل هستید،ناب و بکر،و یک روح با اصالت دارین که به همه ی ما بچه های زندگی سالم این عمق و معنا و اصالت رو آموختید،من واقعا وقتی میبینم بچه ها دستاورد میفرستن و این همه نتیجه میگیرن از صمیم قلبم خوشحال میشم چون حال و احساسشون رو میفهمم،چون میدونم چقد درد داره که ادم برای خودش زحمت بکشه و به نتیجه نرسه و ندونه ریشه ش کجاست.

من به خودم افتخار میکنم که عضو کوچکی از خانواده ی بزرگ و موفق و همدل زندگی سالم هستم،خدا شما رو و این خانواده ی همدل و همراه رو به من هدیه داد،از صمیم قلبم برای همه ی شما عشق و نگاه خداوند در زندگیتون رو آرزومندم.دوستون دارم♥

لیلا میگه:

من درسواره قانون استغنا را تهیه کردم و بزرگترین دستاورد من از این درسواره بزرگ و زیبا این هست که احساس کردم یک حجم عظیمی از عشق از کل دنیا و کائنات به طرف من آمد .

یک نیروی عظیم از جنس عشق و دوست داشتن که قبلاً در مورد خودم تجربه نکرده بودم. در واقع من به دنبال پرستار برای مادرم بودم .

به مدت سه ماه که به هیچ طریقی اتفاق نیفتاد. من قبل از درسواره همان‌قدر که مثبت می اندیشیدم همان اندازه هم منفی بودم.

اما با کار کردن روی خودم و ایجاد تسلط روی درسواره بیش از همیشه بر افزایشی عمل کردن کوشیدم و به طرز معجزه آسایی یک پرستار عالی برای مادرم پیدا کردم . در این هفته دستاوردهای زیادی داشتم که مرا عمیقأ به تفکر فرو برد که به مهمترین آنها اشاره کردم.

با قدردانی کردن و افزایشی عمل کردن، برکت و روزی در زندگی من بسیار زیاد شده به طوریکه وقتی چیزی را اینترنتی سفارش میدهم برای من ۲ برابر ارسال میکنند .

از آموزه های بینظیر خانم سوده هروی بسیار سپاسگزارم

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.