gin

دانلود رایگان: سطح 2 شبکه جهانی اطلاعات از کوین ترودو

همرسانی کنید

سطح ۲ شبکه جهانی اطلاعات

 

کوین ترودو کیست ؟

مردی ثروتمند، نویسنده مشهور، کارآفرین، متخصص خودیاری، چهره تلویزیونی، نت ورکر، مدرس دوره قانون جذب (  آرزوی تو دستور توست ) و فروشنده موفق آمریکایی و مولف کتاب های زیادی (بیش از ۱۳ جلد کتاب) در زمینه های مختلفی مانند: موفقیت، سلامتی، تغذیه و کاهش وزن و روش های تضمینی توسعه مالی است.

کوین ترودو یکی از پرفروش ترین نویسندگان آمریکا محسوب می شود. ۲۹ هفته پشت سر هم این رکورد را داشته است.

کوین ترودو پس از آگاهی از اسرار گروه های مخفی که منجر به ثروتمند شدن افراد پولدار شده بود، تصمیم می گیرد که این اطلاعات و رازها را افشا کند.

دوره کوین ترودو حاصل اقدامات ثروتمندانی است که پس از فاش شدن آن سبب شد وی به ده سال زندان محکوم شود؛ علت این امر نارضایتی گروه قدرتمندی است که از افشای رازهای ثروتشان شاکی بودند. در این سری آموزش‌ها ابتدا باید آرزوی تو دستور توست را گذرانده باشید.

این دوره سطح 2 شبکه جهانی اطلاعات ادامه سطح ۱ میباشد.

موضوع اصلی سطح 2، تبدیل احساسات منفی مثل خشم و شرمندگی به ذرات کوانتومی انرژی و فرستادن این ذرات به میدان انرژی زمین و در آخر تبدیل شدن این ذرات انرژی به فیزیک و هر خواسته‌ای که دارید.

کوین ترودو راه‌های بسیار فوق‌العاده و عجیبی به ما می‌گوید که از شر این انرژی‌های منفی خلاص بشیم. البته این انرژی‌ها تا آخر عمر ممکن هست که برگردند پس به ما ابزارها و راه‌هایی را یاد میدهد که هروقت این انرژی ها ما را تحت تاثیر گذاشتند به راحتی از شر آنها خلاص شویم.

شما میتوانید دوره سطح دوم آموزش شبکه جهانی اطلاعات را از کانال تلگرام سایت Bestieideas به صورت رایگان دانلود کنید.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

 

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: سطح 2 شبکه جهانی اطلاعات از کوین ترودو»

  1. درود ادمین گرامی امیدوارم هرجا هستی اول سلامت باشی و بعد دلت شاد باشه و لبت خندون و جیبت پُر پول..من هرکاری کردم نتونستم این دوره رو دانلود کنم!کلیپه تا آخر دانلود میشه اما نمیشه توو گالری ذخیره ش کرد و ازش استفاده کرد میزنه دانلود کامل نیست!هرچند تا کیلو بایت آخرشم دانلود میشه!لطفا دوباره این دوره ۶ قسمتی رو بزارید تلگرام ممنونتون میشم🌹🙏🏻😍😘😘😘

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *