تعیین رسالت شخصی در 15 روز

دانلود رایگان – دفترچه تعیین رسالت شخصی – هدف گزاری در سال 1400 – در 15 روز PDF

همرسانی کنید

به کمپین هدف گذاری سال 1400 خوش آمدید.  بهتر است بدانید در همین ابتدا شما بین 3 درصد افراد جامعه قرار گرفته­اید که تصمیم گرفته­اند برای سال جدید اهدافی مکتوب داشته باشند. 97 درصد جامعه هیچ رؤیا و هدفی ندارند. آن­ها تنها می­خواهند زندگی را به نحوی بگذرانند و حاضر نیستند برای دستیابی به اهدافی متعالی برنامه‌ریزی کنند. آن­ها حاضر نیستند برای دستیابی به سطحی بالاتر، از خودگذشتگی کنند.

می دانیم بسیاری از شما، ایده ها و رویاهای بزرگی در سر دارید و خواهان خلق آینده ای باشکوه برای خود هستید و به داشتن یک زندگی متوسط قانع نیستید. اما باید این نکته را بدانید که برای خلق یک زندگی باشکوه باید ابتدا آن را طراحی کنید. همه ی ساختمان ها و بناهای باشکوهی که می بینید قبل از اینکه کارگران مشغول به ساخت آن شوند ابتدا توسط یک معمار، با دقت و ظرافت طراحی شده است.

شما نیز معمار زندگی خود هستید و اگر زندگی تان را خودتان طراحی و برنامه ریزی نکنید دیگران این کار را برای شما انجام می دهند و ما به شما قول می دهیم طرحی که جامعه و اطرافیان برای زندگی شما در نظر دارند آنچنان باشکوه نیست. این را از کجا مطمئن هستیم؟ کافی است به اطراف خود نگاه کنید و سبک زندگی اکثریت جامعه را نگاه کنید! طرحی که جامعه و اطرافیان برای زندگی شما در نظر دارند این است که شما را برای یک زندگی کاملاً متوسط و به دور از هرگونه ریسک و خطری آماده کنند تا بتوانید با احتیاط به سمت مرگ پیش بروید!

ما شک نداریم که شما علاقه ای به این سبک از زندگی ندارید بنابراین با رویال مایند در این کمپین 15 روزه همراه باشید تا به شما نشان دهیم چگونه طرحی باشکوه برای آینده خود ترسیم کنید و نقشه راهی برای اهداف یکسال خود طراحی کنید تا سال 1400  بهترین سال زندگی شما شود.

این کمپین هدف گذاری شامل چهار بخش مجزا است. هر کدام از این بخش ها همانند تکه ای از پازل هستند که اگر آنها را به درستی در کنار هم قرار دهید، می توانید نقشه راه دقیقی برای دستیابی به اهداف و رویاهایتان طراحی کنید.

در مرحله اول باید بر روی طراحیِ اهداف بلند مدت تان کار کنید. باید در مورد رسالت شخصی و  خواسته‌های قلبی تان به شفافیت دست پیدا کنید. شفافیت قدرت هست. به همین دلیل خیلی مهم است که قبل از تعیین اهداف کوتاه مدت و یکساله ابتدا در مورد رسالت و اهداف بلند مدت تان به شفافیت و وضوح دست پیدا کنید. اگر به طور واضح تعیین کنید که ده یا 20 سال آینده تصمیم دارید در چه جایگاهی باشید و چه اهداف بزرگی را محقق کنید آن موقع تعیین اهداف کوتاه مدت و یکساله خیلی راحت می شود.عدم شفافیت در مورد رسالت شخصی و اهداف بلند مدت باعث عدم تعهد و تمرکز در رابطه با اهداف کوتاه مدت می شود. اما اگر به وضوح برای خودتان تعیین کنید که از زندگی چه می خواهید آنگاه هیچ چیز جلودار شما نخواهد بود!

در مرحله دوم به شما اصول تعیین اهداف یکساله را یاد خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که نحوه تعیین اهداف کوتاه مدت و یکساله کاملاً با نحوه ی تعیین اهداف بلند مدت متفاوت است. در واقع شما نمی توانید با همان نگرشی که اهداف و رویاهای بلند مدت خود را تعیین می کنید، اهداف یکساله خود را نیز تعیین کنید. انجام تمرینات این مرحله حدود هفت روز زمان می برد. طی این هفت روز در شش جنبه مختلف زندگی تان اهداف دقیقی را برای سال جدید تعیین خواهید کرد.

در مرحله سوم این سوال را مطرح می کنیم که برای دستیابی به اهداف تان باید چه شخصیتی را در خودتان ایجاد کنید؟ همان­طور که جیم ران می­گوید: «اگر اهداف بزرگ­تری دارید، باید به شخص بزرگ­تری تبدیل شوید. اگر می‌خواهید موفقیت به دنبال شما بیاید، باید به همان کسی تبدیل شوید که خواهان آن هستید.»

در این مرحله است که می­توانید از قدرت عادت‌ها استفاده کنید. همان­طور که می­دانید ابتدا شما عادت­ها را می‌سازید و سپس در طولانی مدت، عادت­های شما، زندگی شما را خواهند ساخت. در مرحله سوم به طور مفصل درباره قدرت عادت­ها صحبت خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد چگونه سیستمی از عادت های افراد فوق موفق را طراحی و مدیریت کنید.

در مرحله چهارم به شما یاد خواهیم داد چگونه یک نقشه راه برای تحقق اهداف یکساله‌تان طراحی کنید. اینکه اهداف یکساله واضحی داشته باشید کافی نیست بلکه باید بدانید چگونه می توانید به این اهداف کوتاه مدت دست یابید و برای تحقق این اهداف به چه چیزهایی نیاز داریدم. جالب است بدانید که با وجود این­که 3 درصد از افراد جامعه اهدافی مکتوب دارند، تنها یک درصد  اهداف خود را محقق می­کنند. خیلی‌ها فکر می­کنند تنها کافی است لیستی از آرزوها تهیه کنند و منتظر بمانند تا آن­ها خود به خود یکی پس از دیگری برآورده شوند. آن­ها می­خواهند یک روز صبح از خواب بیدار شوند و اهداف خود را تحقق یافته ببینند. بله، تهیه لیستی از اهداف و خواسته­ها کار خوبی است، اما شما برای دستیابی به هر کدام از اهدافی که در لیست­تان قرار دارد، باید طرح و برنامه ای داشته باشید.

در واقع مرحله‌ی چهارم درباره‌ی نحوه‌ی اقدام کردن و عملی کردنِ ایده هایتان است.  در این مرحله به شما یاد خواهیم داد چگونه یک برنامه عملی 90روزه برای خودتان طراحی کنید. همچنین دفترچه‌ ای با عنوان «مدیریت هفتگی اهداف» را در اختیارتان قرار خواهیم داد تا بتوانید به راحتی اهداف‌تان را به صورت هفتگی مدیریت کنید و پیشرفت خود را مورد بررسی قرار دهید. هدف ما این است که در سال جدید شما بین آن یک درصد ممتاز قرار گیرید. یعنی نه تنها اهداف خود را به صورت اصولی تعیین کنید، بلکه می­خواهیم طی 52 هفته ای که در سال 1400 در اختیار دارید، این اهداف را به واقعیت زندگی‌تان تبدیل کنید.

قبل از شروع این دوره نکات زیر را به دقت مطالعه کنید:

یک دفتر ساده و زیبا برای انجام تمرینات تهیه کنید

دفترچه های این کمپین به گونه ای طراحی شده اند که می توانید آنها را با تلفن همراه، تبلت و یا رایانه مطالعه کنید و نیازی به پرینت گرفتن آنها نیست. البته در صورت تمایل می توانید آنها را پرینت بگیرید. اما برای انجام تمرینات نیاز به یک دفتر ساده دارید. بهتر است قبل از وارد شدن به این دوره، یک دفتر ساده و زیبا تهیه کنید تا بعد از مطالعه هر کدام از دفترچه ها بلافاصله تمرینات آن را به انجام برسانید.

از نوشتن آنچه در قلب و ذهن تان می گذرد، نترسید. خط بزنید و ترسیم کنید!

برای نوشتن ایده ها و اهداف تان در دفتر تمرین‌تان هیچ محدودیتی برای خودتان قائل نشوید. از نوشتن خواسته های قلبی تان هراسی نداشته باشید. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که نسبت به اهداف و خواسته های قلبی تان به شفافیت و وضوح دست پیدا کنید. حتی می توانید خواسته ها و اهداف خود را ترسیم کنید. یادتان باشد که قرار نیست کسی به غیر از خودتان این دفتر را ببیند پس بدون هیچ محدودیتی آینده دلخواه‌تان را طراحی کنید.

هر روز فقط یک دفترچه را مطالعه  کنید!

کمپین هدف گذاری از تاریخ دهم اسفند آغاز خواهد شد و به مدت 15 روز تا 25 اسفند ادامه خواهد داشت و هر روز قفل یک دفترچه باز خواهد شد. هر کدام از دفترچه ها به گونه ای طراحی شده اند که مطالعه و انجام تمرینات آنها بین یک تا دو ساعت زمان نیاز دارد. در صورتی که به هر دلیلی از برنامه زمانی کمپین عقب ماندید به هیچ وجه چند دفترچه را در یک روز مطالعه نکنید. بلکه بر اساس زمانبندی خودتان طی 15روز فرآیند هدف گذاری را تکمیل کنید. یادتان باشد که قرار است نقشه راه تحقق اهداف یکسال آینده خودتان را طراحی کنید پس به هیچ وجه این کار را با عجله انجام ندهید.

تمرینات را در یک محیط آرامش بخش انجام دهید

مطالعه و انجام تمرینات دفترچه ها را در ساعتی از روز به انجام برسانید که حداکثر آرامش و تمرکز را داشته باشید. شما باید در هنگام انجام تمرینات با خود درون تان به طور کامل در ارتباط باشید تا بتوانید خواسته های قلبی خود را شناسایی کنید. بنابراین حتماً تمرینات را در محیطی آرام انجام دهید. ممکن است پخش کردن یک موسیقی الهام بخش به شما کمک کند و یا اینکه قبل از انجام تمرینات چند دقیقه مراقبه کنید تا به طور کامل با خود درون تان در هماهنگی باشید.

دوستانی که قدرت خرید دارید، لطفا دفترچه تعیین رسالت شخصی در 15 روز را به صورت قانونی از سایت رسمی رویال مایند تهیه کنید. برای تهیه کلیک کنید.

شما میتوانید دفترچه تعیین رسالت شخصی یا هدفگزاری در 15 روز را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

 1. Day 1 – Clarity is power – part1-Bestieideas.com
 2. Day 2 – Clarity is power – part2 (2)-Bestieideas.com
 3. Day 3 – Clarity is power -part3-Bestieideas.com
 4. Day 4 – Goalset 99 – part1-Bestieideas.com
 5. Day 5 – Goalset 99 -part2-Bestieideas.com
 6. Day 6 – Goalset 99 -part3-Bestieideas.com
 7. Day 7 – Goalset 99 -part4 (1)-Bestieideas.com
 8. Day 8 – Goalset 99 -part5 (2)-Bestieideas.com
 9. Day 9 – Goalset 99 -part6 (1)-Bestieideas.com
 10. Day 10 – Goalset 99 -part7-Bestieideas.com
 11. Day 11 – HABIT -part1 (1)-Bestieideas.com
 12. Day 12 – HABIT -part2 (1)-Bestieideas.com
 13. Day 13 – HABIT -part3-Bestieideas.com
 14. Day 14 – 90Day challenge-Bestieideas.com
 15. Day 15 – weekly manager (1)-Bestieideas.com

همرسانی کنید

25 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان – دفترچه تعیین رسالت شخصی – هدف گزاری در سال 1400 – در 15 روز PDF»

 1. سلام
  ادمین جان خسته نباشی ممنون از زحماتت
  بی زحمت کتاب های بروسلی رو هم بزار داخل کانالت
  سپاس?

 2. سلام لطف کنید کتاب راه اندازی کسب و کار اثر جف واکر رو بزارید توی سایت.کتاب بسیار ارزشمندیه. اگه نسخه اصلیشم بزارید که عالیه❤❤?

 3. باسلام. ممنون از مطالب آموزنده تون
  من دانلود کردم و شروع کردم به مطالعه فایل ها
  یه نمونه دفترچه هدف گذاری که تکمیل شده اگه باشه عالی میشه.

 4. سلام ادمین محترم من فایلهای کامل رویاهایی ک رویا نیستند عباسمنش رو دارم نتونستم راه ارتباطی باهاتون پیدا کنم تا براتون بفرستم
  لطفا به ایمیلم پیام بدید

   1. سلام عمار عزیز
    ـ
    فصل ۵ رویاهایی که رویا نیستن و چند قسمت از فصلهای قبلش رو مثل فصل ۲ که فقط قسمت ۳ و ۴ هست ـ نذاشتی ـ
    اگه ممکنه اینها رو هم بذار تا فایلها کامل بشن ـ
    بعلاوه کتاب چگونه فکر خدا را بخوانیم.
    ـ
    خیلی عزیزی

 5. واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم پکیج هایی که خودتون هزینه کردید براش رایگان در اختیار ما میزارید. خیلی لطف کردید

 6. داداش دمت گرم واسه تک تک فایلهایی که میزاری
  داداش لطفا اگه میشه کتاب ” بخواه تا برآورده شود” از کوین ترودو رو هم بزار
  دمت گرم ❤️

 7. داداش ایول داری خیلی ممنون اگه میشه لطف کنین بقیه دفترچه های هدف گذاری رو هم قرار بدین
  خیلی ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.