اهداف فروش خود را محقق کنید

کتاب صوتی چگونه اهداف فروش خود را محقق کنید اثر نیدو کوبین | کسب و کار | دانلود رایگان

همرسانی کنید

معرفی کتاب صوتی چگونه اهداف فروش خود را محقق کنید

دكتر كوبين رئيس دانشگاه High point و مؤسس آموزشگاهی است كه تاكنون ۴۲۰۰ دانشجو از ۵۱كشور جهان از آن فارغ التحصيل شده‌اند. او رياست انجمن سخنرانان حرفه‌ای جهان كه حدود ۴۰۰۰سخنران عضو آن هستند را به عهده داشته و همچنين مؤسس انجمن سخنرانان ملی آمريكا است.در بخشی از کتاب صوتی «چگونه اهداف فروش خود را محقق كنيد» می‌شنویم:

«بزرگترين فروشنده‌های دنيا نمی‌خواهند چيزی را به مشتری تحميل كنند، در عوض با چنان تبحری مشتری را متقاعد می‌كنند كه با علاقه محصول آنها را خريداری می‌كنند.اگر می‌خواهيد ثروتمند و شاد باشيد، اگر می‌خواهيد مشتريان زيادی داشته باشيد، بايد روی مهارت متقاعد كردن ديگران كار كنيد و نه مهارت فروش. نداشتن اعتماد به محصول، عدم ارائه توضيحات مناسب به مشتری و باور نداشتن، مهمترين عواملی هستند كه باعث خريد نكردن مشتری‌ها می‌شوند.

يك فروشنده موفق كسی است كه بتواند ارزش واقعی محصول خود را به مشتری معرفی كند اگر شما نتوانيد پيامهای درستی را به مشتريان خود منتقل كنيد علاوه بر هدر رفتن زمان، فروش هم انجام نمی‌شود و اين در حالی است كه ۷۸ درصد پيام‌هایی كه به مشتريان منتقل می‌كنيد با شكست مواجه می‌شود.

شما میتوانید کتاب صوتی چگونه اهداف فروش خود را محقق کنید اثر نیدو کوبین را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

 

همرسانی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.