چگونه پولدار شویم

دانلود رایگان: فایل صوتی تئوری سطل آب ارائه شده توسط عباسمنش

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

آیا تا به حال این سؤال را از خودتان پرسیده‌اید که: چگونه پولدار شویم؟

پول یکی از مهم‌ترین موضوعات در زندگی هر فرد است. تمام نیازهای جسمانی و حتی بیشتر نیازهای روحی با پول برطرف می‌شود و این غیر قابل انکار است.
پول آزادی بیشتری به ما می‌دهد زیرا هرچه ثروت بیشتری داشته باشیم، بیشتر می‌توانیم آنطور که می‌خواهیم زندگی کنیم، به جای رفتن به سرِ کاری که دوستش نداریم، به علائقمان بپردازیم یا به مکانی که دوست داریم سفر کنیم و در یک کلام آزادانه‌تر زندگی کرده و سبک زندگی خودمان را داشته باشیم!
از آنجا که در ذهن ما پول مساوی با آزادی است و بشر فطرتاً آزادی را دوست دارد، پاسخ این سؤال که: چگونه پولدار شویم؟ نیز نه تنها برایش بسیار مهم است بلکه مرتباً به دنبال راهکارهایی است که پاسخ سوال “چگونه پولدار شویم؟” باشد.

یکی از چالش‌های زندگی من نیز همین بود. بیاد دارم که از ۱۵ سالگی وارد بازار کار شده و کارهای متعددی را امتحان کردم به امید اینکه بدانم، چگونه پولدار شویم. اما هرچه بیشتر تلاش می‌کردم، نتایج نا امیدکننده‌تر بود.

سال‌ها طول کشید تا من با مطالعه، تحقیق و تجربه دریافتم که کار طاقت فرسا و تلاشِ شدید فیزیکی، نه تنها راهِ رسیدن به این موضوع که چگونه پولدار شویم، نیست، بلکه هرگز ما را به ثروتی که آروزیش را داشتیم، نمی‌رساند.

من با ظرافت تمام، زندگی ثروتمندانِ زیادی را در ایران و سایر نقاط جهان بررسی نمودم، تا بتوانم به فرمولی دقیق و غیرقابل نقض برسم تا جوابی برای این سؤال که چگونه پولدار شویم، باشد!

شما میتوانید فایل صوتی تئوری سطل آب ارائه شده توسط عباسمنش را از سایت Bestieideas به صورت رایگان دانلود کنید یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. برای پیوستن به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فایل ها رو پاک کردیم.

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان: فایل صوتی تئوری سطل آب ارائه شده توسط عباسمنش»

  1. آقا من ازتون خواهش میکنم این فایل صوتی تئوری رو دوباره بزارید برای مدتی محدود خواهش میکنم لطفاً لطفاً

  2. آقا عماد قرار بود که کتاب قوانین موفقیت در 16 درس از ناپلئون هیل رو بزارید
    ولی هنوز نزاشتید
    نکنه فراموش کردید ☹️
    لطفا بزاید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.