درآمد ارزی دلاری

آموزش ولاگری در اینستاگرام و یوتیوب و کسب درآمد ارزی از آن – دانلود رایگان

همرسانی کنید

آموزش ولاگری – تا حالا فکر کردید چند ساعت در روز ویدئو تماشا می‌کنید؟ اگه اکانت اینستاگرام دارید، احتمالا روزی یکی دو ساعت مشغول دیدن ویدئوهایی هستید که در اینستاگرام منتشر می‌شود. خیلی از این ویدئوها به صورت حرفه‌ای و توسط ولاگرهایی ساخته شده‌اند که منبع اصلی درآمدشان همین پیج اینستاگرام و ویدئوهایی است که به رایگان منتشر می‌کنند. پس شما هم میتوانید از آموزش ولاگری در اینستاگرام یکی از این ولاگرها باشید

سلام به آینده‌ی محتوا

اگر مخاطب دارید، درآمد هم دارید! قبلا وبلاگ‌نویس‌ها با تولید محتوای متنی و افزایش بازدیدکننده از سایتشان ( با گرفتن تبلیغات و …) کسب درآمد می‌کردند. اما آینده‌ی محتوا دست ویدئو است. بیشتر مردم دوست دارند به جای خواندن یک متن، ویدئویی را تماشا کنند که شامل همان محتواست. حالا ما نسل جدیدی از وبلاگرها را داریم که فقط روی ساخت ویدئو تمرکز کرده‌اند و اسم شغل جدیدشان ولاگری است.

خرید این دوره به صورت قانونی

درآمد نامحدود فقط با موبایل و اینترنت

برای ولاگر شدن به هیچ‌چیزی به جز موبایل و اینترنت احتیاج ندارید. در هر جایی می‌توانید شروع کنید و با تولید محتوای حرفه‌ای کسب درآمد کنید. درآمدی که محدودیتی ندارد. اگر رازهای ولاگری را بدانید با یک اکانت اینستاگرام می‌توانید درآمدی به اندازه یک شرکت کوجک داشته باشید. ما در وبینار آنلاین کسب درآمد از ولاگری در اینستاگرام تمام آنچه شما باید برای کسب درآمد از ولاگری بدانید قدم به قدم توضیح می‌دهیم. این چهار ساعت می‌توته آینده‌ی شغلی تو باشه.

 

شما میتوانید دوره آموزش ولاگری در اینستاگرام و یوتیوب را به صورت رایگان از کانال سایت Bestieideas دانلود کنید. اگر ساکن ایران هستید بوق شکن را فعال کنید.

همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش ولاگری در اینستاگرام و یوتیوب و کسب درآمد ارزی از آن – دانلود رایگان»

  1. دیگه کانال تلگرام جدید نزدین؟کانال قبلتون که کار نمیکنه.خیلی حیف مطالب فوق العاده ای داشت کاش ی کانال جدید میزدین

  2. سلام لطفا دوره جامع خوداگاهی از خانم دکتر بیتا حسینی رو بذارید لطفا..ممنون بابت زحماتتون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.