مکتب خونه

دوره شنیداری آیلتس IELTS: Listening – دانلود رایگان

همرسانی کنید

دوره شنیداری آیلتس – با افزایش حجم مهاجرت‌ها به کشورهای پیشرفته، نیاز به گرفتن نمره مناسب در آزمون‌های بین‌المللی زبان از جمله آیلتس (IELTS)  بیش از پیش به چشم می‌خورد.

این آزمون قابلیت و توانایی فرد را در چهار بخش شنیداری (listening)، گفتاری (speaking)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) مورد سنجش قرار می‌دهد و سنجش این آزمون به گونه‌ای طراحی شده است که افراد با توجه به میزان تسلط بر هر یک از این مهارت‌ها بتوانند نمره‌ای با مقیاس حداکثر 9 کسب نمایند.

در دوره آموزش لیسنینگ آیلتس به تمرین و تقویت مهارت‌های مورد نیاز می‌پردازید تا بتوانید در این قسمت آزمون نمره‌ی خود را بهبود ببخشید.

خرید این دوره به صورت قانونی

از آنجایی که مهارت شنیداری اولین و پایه‌ای‌ترین مهارت در میان چهار مهارت بیان شده است، کسب نمره بالا در لیسنینگ آیلتس نیز مورد توجه خاصی است؛ به طوری که برای موفقیت در مسیر مهاجرت و حتی گرفتن پذیرش از برخی دانشگاه‌های خاص، کسب حداقل نمره لیسنینگ آیلتس به عنوان یکی از نیازمندی‌ها مطرح می‌گردد.

درباره دوره IELTS: Listening

در واقع بخش زیادی از اطلاعاتی که در طول روز دریافت می‌کنیم به صورت داده‌های صوتی و آواهای مختلف هستند که تنها در صورت فهمیدن درست این اطلاعات قادر به تحلیل صحیح آن‌ها و پاسخ‌گویی خواهیم بود.

در نتیجه افرادی که در مهارت شنیداری زبان انگلیسی قوی هستند به نسبت بقیه زبان‌آموزان توانایی بالاتری در برقراری ارتباط موثر با انگلیسی زبانان و حتی مکالمه دارند. بر همین اساس، توجه به این مهارت می‌تواند مسیر رسیدن به موفقیت جهت مهاجرت و گرفتن پذیرش در دانشگاه‌های سطح بالا را هموارتر نماید.

لیسنینگ آیلتس 40 دقیقه طول می‌کشد و شامل 4 بخش است. 30 دقیقه‌ی ابتدایی شما باید به مکالمه‌های ضبط شده گوش دهید و سپس در ده دقیقه به سوالات مربوطه پاسخ دهید. کل آزمون لیسنینگ آیلتس شامل 40 سؤال است.

بخش اول مربوط به گفت و گوی دو نفر در یک موقعیت معمول است. برای مثال مکالمه‌ی دو نفر در کتابخانه یا آژانس مسافرتی.

بخش دوم شامل یک مونولوگ است که شخصی در مورد موضوع خاصی صحبت می‌کند.

در بخش سوم، به صورت جمعی درمورد مسائل آموزشی به صحبت می‌پردازند مثل گروهی از دانش‌آموزان که در مورد پروژه‌ی تحقیقاتی بحث می‌کنند.

در بخش چهارم که سخت‌ترین قسمت آزمون لیسنینگ آیلتس است به سخنان شخصی گوش می‌دهید که در حال ارائه مقاله‌ای در موضوعات دانشگاهی می‌باشد. به طور کل آزمون لیسنینگ از آسان‌ترین قسمت شروع می‌شود و همان‌طور که ادامه می‌دهید سخت‌تر می‌شود.

آیلتس آزمونی جهانی برای زبان انگلیسی است بنابراین ممکن است در آزمون لیسنینگ با لهجه‌های مختلفی من‌جمله آمریکایی، بریتانیایی، کانادایی، استرالیایی و حتی نیوزلندی مواجه شوید.

شما میتوانید دوره شنیداری آیلتس IELTS: Listening را به صورت رایگان از کانال سایت Bestieideas دانلود کنید.

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «دوره شنیداری آیلتس IELTS: Listening – دانلود رایگان»

  1. سلام یه دوره تحلیل بنیادی می خواد ولید هلالات بگذاره به صورت مجازی هم هست گفته مثل اینکه فیلمش هم قابل دانلود نیست فقط میشه نگاه کرد ، 9 جلسه هم هست، تدابیری هم اندیشیده که نشه به راحتی کپی کرد ، این هلالات خودش رییس شرکت سبدگران اقتصاد بیدار هست از اون پولداراست خیلی هم مسلط هست دوره اش باید خیلی خیلی خوب باشه ، تو توضیحات محصولش گفته تا زمان برگزاری کلاس باهاتون تماس نمیگیریم یه روز قبل عضو یه گروه تلگرامی میشید که فایل ها به صورت امانت در اختیار شما قرار میگیره نمی دونم بتونید کاریش کنید یا نه ، امیدوارم که بشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.