کتاب پندار از ریچارد باخ

کتاب پندار اثر ریچارد باخ | دانلود رایگان

همرسانی کنید

داستان این رمان در مورد منجی به نام شیمودا می‌باشد که راوی داستان در سفری که با هواپیمای کوچک خود می‌کرده است به صورت اتفاقی با شیمودا آشنا می‌شود که ریچارد راوی داستان بعد از آشنای شیمودا چیز های مهمی را از شیمودا یاد می‌گیرد و..

پیشنهاد شده توسط استاد عباسمنش در روانشناسی ثروت 3!

سیر حوادث کتاب پندار :

پس از انتشار داستان جاناتان، مرغ دریایی، سوالی را بیش از یکبار شنیده بودم -ریچارد!اثر بعدی تو چیست؟ پس از جاناتان چه خواهی نوشت؟

در آن دوران پاسخ میدادم که مجبور نیستم چیزی، حتی کلمه ای را بنویسم. چرا که کتابهایم همه آنچه را که می خواستم گفته بودند و اینکه پس از مدتی قحطی، ماشین وجود در حال جانگیری مجدد بود و از این جور چیزها. بسیار لذت بخش بود که مجبور نباشم تا نیمه های شب کار کنم.

هنوز هم در هر تابستان و یا هر وقت دیگر که هواپیمای آنتیک خود را بیرون آورده و در مراتع سبز و دریاگونه میدوست آمریکا، مسافران را برای پرواز کوتاه سه دلاری به پرواز درمی آورم، تنش قدیمی را از نو حس می کنم؛ چیزی برای گفتن مانده که هنوز آن را بازگو نکرده ام.

هیچ از نوشتم لذت نمی برم. آنجا در تاریکی اگر قادر باشم که به ایده ای پشت کنم و یا از گشودن دری به سوی آن امتناع ورزم، هرگز دست به قلم نخواهم برد. اما گاه انفجار مهیب دینامیتی از شیشه و آجر و تراشه های در حال پرواز در دیوار روبرویی رخ میدهد و شخصی که با احتیاط از روی خرده شیشه ها عبور می کند، گلوی مرا به چنگ می آورد و به نرمی می گوید:

– تا وقتی که مرا با واژه بر کاغذ نیاوری، اجازه نمیدهم بروی. چنین بود که من پندار را ملاقات کردم …

شما میتوانید کتاب پندار اثر ریچارد باخ را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید.

Pendar-Bestieideas.com

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «کتاب پندار اثر ریچارد باخ | دانلود رایگان»

 1. سلام احترام

  خواهشمندم در صورت ممکن فیلم آموزش زپ ، هیپنوتیزم فوری روی هر شخص که قیمت آن دوازده میلیون هست روی سایت شعبده راز و كانال تلگرامی آن هست ، بذارید.
  بی نهایت سپاس از سایت جالب که استفاده زیاد نموده ایم

 2. سلام‌لطفا ازتون خواهش میکنم‌دوره خوش اندام‌های زهره مرادی رو توسایت یا تو کانال تلگرامیتون قراربدید

 3. ادمین، سایت فوق العاده ای دارید
  دوره های برنامه نویسی بیشتر قرار بدید خصوصا دوره های محسن مدحج که توی اینستا ترکونده !!!
  خیلی دوره های خفنی برای برنامه نویسا داره ، اگه بذاری ممنون میشیییم !!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.