چند برابر کردن درآمد

دانلود رایگان دوره چند برابر کردن درآمد اثر عباس منش

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

هم‌ترین اقداماتی که برای عمل به تعهد برای ۳ برابر کردن درآمد باید انجام دهی:

این باور را بساز که ثروتمند شدن، معنوی‌ترین و خیرخواهانه‌ترین کار دنیاست و با این باور، حمایت خداوند را برای موفقیت در راه رسیدن به استقلال مالی، با خود همراه کن.

همین حالا قلم و کاغذی بردار و از خود بپرس: چگونه می‌توانم با شغل، توانایی، مهارت و شرایطی که همین حالا دارم و فقط با تغییر نگرشی که تاکنون درباره رابطه خداوند با ثروت‌، درباره فراوانی ثروت در جهان و درباره دسترسی همه آدمها به منبع تمام نشدنی ثروت در جهان و درباره اینکه ثروت‌ها و نعتمت‌ها و فرصت‌ها هر روز در حال بیشتر شدن هست‌، درآمدم را ۳ برابر کنم؟

به این دلیل این را از شما می‌خواهم، زیرا وقتی باورهایم را اصلاح کردم، به وضوح دیدم ثروتی که همیشه فکر می‌کردم قرار است از راه‌های عجیب و غریب به دست بیاورم، درست در اطراف من بود و من از همان راه‌های بدیهی و با همان وضعیتی که داشتم، فقط با تغییر باور و شیوه نگرشم به ثروت‌، راه افزایش درآمدم را دیدم و به استقلال مالی رسیدم.

اگر وقتی این سؤال را پرسیدی، ایده‌هایی به ذهنت رسید که به تو احساس آرامش داد، فوراً آنها را بنویس و با تعهد و ایمان، حتماً آنها را اجرا کن. اگر نجواهای ذهنت شروع شد تا مأیوس شوی، تا به تو ثابت کند این امکان ندارد، به تو بگوید که بی خیالش شوی و دوباره تو را به خانه اول، به همان باورهای محدود کننده‌ی همیشگی برگرداند، بدان که اینها همان باورهای محدود کننده‌ای است که باید تغییر کنند.

پس، از محدود کننده ترین باور برای اصلاح شروع کن.

شما میتوانید دوره چند برابر کردن درآمد در یکسال از عباسمنش را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور انلاین گوش دهید.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

فایل ها رو پاک کردیم.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان دوره چند برابر کردن درآمد اثر عباس منش»

 1. رضا احمدی تلخابی

  سلام
  با تشکر از سایت خوبتون
  لطفا فایلهای مربوط به این دوره رو دوباره بزارین
  ممنون

 2. باسلام وخسته نباشی
  بابا این دوره که خودآفای عباس منش مجانی قرارداده پس چرافایلهاروحذف کردید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.