تری دی مکس و وی ری

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در 3D Max و vray – دانلود رایگان

همرسانی کنید

در این قسمت محصولی که تقاضای بالایی از سمت دانشجویان و مهندسان معماری را دارد به شما معرفی میکنیم. طراحی دکوراسیون داخلی خانه در 3D Max و VRay موضوع این مجموعه آموزشی می باشد.

تمامی کسانی که در رشته معماری تحصیل می کنند و یا شاغل هستند حتماً با نرم افزار 3d max آشنایی دارند. تری دی مکس معروف ترین و پرکاربردترین نرم افزار طراحی و مدلسازی سه بعدی بوده و از آن در طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین طراحی و تولید انیمیشن استفاده می گردد.

آموزش پروژه محور دکوراسیون داخلی در 3D Max و  V-Ray :

تفاوت این آموزش با سایر مجموعه های آموزشی نرم افزار 3d max پروژه محور بودن آن است. به نحوی که در ادامه می توانید ببینید در این فیلم آموزشی که به زبان فارسی تهیه شده و تولید سال 1397 شرکت مهندس یار می باشد، از ابتدا یک پروژه واقعی شروع شده و شما می توانید مراحل کار را در داخل نرم افزار 3d max مشاهده فرمایید.

تفاوت دیگر این آموزش با سایر مجموعه این است رندرینگ و نورپردازی در V-Ray هم در آن آموزش داده شده است. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از فیلم های آموزشی این مجموعه، به طور کامل مبحث طراحی دکوراسیون داخلی در 3d max و همچنین در ادامه نورپردازی در وی ری را با انجام یک پروژه واقعی یاد بگیرید.

در این پروژه قسمت داخلی سالن پذیرایی یک خانه با تمامی جزئیات شامل مبل، سقف ، موکت، در و پنجره ها و همچنین پارکت کف و چوب سقف مدلسازی و نورپردازی می گردد. همچنین فایل آبجکت ها و تکستچرهای مورد استفاده در این پروژه جهت استفاده در داخل پکیج قرار داده شده است.

توجه: این مجموعه مناسب افرادی است که آشنایی مقدماتی با نرم افزار 3d max را داشته و قصد دارند به مدلسازی دکوراسیون داخلی ساختمان در این نرم افزار تسلط پیدا کنند.

خرید این دوره به صورت قانونی

مشخصات مجموعه آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در 3D Max و V-Ray :

مولف این فیلم های آموزشی خانم شهره دهقانی کارشناسی ارشد مهندس معماری هستند. ایشان در حال حاضر مشغول فعالیت در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی و همچنین طراحی غرفه های نمایشگاهی هستند.

عناوین آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در 3D Max و V-Ray :

  • استفاده از گزینه های موجود در geometry
  • نحوه ترسیم دیواره ها و کف و سقف در 3d-max
  • ترسیم سقف شیبدار
  • اضافه کردن دوربین به پروژه با استفاده از دستور Camera
  • استفاده از shapes
  • ترسم خطوط و منحنی ها
  • اضافه کردن متریال سفید در قسمت Rendering
  • استفاده از Boolean
  • مدلسازی شلف
  • نحوه استفاده از edit poly

  شما میتوانید دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در ۳D Max و V-Ray را به صورت رایگان از کانال سایت Bestieideas دانلود کنید. اگر ساکن ایران هستید بوق شکن را فعال نمایید.

  دانلود فایل – طراحی دکوراسیون داخلی

  همرسانی کنید

  4 دیدگاه دربارهٔ «آموزش طراحی دکوراسیون داخلی در 3D Max و vray – دانلود رایگان»

  1. پرایس اکشن حسینی
   اموزش های نرم افزار لومیون گروه لومین لند رو اگه ممکنه بذارید تو سایت

  2. سلام لطفاً بگید چجوری این فایل ۵۰۴رو استفاده کنیم چون هرکار کردم نشد لطفاااااااااااااا کمک کنید
   باتشکر

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.