دوره جزیره گنج

دوره جزیره گنج از سوده هروی – دانلود رایگان

همرسانی کنید

دوره جزیره گنج از سوده هروی

دوره جزیره گنج – نکته: این دوره پیش نیاز دارد که پیش نیاز آن حداقل دوره جذابیت درونی و یا گذراندن دوره جذابیت و دوره از عزت نفس تا اعتماد به نفس می‌باشد.

دوره جزیره گنج در عین اینکه ریشه مسائل شما رو جستجو میکند و بهش پاسخ و راهکار میدهد، در عین حال با تمرین هایی که دارد میتواند حالِ شما رو دچار تحول کند،‌ در میابید که چه مسائلی در درون من بوده و هست که احساس شادی و رضایت را از من میرباید.

سوده هروی درباره قانون جذب میگوید:

اگر چیزی را میخواهید و به آن نمیرسید تلاش میکنید و نتیجه عکس میگیرید، در این دوره متوجه میشوید که بخشی از روان شما چطور مانع شده و اجازه نمیدهد خواسته شما محقق شود با راهکار های این دوره میتونید زندگی جدیدی بسیازید که با کیفیت تر و با موفقیت های بیشتری در حوزه های مختلف همراه باشد.

نظرات درباره دوره جزیره گنج:

من دقیقاااااا مو به مو با همچین رفتارای درگیر بودم و ازدواج کردم و چهارسال عمرم به پاش حروم شد و الان بعد از تهیه دوره جزیره گنج من خیلی به این آدم وابسته بودم و نمیتونستم فراموشش کنم که واقعاا دیگه بریده بودم.

حس میکردم دارم نابود میشم از ی طرفم همه اون حسای که همش کاری میکنه که فک کنم من مقصرم رو بهم میده خودشم هیچ تلاشی تغییرش نمیکرد تا اینکه تصمیم نهاییم رو برای جدایی گرفتم و الان دارم واقعا نفس راحت میکشم نمیخوام ترغیبتون کنم به جدایی اما واقعا میخوام که هر کسی در هر مرحله از زندگیش که هست این دوره ها رو تهیه کنه میتونه بهترین تصمیم رو برای خودش بگیره ممنونم از شما

 

برای دانلود و خرید قانونی این دوره از سایت رسمی ایشان کلیک کنید.

شما میتوانید دوره جزیره گنج از سوده هروی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

فایل های این مجموعه به درخواست رسمی سایت زندگی سالم از سایت برداشته شد.

همرسانی کنید

7 دیدگاه دربارهٔ «دوره جزیره گنج از سوده هروی – دانلود رایگان»

  1. ادمین چرا وقتی خانم هروی ناراضی هستند شما وویس های ایشون را گذاشتید، اینکار خلاف قانون و شرع هست

  2. دوره از جدایی تا تعالی خانم هروی
    شدیدا شدید مورد نیاز هست.. برای رضای خدا بزارین.. جان ما!!

  3. لطفا دوره از جدایی تا تعالی خانم هروی با ترس داره احترام به خود رو هم بگذارید خیلی ممنونم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.