درس غیرحضوری جذابتر شدن و محبوبتر ماندن

دوره جذابتر شدن و محبوب ماندن از علیرضا شیری | دانلود رایگان

همرسانی کنید

به درخواست رسمی وبسایت دکتر علیرضا شیری از سایت حذف شد.

رابطه عاطفی در زندگی هر کسی مهم است.

نداشتن رابطه خوب عاطفی، بسیاری از دستاوردهای زندگی را بدطعم میکند.

خلوتهای تلخ مردان و زنان موفق، اکثرا محصول بلد نبودن مفاهیم ارتباط عاطفی است.

ما در کشورمان آموزش نمیبینیم که با عشق چه کنیم، اکثرمون با آزمون و خطا بهترین فرصتهای رشد عاطفی مان را با تلخی و کدورت و رنجیدگی به پایان میبریم.

از سوی دیگر داشتن سواد عاطفی، احترام همه را برای شما بر می انگیزد است.

دکتر شیری در این آموزش غیرحضوری، حاصل ۱۶ سال تجربه دقیق بالینی و مطالعاتی و کلاسداری را ارائه میکند نه با ادعای یک معجزه و سایر کلمات تبلیغاتی و …. بلکه به معنی آغاز یک تحول عاطفی منطقی در زندگی

چند عالم داریم در وجود انسان:

 • عالم جسم
 • عالم خیال
 • عالم وهم
 • عالم عقل

عاشقى متعلق به عالم خیال و وهم است، یعنى ما صفاتى را به کسى نسبت میدهیم که شاید وجود نداشته باشد و بعدا در طول رابطه است که واقعى میشود.

 این یک کیس واقعیست، شاید مساله شما هم باشد:

 من یه مشکلی دارم  اینکه همیشه اگر کسی بخواد برای شروع یه رابطه عاطفی بهم نزدیک شه احساس  میکنم کم ام براش و خسته کننده بشم کم کم! و این ترس من و عقب میکشونه, با  آدمای اطرافم مشکل خاصی ندارم,حتی میتونم بگم تمام سعی ام رو میکنم که  همیشه باشم و کمک کنم اما این احساس کم بودن و ترس از به مرور خسته کننده  شدن تو رابطه عاطفی داره من و آزار میده. 

یعنی از ترس پس زده شدن  REJECTION FEAR ، وارد هیچ رابطه ای نمیشوید (نه از روی اعتقاد یا…).  بپذیریم که هیجان اولیه بنا نیست به همان شدت در یک رابطه سالم، ادامه  یابد، من فکر میکنم تجربه ای از این دست که نوشته ای قبلاً داشته ای و  برات حل نشده و استرس تکرارش برات مونده.

حتماً باید تفکیک کنی و به خودت  فرصت بدهی و نترسی که حتمی این پیش بینی رخ بده ، مراقب هم باید باشی یه  وقت ناخودآگاه رفتارهای ضد مرد نشان ندهی که چک کنی طرف چقدر نحس بازی تو  را تحمل میکند. پسران خوششون نمیاد هی آزموده بشوند.

همانطور که میبینید در این کیس داشتن نبوغ عاطفی و بلد بودن تکنیکهاى پیشرفته محبوبیت  (درس گفتار ۹)  و همچنین دانستن رفتارهاى ضد جذابیت مردانه و زنانه (درس گفتار ۱۱) به فرد کمک می کرد تا رابطه عاطفی خود را بهتر مدیریت کند.

چرا برخی افراد خاص نسبت به دیگران به موفقیت بیشتری دست پیدا می‌کنند؟

چه چیزی در مورد نحوه  رفتار و تعامل این دسته از افراد نهفته است و یا به عبارت دیگر آنها چگونه  عمل می‌کنند که نسبت به همکاران خود موفقترند؟

معمولا دلیل موفقیت آنها هوش عاطفی (EQ) یا Emotional Quotient و یا به عبارتی دیگر توانایی آنها در شناسایی و مدیریت عواطف خود و دیگران است.

در درس گفتار ۱و ۲  بطور مجزا در مورد نبوغ  عاطفى و بخش های مختلف هوش عاطفی صحبت شده است.

خرید این دوره به صورت قانونی از سایت خانه توانگری

چند روش عمده و مهم وجود دارد که افراد  موفق با هوش عاطفی بالا می‌توانند زندگی خود را مدیریت کرده و شما هم  می‌توانید این نکات را بکار گیرید زیرا EQ امری اکتسابی است.

برقراری تعادل میان کار و زندگی
✍️افرادی که بیش از حد کار  کرده کرده و هیچ استراحتی به خود نمی‌دهند و یا به همین اندازه روی روابط  فردی خود تمرکز می‌کنند معمولا پیش از آنکه به توانایی‌های بالقوه‌ی خود  برسند، در میانه‌های راه کم خواهند آورد. برعکس کسانی که به اندازه کافی  کار نمی‌کنند نیز به جای خاصی نخواهند رسید.

اولین قدم در EQ خودآگاهی است:

بدین معنا که بدانید چقدر باید کار کنید  – و بر روی کار خود تمرکز کنید – شما می‌توانید همین روش را در زندگی خود  نیز بکار برده و مرزهای خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهید بدون اینکه بیش  از حد از خود کار کشیده و بازی را نیمه‌کاره رها کنید.

در درس گفتار ۵ بطور مفصل در مورد پنج بیسوادى عاطفى و نحوه چک کردنش صحبت شده است

 

شریک خود را توانمند سازید
✍️پیداکردن یک شریک خوب و  مناسب بخش مهمی از دستیابی به تعادل عاطفی است. آن شخص باید شما را  متعادل‌کرده، بخش ناقصتان را تکمیل کرده و به خوبی شما را توانمند سازد.  آنها تنها زمانی می‌توانند این کار را انجام دهند که شما نیز به نوبه خود  همین کار را با آنها بکنید.

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

وقتی سواد عاطفی مان را بالا می بریم، کارمند بهتری می شویم؛ مدیر محبوب تری می شویم. اگر در کار خدماتی هستیم، بهتر نیاز مراجع خود را می فهمیم و طبیعتا وفاداری مشتریان مان بیشتر می شود. دوره نبوغ عاطفی از ما پدر، مادر، همسر، دوست و نیروی بهتری می سازد. احتمالا یکی از بهترین سرمایه گذاری های زندگیمان این است که روابط عاطفی مان قوی تر شود و خدا نکند که به خاطر ندانستن این مهارت ها که هرگز در طول دوران تحصیلی مان به ما یاد داده نشد؛ گرفتار بشویم. آن روز می خواهیم خیلی از داشته های زندگیمان را بدهیم که رابطه عاطفی مان را بهبود ببخشیم. گاهی اوقات حسابگری وسواسی از روی عقلانیت محض نیست بلکه از روی ندانستن اهمیت هاست.

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

نبوغ عاطفی چگونه تعریف می شود و آیا ذاتی است؟ در این آموزش چه خواهید آموخت؟چقدر بلدید احساس تان را منتقل کنید؟نبوغ عاطفی به درد چه روابطی می خورد؟ انواع رابطه کدامست‌؟وقتی در یک رابطه حالمان خراب می شود، چه کنیم؟پنج بی سوادى عاطفى را چک کن نداشته باشى و راههاى عالى محبوبیتجلوى محبت اشتباه را حتما بگیر!
شما میتوانید دوره جذابتر شدن و محبوب ماندن از علیرضا شیری را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

دانلود فایل های صوتی:

دانلود فایل نهم: کلیپ مرتبط

دانلود جزوات:

همرسانی کنید

38 دیدگاه دربارهٔ «دوره جذابتر شدن و محبوب ماندن از علیرضا شیری | دانلود رایگان»

 1. سلام . خواهشا لطفا دوباره فایل ها رو بارگذاری کنید. من چند وقت نبودم. همه دوره های دکتر شیری رو بزارید.

 2. سلام ممنون از دوره هایی که رایگان برای ما میزاری لطفا دوره مسیر زندگی وشفای زنانگی از دکتر علیرضا شیری رو قرار بدین
  ممنون

 3. سلام این دوره را دوباره هم دوباره بزارین لطفا تازه یاد گرفتم از سایت دانلود کنم همیشه میزاشتین انلاین متاسفانه از دستم میرفت

 4. بنظرم بهترین آموزگار در ایران دکتر علیرضاآزمندیان هستن اگ پکیچ های ایشون رو بزارین بهترین کارو کردین ?

 5. سلام دوستان خواهشن کسی دوره اقای بهنام شمس و داره بفرسته برای ادمین بزاه یا برای خود من بفرسته ممنون میشم

 6. سلام
  اقا خواهشا دوره دوم پیج persian attractive men رو بزارید،دوره اولشو گوش کردم و الان شدیدا دنبال ادامه مطالب هستم و همچنین از سایت خوب و مدیریت عالیتون سپاس گزارم

 7. سلام و تشکر از زحمات شما
  قسمت های 15، 16 و 17 این مجموعه ظاهرا اخیرا منتشر شدن. ممنون میشم اونها رو هم قرار بدین داخل سایت

 8. سلام خسته نباشید خدمت ادمین محترم. ای کاش زحمت بکشید و ترم یک عزت نفس سوده هروی رو هم در کانال قرار بدین. سپاس

 9. ادمین تورو خدا دوره ی کامل عزت نفس تا اعتماد به نفس سوده هروی رو بدار ناقص گذاشتی هم ترم یک و هم ترم دو رو لطفاااا بذار

 10. دوره های مهرداد آقاجانی به خصوص تقویت زنانگی رو اگه بذارید همه دخترا دعاتون میکننا?منم دعاتون میکنم ?

 11. ادمین خیلی مهربونی? لطفا شفای زنانگی و رازهای زنانگی و مردانگی( آرکاتایپ) دکتر شیری را هم بذار.???

 12. سلام. لطفا دوره پیشرفته کوانتومی محمد افلاکی و یا صنم رشیدی رو می گذارید. ممنون و خسته نباشید

 13. سلام آدمین عزیز
  ازت خیلی سپاسگزارم به خاطر این دوره❤️❤️
  و یک چیز ازت خواهش دارم که مجری تبلیغات گسترده چیه و اگه دوره ای داره به کانال بزارید??

 14. سلام لطفاً دوباره بزارید من درگیر غم بزرگی بودم نشد دانلود کنم
  اگر امکانش هست DLM های ارشد روانشناسی بالینی رو بزارید بشدت نیاز هست سپاسگزارم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.