دوره های ماهان تیموری

دانلود رایگان – دوره کسب ثروت و آرامش از استاد ماهان تیموری

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت استاد ماهان تیموری این فایل ها از سایت برداشته شد.

کسب ثروت و آرامش ماهان تیموری

 

این دوره به صورت حضوری در سال ۱۳۹۵ در شهر تهران و در سالن اسوه برگزار شده است. فایل های این دوره ضبط شده همان جلسات می باشند.

این پکیج در ۱۲ ماه آموزشی بصورت کامل و مرتب شده ارائه شده است. این نسخه با کیفیت ترین و کامل ترین نسخه می‌باشد.

با قابلیت استفاده بر روی کامپیوتر، لب تاپ، تلویزیون و…. بدون نیاز به اپلیکیشن یا برنامه ایی خاص.

قسمتی ازصحبت های ماهان تیموری در سمینار کسب ثروت و آرامش

 

نگاهی متفاوت به انسان:
اگر رگهای خونی مغز یک انسان را باز کنیم و کنار هم قرار دهیم، چهار دور دور کرۀ زمین می چرخد. برای اینکه شگفتی های موجود در یک نوزاد را بتوانیم بنویسیم، نیاز به دو میلیون برگه A4 داریم. کامپیوتر ناسای آمریکا در هر ثانیه ۴میلیون محاسبه انجام می دهد، اگر صد سال کار کند و در هر ثانیه ۴ میلیون محاسبه انجام دهد با یک ثانیه مغز انسان نمی تواند برابری کند و این قدرت مغز انسان را نشان می دهد.
افراد زیادی که هیچ تلاشی برای رشد و تغییر زندگیشان نمی کنند دلیل آشفتگی ها و بدبختی های زندگیشان را تقدیر الهی می دانند در حالی که در روایت های زیادی مشاهده می کنیم که تقدیر انسان بر حسب انتخابهای خودش در مراحل مختلف زندگیش می باشد.

شخصی در جنگ صفین پیش پیامبر گرامی(ص) می آید و می گوید: ای رسول خدا این که من امروز به میدان جنگ آمدم تقدیر من بوده یا نه؟ حضرت می فرمایند: بخدا قسم از تپه ایی بالا نرفته ای وشمشیری نزدی مگر اینکه تقدیر تو بوده است. پیر مرد ناراحت می شود، گریه می کند و می گوید منفکر کردم خودم با خواست خودم به جنگ با کفار آمده ام، بی خبر از اینکه در تقدیر من بوده است وباز حضرت می فرمایند: پدر جان در زندگی شما در گذشته، متغییرهای زیادی وجود داشته است که شماخودت انتخاب کردی که انتهای آن انتخاب ها به این جا رسیده است، انسان به هر جا می رسد خودش انتخاب کرده است.
اگر انسان از صد در صد از توان مغزش استفاده کند، به راحتی می تواند دو میلیون جلد کتاب ۵۰۰ صفحه ای را به مغزش و حافظه بلند مدتش بسپارد و اگر انسان از پنجاه درصد از توان مغزش استفادهکند، به راحتی ده ها دکترا و لیسانس بگیرد. علم امروز می گوید که انسان فقط از ۱۲درصد از توان مغزش استفاده می کند. تحقیقات نشان داده که نابغه ها از ۲۰درصد از مغزشان استفاده کردند؛ مانند: پرفسور حسابی- ابوعلی سینا

پیام هایی که به مغز وارد و روزها پشت سرهم تکرار می شوند به باورهایی تبدیل می شوند که این باورها، دستورالعمل هایی برای عملکرد انسان صادر می کنند و انسان بر طبق عملکردهایش زندگی اشرا می سازد. پس انسانها چه باورهایی دارند که در حوضۀ ثروت هیچ کاری نمی توانند انجام دهند و همیشه مثل یک دایره فقط به دور خود می چرخند و هیچ رشدی ندارند.
باورهای محدود کننده انسان بسیار زیاد است که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

اولین باور محدود کننده :

دنیا محدود است؛ باید در گذشته پول در می آوردیم، در دنیای امروز دست زیاد شده! در حالی که مادر جهانی زندگی می کنیم که خداوند حاکم آن است، خداوند ثروتمندی که مهربان است و هیچمحدودیتی ندارد.

این محدودیت ها در ذهن ماست و همین محدودیت ها باعث می شود انسان ها به ثروت دست پیدا نکنند. در مغز انسان قسمتی است به نام RAS که کارش فیلتر کردن اطلاعات است، ۹۹/۹درصد اطلاعات جهان هستی را برای ما فیلتر می کند و فقط یک دهم از این اطلاعات را انسان ها میتوانند ببینند و این یک دهم هم اطلاعاتی است که منطبق با باورهای انسان است.

مثلاً اگر شما باوری داشته باشی که هیچ کاری نیست که شما به ثروت برسی در واقع شما هیچ کاری را نمی بینی که شما رابه ثروت برساند؛ چون مغز شما اجازه نمی دهد که آنها را ببیند و به ثروت و به آرامش بیشتری دست پیدا کنی.

دومین باور محدود کننده:

بعضی ها فکر می کنند اگر ثروتمند شوند از خانواده هاشون دور می شوند و این باعث میشه دنبال ثروت نباشند در حالی که در جاهایی در همین ایران می بینیم که ثروتمندهایی که کارآفرینی کرده اند ودست حمایتشان را روی سر فامیل هم کشیدند و افراد فامیل از طریق آنها کسب روزی حلال می کنند واین باور را تو باید در خودت ایجاد کنی که نه تنها از خانواده ام با کسب ثروت دور نمی شوم بلکه میتوانم به آنها خدمتی هم بکنم.

سومین باور محدود کننده:

خیلی ها دلیل ثروتمند شدن دیگران را در این می بینند که از طریق رسیدن ارث به آنها ثروتمند شدند؛در حالی که تحقیقات ثابت کرده ۸۰ درصد از ثروتمندان جهانی میلیونرهای خود ساخته هستند و این افراد کسانی هستند که تلاش کردند و جهان هستی راهش را به آنها نشان داده است.

اگر انسان از نظر مالی قوی شود، هم اعتماد به نفس، هم اقتدار بدست می آورد و در هیچ مرحله اززندگیش تحقیر نمی شود. همین یک جمله کافی است که انسان را بلند کند تا برای زندگی خویشکاری کند( تحقیر نشدن).

* چرا بعضی ها به هدفهاشون می رسند و بعضی ها نمی رسند؟

آنهایی که به اهدافشون می رسند سه تا “چ” را در زندگی رعایت می کنند؟
چ 1) چه می خواهید؟ آیا تا به حال مکتوب کرده اید که چه می خواهید؟ اگر انسان نداند که چه می خواهد در جهت رسیدن به آن حرکت هم نمی کند و اگر حرکتی نکند اتفاقی هم صورت نمی گیرد و جوابی هم نمی گیرند.

چ 2) چرا می خواهی به این هدف برسی؟ آیا این چیزهایی که می خواهی آرزو است یا توهم یا اینکه واقعاً چرایی هایی قوی داری برای یک زندگی ایده آل؟ اگر در طول مسیر به موانعی برخورد کردی، آیا چرایی تو این قدر قوی است که از روی آن مانع رد شوی؟

چ 3) چطور آن را بدست بیاورم؟ خداوند رحمان درون مغز انسان چیزی قرار داره به نام RAS که به شما نشان می دهد که چطور و چگونه به آن چیزی که دوست داری دست پیدا کنی؟ نعمتها و موقعیتها را بهت نشون می ده.

خداوند منتظر که ما قدمی برداریم تا او ده قدم برای ما بردارد. خدا به تلاش انسان پاسخ می دهد و اگرشما به جایی نرسیدی مطمئن باش که تو از درون مشکل داری نه خدا!

خداوند می فرماید: من نزد گمان بنده ام هستم- خداوند اسرار کننده به دعا را دوست دارد. آیا ما چقدربه خدا اسرار کردیم؟ چقدر به دنبال ایده هایی که به ما داده رفتیم؟ ما باید قوی باشیم اگر قوی نشیم و ضعیف بمونیم در این دنیا پایمال خواهیم شد؛ چون برای هر نیاز زندگی ات باید جلوی دیگران تحقیر شوی..

شما میتوانید پکیج کسب ثروت و آرامش استاد ماهان تیموری به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور آنلاین گوش دهید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

  • پارت اول
  • پارت دوم
  • پارت سوم
  • پارت چهارم
  • پارت پنجم
  • پارت ششم
  • پارت هفتم
همرسانی کنید

4 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان – دوره کسب ثروت و آرامش از استاد ماهان تیموری»

  1. سلام و عرض ادب , بنده تازه الان با سایتتون آشنا شدم , سایتتون فوق العاده ست , اشخاصی جدیدی که مثل بنده حقیر تازه وارد سایتتون شدیم چطور باید فایل های پاک شده قبلی رو ببینیم . حتی توی کانال تلگرامتون هم پاک شده ست . هیچ راهی وجود نداره ؟ با سپاس فراوان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.