دوره کلمات کلیدی پولساز در سئو

دوره کلمات کلیدی پولساز در سئو | دانلود رایگان

همرسانی کنید

کلمات کلیدی را پیدا کنید که باعث افزایش فروش سایت‌تان میشود
مخاطبین: افرادی که صاحب سایت و کسب و کار اینترنتی هستند و میخواهند فروش سایتشان را بالا ببرند. افرادی که به دنبال پیدا کردن کلمات کلیدی پربازدید و راحت هستند.
مدرس: محمد جراحی
فرمت: فیلم (Full HD)

 

از انتخاب کلمات کلیدی پولساز تا افزایش فروش سایت

محصول انتخاب کلمات کلیدی پولساز درباره انتخاب کلمات کلیدی است که باعث افزایش فروش و درآمد سایتتان می شود . با انتخاب کلمات کلدی هوشمند میتوانید کاربرانی را وارد سایتتان کنید که حاضر هستند بابت محصولات و خدماتتان به شما پول بدهند.

اگر دوست دارید که ترافیک عظیمی را وارد سایت تان کنید و از همه مهمتر کاربرانی را جذب سایتتان کنید که مایل هستند از محصولات شما استفاده کنند. از همه مهمتر برای رتبه گرفتن روی کلمات کلیدی هدفتان نیازی نیست سخت تلاش کنید. کلماتی که مشتریانتان در گوگل جستجو میکنند کلمات کلیدی راحتی هستند که می توانید مثل آب خوردن روی آنها رتبه بگیرید.

انتخاب کلمات کلیدی یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل سئو سایت است که اگر با دقت کامل انجام دهید می توانید کلمات کلیدی را پیدا کنید که مخاطبان و مشتریانتان در گوگل جستجو میکنند. وقت این کلمات را به درستی پیدا کنید و روی این کلمات رتبه بگیرید افرادی که از این طریق وارد سایتتان میشوند مشتریان شما هستند.

ولی اگر این کار را به درستی انجام ندهید مخاطبان و مشتریان زیادی را از دست خواهید داد و در حال تقدیم کاربران خودتان به رقیبانتان هستید.

محصول انتخاب کلمات کلیدی پولساز در سئو یک محصول جامع و کامل برای انتخاب بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی در سئو سایت شما است تا بتوانید بهترین کلمات کلیدی که کاربرانتان جستجو می کنند را پیدا کنید و روی آن کلمات کلیدی به رتبه اول گوگل برسید.

انتخاب کلمات کلیدی پولساز

با انتخاب درست کلمات کلیدی در سئو میتوانید درآمدتان را چندین و چند برابر کنید. چون مشتریان شما عباراتی را در گوگل جستجو می کنند که باعث افزایش فروش سایت و درآمد اینترنتی شما می شود و اگر شما این کلمات را انتخاب کنید میتوانید افرادی که حاضر هستند بابت محصول و خدمات تان به شما پول بدهند را وارد سایت تان کنید.

اگر دوست دارید بدون اینکه با رقیبانتان رقابت کنید و ترافیک عظیمی را وارد سایتتان کنید و با کمترین زحمت ممکن رتبه یک گوگل را کسب کنید این دوره یک نقشه عملی و کامل برای شما است.

همانطور که میدانید مهمترین و اصلی ترین مرحله سئو که باید به درستی انجام شود انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. اگر کلمات کلیدی مناسب را انتخاب نکنید و هر چقدر هم ترافیکی سایت تان افزایش پیدا کند هرگز فروشی داخل سایتتان اتفاق نمی‌افتد و درآمدتان افزایش پیدا نمی کند.

پس برای این که بتوانید درآمد سایتتان را افزایش بدهید و کاری کنید که مخاطبان و کاربرانی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند خیلی راحت شما را پیدا کنند باید به درستی کلمات کلیدی سایتتان را انتخاب کنید.

در این محصول به شما به صورت کاملا عملی تکنیک هایی را یاد خواهیم داد که می توانید همزمان با مدرس دوره کلمات کلیدی پولساز و صحیح را انتخاب کنید.

یکی از مشکلات بزرگ سایت های فروشگاهی که به درآمد بالایی نمی رسند این است که کلمات کلیدی شان را به درستی انتخاب نمی‌کنند و تمرکزشان بر روی عباراتی است که کاربرانشان آنها را جستجو می‌کنند ولی خرید نمی‌کنند.

بسیاری از افرادی که با من تماس میگیرند و کلافه هستند بابت اینکه ترافیک زیادی دارند اما فروش آنها بسیار کم است. وقتی فهرستی از کلمات کلیدی هدفمند و مناسب را در اختیار آنها قرار میدهیم و روی آن کلمات رتبه میگیرند فروش آنها چندین و چند برابر می شود. که در این محصول به صورت کاملاً جامع و تخصصی شما را با تکنیک های کاملا عملی برای انتخاب کلمات کلیدی پولساز در سئو آشنا میکنم.

البته علاوه بر این که به شما یاد میدهیم چطور بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی تان را پیدا کنید تکنیک هایی را به شما خواهم گفت که داخل کلمات پر رقابت و سخت هم رتبه بگیرید و ترافیک سایت تان را به صورت چشمگیری افزایش دهید.

آنچه در این محصول یاد خواهید گرفت

 • انتخاب کلمات کلیدی که مشتریان و کاربرانی که قصد خرید از شما را دارند
 • ساخت یک جایگاه تجاری خوب و عالی برای کسب و کارتان
 • آموزش انتخاب کلمات کلیدی که باعث افزایش فروش و درآمد شما می شود
 • استراتژی قدرتمند برای رتبه گرفتن در کلمات کلیدی سخت و خیلی سخت
 • سنجش میزان سختی کلمات کلیدی به صورت کاملا عملی
 • آموزش ساخت پلن حرفه ای برای کلمات کلیدی
 • آموزش کاملا عملی تحلیل و بررسی رقبا
 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی
 • افزایش نرخ تبدیل با انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 • پیدا کردن کلمات کلیدی حرفه ای برای مقالات سایتتان
 • پیدا کردن کلمات کلیدی راحت که تعداد سرچ زیادی در ماه دارند
 • کار با ابزار های رایگان و روش های مدرن ن برای پیدا کردن این کلمات
 • نکات مهم و تخصصی که در هنگام تحقیق کلمات کلیدی باید بدانید
 • به طور حرفه ای و کامل شما را با تحقیق کلمات کلیدی به صورت کاملا عملی و مفصل آشنا خواهیم کرد
 • و…

این محصول مناسب چه افرادی است؟

این محصول مناسب افرادی است که کسب و کار اینترنتی حرفه‌ای دارند و میخواهند درآمدشان را چندین و چند برابر کنند. افرادی که قصد دارند ترافیک سایت شان را افزایش بدهند و کلمات کلیدی را برای سایتشان انتخاب کنند که سرچ زیادی دارند اما هیچ رقابتی در آنها وجود ندارد.

البته در این دوره تکنیک هایی را آموزش داده ام که با انتخاب کلمات کلیدی درست می توانید در کلمات سخت و خیلی سخت مرتبه بگیرید. این دوره مناسب افرادی است که تولید کننده محتوا هستند اما نمی دانند روی چه کلماتی کار کنند. این دوره مناسب افرادی است که می‌خواهند به سرعت نتایج خوب و عالی بگیرند.

چرا این محصول مناسب شماست؟

شما با استفاده از این محصول می توانید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که رقیبانتان روی آن ها کار نمیکنند ولی سرچ زیادی می خورند و خیلی ساده و راحت می توانید داخل آن کلمات رتبه بگیرید و فروش سایت تان را چندین برابر کنید.

این دوره مانند یک نقشه گنج برای شما است تا بتوانید عباراتی را پیدا کنید که خیلی ساده در آن ها رتبه های یک گوگل را کسب کنید و ترافیک زیادی را وارد سایت تان کنید.

اگر بخواهید در سئو سایت تان موفق شوید و در هزینه ها و زمان شما صرفه جویی شود باید کلمات کلیدی تان را به درستی انتخاب کنید.

خرید این دوره به صورت قانونی

در این دوره آموزشی محمد جراحی متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ به صورت کاملا عملی و حرفه ای به شما آموزش می دهد که چطور با استفاده از کلمات کلیدی وارد ذهن مشتریان تان شوید و بتوانید به آسانی محصولات و خدماتتان را به آنها بفروشید.

البته علاوه بر این موضوع به شما استراتژی یاد خواهیم داد که بتوانید در کلمه سخت و خیلی سخت هم رتبه بگیرید. اگر کلمات کلیدی تان را به درستی انتخاب کنید میتوانید در کلمات کلیدی پر رقابت رتبه های اول گوگل را کسب کنید. اما هدف اصلی ما در این دوره این است که به شما آموزش بدهیم چطور کلمات کلیدی را انتخاب کنید که مشتریان تان آنها را جستجو می کنند.

در این محصول به طور کامل کار با ابزار های حرفه ای و مدرن مثل گوگل کیورد پلنر و ابزارهای دیگر را به شما آموزش خواهیم داد که بتوانید به درستی از آنها در تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید.

با این محصول مشکل سئو سایت‌تان را حل کنید

در این محصول به صورت کاملا عملی یاد خواهید گرفت که کلمات کلیدی را پیدا کنید که خیلی ساده و راحت در آن ها رتبه بگیرید و در هزینه و زمان شما به شدت صرفه جویی می شود.

هدف اصلی از انتخاب کلمات کلیدی این است که کاری کنید که مخاطبان و کاربرانی که به محصول و خدمات شما نیاز دارند با یک جستجوی ساده شما را پیدا کنند و حاضر شوند بابت محصولات و خدماتتان به شما پول بدهند که این کار باعث افزایش درآمد شما می شود.
همین حالا این محصول فوق العاده و عالی را تهیه کنید و با بکارگیری استراتژی های گفته شده در این دوره ترافیک هدفمند را وارد سایت تان کنید و ورودی سایت تان را چندین برابر کنید.

 

این دوره آموزشی کاملا عملی و پروژه محور است. یعنی مدرسه دوره به صورت کاملا عملی و پروژه محور از 0 تا 100 انتخاب کلمات کلیدی پولساز را به شما یاد می دهد. این دوره به صورت دائم و همیشگی آپدیت می شود و پروژه های عملی جدید به این محصول اضافه می شود.

مطمئن هستم با شرکت در این دوره می توانید کسب و کارتان را متحول کنید. در این شرایط که هم از مشتریان کم ناراضی هستند می توانید کاری کنید که مشتریان تان خودشان شما را پیدا کنند و قطعاً در آن لحظه از شما خرید کنند.

شما میتوانید دوره کلمات کلیدی پولساز در سئو را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieidea دانلود کنید.

لینک دانلود – به زودی…! ارجاع به تلگرام

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «دوره کلمات کلیدی پولساز در سئو | دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.