درس غیر حضوری پیشگیری و بهبود رابطه عاطفی پس از لغزش و خیانت

پیشگیری و بهبود رابطه عاطفی پس از لغزش و خیانت دکتر علیرضا شیری | دانلود رایگان

همرسانی کنید

اگر رابطه عاطفى خوب بخواهیم بسازیم، لازم داریم مفهوم خیانت و لغزش و تعهد را دقیقا بشناسیم و حرکت اشتباه نکنیم.

 

اکثرا فکر میکنند تنوع طلبى علت اصلى لغزش عاطفی است؛ در حالیکه سهم خشمهاى پنهان بیشتر است.

ما براى روابط مان اکثرا از جایى میخوریم که دستکم میگیریم.
دعواشون شده، از “شیوه هاى ناکارآمد” دارند استفاده میکنند:
❌نحس بازى ❌قهرهاى طولانى ❌بی محلى به یار ❌ همزمان قهقهه عصبى با رفقا و متاسفانه هنوزم زندگیشون افتضاحه و مساله هم خیر سرشون سر جاشه و بازم همون شیوه هاى ناکارآمد رو ادامه میدهند.  خب عزیز من! فاز بعدى رابطه تون، افت تعهد و لاس زدن و لغزش و خداى ناکرده خیانته و تو اصلا حواست نیست که چه جهنمى دارى واسه خودت سفارش میدى.
یک جایى باید نشست و رابطه را پاکسازى کرد از اشتباهات و چه بسا از بعضى روابط دست شست.

 

 

در رابطه ای که احترام، صمیمت فیزیکی، تعهد، هر سه در معرض آسیب هست و کسی هم تمایلی به اصلاحش نداشته باشد، متاسفانه لغزش یا خیانت یا طلاق مسیرهای بعدی میشوند، باید بالغانه بنشینید صحبت کنید.

 

 

برای خودتان مرزبندی دارید؟

 

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

هر آدمی یک خائن درون دارد که جایی پهلوی کودک درونش زندگی می‌کند و برخلاف کودک درون باید جلوی ابراز وجودش را گرفت، این یعنی هر آدمی ممکن است مرتکب خیانت بشود. پس این موضوع همیشه پرهیجان فیلم‌های خانوادگی و عامل مهم اکثر طلاق‌ های عاطفی و دادگاهی، ممکن است در هر زندگی‌ای رخ بدهد که گاهی دلایل ساده و پیش پا افتاده‌ای دارد. اما در برخورد با هر مشکلی باید راه‌ حل درست را انتخاب کرد آیا به شما خیانت میشود؟ چقدر احتمال دارد خیانت کنید؟ تفاوت لغزش و خیانت و راهکارهای پس از مواجهه به هر یک رنج ظالم بودن (خائن چه بکند تا تخریبهایش را تصحیح کند؟)

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

تفاوت لغزش و خیانت در چیست ؟داغ خیانت دیدگی را کاهش دهیدفضای دیجیتال چگونه بازی خیانت را تغییر داده است؟ ما چه کنیم؟با بلد بودن ارتباط ،داغ خیانت دیدگی را کاهش دهیدعوامل باعث خیانت می شوند؟ کدام مردان و زنان بیشتر مستعد خیانت هستند؟امکان خیانت کردن خود را ببینید.از تعهد جنسی تا تعهد اخلاقی اگر خیانت دیدید چه کنید؟ اگر خیانت کردید بهترین گزینه های بازگشت چیست؟گزینه های بازگشت بعد خیانت چیست؟ وقتی نفر دوم رابطه هستید چه کنیدشفابخش ترین راهکار پس از خیانت کردن و خیانت دیدن چیست؟راهکار هایی که به خیلی ها کمک کرده + پرسش پاسخاگر نفر دوم رابطه بودید چه اشتباهاتی را مرتکب نشوید؟
شما میتوانید دوره پیشگیری و بهبود رابطه پس از لغزش و خیانت از دکتر علیرضا شیری را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

لینک دانلود – به زودی…!

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «پیشگیری و بهبود رابطه عاطفی پس از لغزش و خیانت دکتر علیرضا شیری | دانلود رایگان»

  1. سلام دوره باز گردانی از پیج مرد الفا به شدت شنیدم لازمه برای کسایی که تو رابطن یا کات کردن اگه لطف کنید بذارید ممنون
    3>

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.