کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ

کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ از اریک کامرلینک – دانلود رایگان

همرسانی کنید

کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ نوشته اریک کامرلینک، به بررسی تأثیر کارها و رفتارهای کوچک و روزانه در شکل‌گیری نتایج بزرگ و مهم می‌پردازد و راهکارهایی برای نحوه انجام اعمال کوچک اخلاقی به صورت یک دستورالعمل آماده ارائه می‌دهد.

معرفی کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ

اریک کامرلینک (Eric Camerlynck) در اثر خود کوچک‌ترین اعمالی که شاید در نظر اول چندان مهم و تأثیرگذار نیایند را بررسی می‌کند. به عقیده او هر عمل کوچک و ناچیز شما برای تکامل مسیر اخلاقی‌تان تأثیرگذار است.

هر فرد در طول روز فرصت‌های فراوانی برای انجام اعمال کوچک دارد که ممکن است تأثیرات مهمی در زندگی‌اش ایجاد کنند. در کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ (L’éthique des petits actes)، تأثیر اعمال کوچک به صورت مثال‌های داستانی بیان شده‌اند. در این مثال‌ها کامرلینک به روایت اتفاقاتی می‌پردازد که هر یک وجه متفاوتی از تأثیر این اعمال کوچک را نشان می‌دهند.

همه انسان‌ها در طول روز کارهای مختلف و بسیاری را انجام می‌دهند. برخی از این اعمال به قدری کم‌اهمیت و ناچیز هستند که گاهی فراموش می‌کنیم چنین کاری را انجام داده‌ایم. با این حال کوچک‌ترین اعمال شما می‌توانند منجر به اتفاقاتی بزرگ و مهم شوند.

خرید این کتاب صوتی به صورت قانونی

به عقیده اریک کامرلینک بسیاری از اعمال کوچک شما بدون آنکه متوجه شوید می‌توانند بر اطرافیانتان تأثیرات ماندگار بگذارند. تا به حال فکر کرده‌اید که در طول یک شبانه‌روز یا 24 ساعت چقدر کارهای کوچک انجام می‌دهید؟ همین کارهای کوچک در رشد اخلاقی شما بسیار تأثیرگذار هستند و شما می‌توانید از این فرصت روزانه برای رشد فردی خود استفاده کنید. کامرلینک می‌گوید:

این اعمال کوچک ابزار اصلی خودسازی ما هستند.

کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ نثری ساده و روان دارد و مثال‌های تجربی گفته شده در آن، کمک می‌کند تا شما درک بهتری از تأثیر این اعمال داشته باشید. این اثر به شما می‌آموزد تا از کوچک‌ترین اعمال خود آگاه شده و در زندگی خود دقت بیشتری به خرج دهید.

در بخشی از کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ می‌شنویم:

این داستان مربوط به چند سال پیش است. یعنی وقتی دانشجو بودم و دوره‌ای را در خارج از کشور در یکی از دانشگاه‌های کالیفرنیا می‌گذراندم. هنگام ورود به آمریکا دانشجوی آمریکایی به نام گری مسئول استقبال از من شد. وقتی وارد کشور غریبی می‌شویم، جایی که نه کسی را می‌شناسیم و نه به آداب و رسومشان آشنایی داریم، کمی احساس گیجی می‌کنیم.

در این موقعیت اگر کسی مواظب حالمان باشد و دل‌گرممان کند بسیار خوشحال می‌شویم. تصور می‌کنم همه کسانی که شبی را در غربت گذرانده و با چنین حرکت محبت‌آمیزی روبه‌رو شده باشند، خوب بدانند که چه می‌گویم.

شما میتوانید کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ اثر اریک کامرلینک را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کرده یا به آن به طور انلاین گوش دهید.

همرسانی کنید

8 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی اعمال کوچک، نتایج بزرگ از اریک کامرلینک – دانلود رایگان»

 1. سلام خسته نباشید قوی میگم ممنون از کانال خوبتون ??
  فقط یه درخواست داشتم اگه امکانش هست پیکج رقص رو در کانال عالی تون قرار بدید ممنون میشم?

 2. بی نظیری?
  داداش لطف می‌کنی پکیج سلطان کنکور از والا سبط هم بزاری
  ما کنکوریا خیلی بهش نیاز داریم
  البته از هک خوابش هم بقیه می‌تونن استفاده کنن.
  دمت گرم

 3. درود ادمین گل خسته نباشید واقعا خسته نباشید ان شاء الله که همیشه سلامت و تندرست باشین سپاسگزارم ازتون که هر مطلب جدبد که میزارین به ایمیل میفرساین چون واقعا یه موقع هایی من تلگرامم باز نمیشه و از طریق ایمیلم متوجه میشم دستتون درد نکنه یه دونه ایی یه خواهشی داشتم ازتون لطفا دورهای بازگشت به عشق از آقای علی عربی رو هم بزارین لطفا اگه ممکنه این دوره هم بزارین لطفا ?

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.