ترم اول: کاشت (تغییر را تجربه کنید) در ترم اول با خود، خداوند و با زندگی در صلح و آشتی قرار می‌گیرم و با مسائل زندگی به شیوه‌ای جدید برخورد می‌کنم. مباحث اصلی ترم اول لایف‌پلاس: 
آموزش قوانین پایه‌ای کائنات و اصول اولیه تغییر، تمریناتی برای رسیدن به آرامش، برقراری ارتباط صحیح با خود و خالق، آشنایی با قانون نوشتن، تکنیک سئوال و…

دوره آموزش مهارت ‌های زندگی لایف ‌پلاس از استاد عرشیانفر – دانلود رایگان

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عرشیانفر از سایت حذف شد

در دورهٔ آموزش مهارت‌های زندگی «لایف‌پلاس» شما معنای واقعی زندگی را درمی‌یابید و با گذر از موانع ذهنی، در جنبه‌های مادی و معنوی زندگی رشد و پیشرفتی بی‌نظیر و شگفت‌انگیز خواهید داشت.

«زندگی کردن» را یاد بگیریم، نه «زنده بودن» را…

آگاهی‌ها و تمریناتی که در دوره آموزشی لایف‌پلاس فراگرفته و انجام می‌دهید، بر اساس جدیدترین آموزه‌های فیزیکی و متافیزیکی و با بهره‌گیری از تکنیک‌های خاص استاد سیدمحمد عرشیانفر در قالب ۷ ترم (هفت ماه) طراحی شده است.

ترم‌های آموزشی این دوره، به گونه‌ای تنظیم شده است تا هر چهار کالبد انسانی یعنی کالبدهای جسمی، ذهنی، عاطفی و روحی شما را به پیشرفتی عالی برساند. به همین دلیل است که با یادگیری مباحث و انجام تمرینات دورهٔ لایف‌پلاس، از دیدن رشد و پیشرفت بی‌نظیر خود شگفت‌زده خواهید شد.

ذهن شما چگونه با تغییر همراهی می‌کند؟

اگر در ذهن شما جملاتی از قبیل: وقت ندارم، این با عقاید گذشتگان من مغایرت داره، من شانس ندارم که اینها توی زندگی‌ام تاثیر بگذاره و جملات تضعیف کننده‌ای از این دست وجود داشته باشد، بایست بدانید که لازم است از اولین قدم مُچ باورهای محدود کننده را بگیرید، «از اولین قدم»… و تصمیم بگیرید که در مقابل، این جمله را به خود بگویید که:

من می‌خواهم و می‌توانم که زندگی‌ام را همانگونه که دوست دارم، خلق کنم.

اگر این تصمیم را دارید به شما تبریک می‌گوییم.
شما جزو انسان‌های موفق دنیا هستید که جرأت تغییر را در خود می‌بینید و این حقیقت مهم را دریافته‌اید که مهمترین سرمایه‌گذاری در زندگی، سرمایه‌گذاری روی آموزش خود است.

شما میتوانید دوره آموزش مهارت ‌های زندگی لایف ‌پلاس از استاد عرشیانفر را به صورت رایگان از کانال تلگرام سایت Bestieideas دانلود کنید.

برای دانلود فایل زیپ لایف پلاس از کانال تلگرام ما کلیک کنید. اگر ساکن ایران هستید، بوق شکن را فعال کنید.

همرسانی کنید

8 دیدگاه دربارهٔ «دوره آموزش مهارت ‌های زندگی لایف ‌پلاس از استاد عرشیانفر – دانلود رایگان»

 1. سلام ادمین عزیز
  پس کی فایل در سایت آپلود میکنی ، ما ها که به تلگرام دسترسی نداریم منتظریم
  بازم ممنون

 2. سلام واقعا خسته نباشید و ممنون بخاطر اینهمه دوره های عالی که میذارین.میشه لطفا دوره فن بیان و زبان بدن مریم مبارکی رو بذارین تو سایت؟خیلی لطف ‌میکنین

 3. سلام ادمین جان
  پس ما که به تلگرام دسترسی نداریم چی 🙁
  لطفا فایل زیپ داخل سایت آپلود کنید
  ممنون که به پیامم پاسخ مثبت میدید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.