جفری گیتومر

کتاب صوتی هنر متقاعد کردن دیگران اثر جفری گیتومر | دانلود رایگان

همرسانی کنید

هنر متقاعد کردن دیگران و رسیدن به خواسته‌ها نوشته‌ی جفری گیتومر، تو را به چالش می‌کشد و به رشد فردی‌ات در زمینه‌ی فکر کردن، برنامه‌ریزی کردن، نوشتن‌ و سخنرانی کردن به شیوه‌ای قانع‌کننده، کمک می‌کند.

هنر متقاعد کردن دیگران و رسیدن به خواسته‌ها (green book of getting your way)، به شما نشان می‌دهد چگونه خودتان را باور داشته باشید، چگونه اصول و روش‌های متقاعد کردن دیگران را بهتر بشناسید و با بهره گرفتن از آن‌ها به خواسته‌هایتان برسید، این اثر به شما می‌آموزد چگونه خودتان را برای رسیدن به خواسته‌هایتان آماده کنید، چگونه در جمع صحبت کنید، چگونه با نوشته‌‌هایتان دیگران را متقاعد نمایید و چگونه تا آخرین لحظه برای رسیدن به خواسته‌هایتان پایداری کنید، چگونه عنصر شیوایی بیان و چاشنی شوخ ‌طبعی را به کل این فرآیند اضافه کنید تا به نتیجه دلخواه‌تان دست یابید.

به شیوه‌ای که دیگران تو را متقاعد می‌کنند نگاه کن. آن‌ها از تو می‌خواهند کارهایی بکنی و اقداماتی انجام دهی و تو هم می‌کنی. به‌ راستی برای یادگیری مهارت‌های لازم در این زمینه چه روشی بهتر از ‌این که ببینی خودت چطور قانع می‌شوی، بعد بر اساس یافته‌هایت دست به اقدام بزنی‌ و تازه از انجامش لذت هم ببری.

کلید رسیدن به خواسته‌ها ‌این است که کاری کنی طرف مقابل بعد از ‌اینکه تصمیم گرفت مسئله‌ی مورد نظر را به شیوه‌ی تو ببیند، یا کاری را بنا بر میل تو انجام دهد، احساس خیلی خوبی در وجودش پیدا کند. برای رسیدن به ‌این منظور، باید دانست که «چطور» می‌شود به بهترین روش دیگران را قانع کرد و به خواسته‌های خود رسید.

جفری گیتومر (Jeffrey Gitomer) نویسنده آمریکایی، سخنران حرفه‌ای و مربی کسب و کار است که در زمینه فروش، وفاداری مشتری و توسعه شخصی به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کند. وی در همین زمینه سخنرانی‌های زیادی نموده و تالیفاتی نیز داشته‌ است.

گیتومر در دانشگاه تحقیقاتی وابسته به دولت، به‌نام «معبد» (Temple University or TU) حضور داشت، اما پس از پایان اولین سال تحصیلی، برای حضور در «مؤسسه گوته» در برلین، دانشگاه معبد را ترک کرد و به کشور آلمان رفت. گیتومر در مصاحبه‌ای با مجله تایم در مورد تحصیلات دانشگاهی خود اینگونه اظهار نظر می‌کند: «من شش سال نبودم. اما تمام برنامه‌های تحصیلی را به‌ طور کامل، با موفقیت به پایان رساندم».

ناظر شارلوت در مقاله‌ای تحت عنوان‌نامه هارون در دستانش تاریخ است او را این‌طور توصیف می‌کند: «او امروز یک استاد دانشگاه است که امپراتوری فروش را اختراع کرده‌ است»

شما هم اکنون میتوانید کتاب صوتی هنر متقاعد کردن دیگران اثر جفری گیتومر را به صورت رایگان از سایت BestieIdeas داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

این فایل ها پاک شدند.

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی هنر متقاعد کردن دیگران اثر جفری گیتومر | دانلود رایگان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.