فایل صوتی باور های غلط درباره ثروت

دانلود رایگان – سریال زندگی در بهشت از استاد عباسمنش

همرسانی کنید

به درخواست رسمی سایت عباسمنش از سایت حذف شد.

ماجرای «سریال زندگی در بهشت» از آنجا شروع شد که ما تصمیم گرفتیم برخلاف سفرهای کوتاهِ همیشگی‌مان به پارادایس (ملک دریاچه و خانه‌ی روی آب)‌، اینار فصل بهار را در این مکان بهشت گونه تجربه کنیم.

هربار که به اینجا می‌آمدیم‌، به خاطر علاقه‌ی همیشگی من در به تصویر کشیدنِ زیبایی‌ها‌، صدها فیلم از ماجراهای جالب در اینجا تهیه می‌شد. فیلم‌هایی که هرگز از حافظه‌ی دوربین من فراتر نرفت و استفاده نشد.

ما تصمیم گرفتیم‌ فیلم‌های قبلی را فراموش کنیم‌، اما ماجرای‌های این اقامتِ به نسبت طولانی تر در این مکان بهشت گونه را به جای ذخیره در گوشی موبایل من‌، با شما اعضای خانواده‌مان شریک شویم.

سریال زندگی در بهشت‌، تعاملی دوسویه است که یک سوی این تعامل:

روایتِ ماجراهای ماست از: قدم‌های ساده اما پیوسته‌ای که هر روز برای بهبودِ زندگی‌مان در تمام جنبه‌ها برمی‌داریم‌، مسائلی که در راستای این بهبود حل می‌کنیم‌، راهکارها و ایده‌هایی که به آنها هدایت می‌شویم‌‌، زیبایی‌هایی که خداوند و طبیعت سخاوتمندانه به زندگی‌مان می‌آورد و… و به اشتراک گذاشتن‌شان با شماست.

و سوی دیگرِ آن:

«نظرات و نگرش‌های زیبایی شماست» که این فرایند را تکمیل می‌کند و چهره‌ای متفاوت و ماندگار به زیبایی‌های «سریال زندگی در بهشت»‌، می‌بخشد و این تعامل دوسویه که «مصداق واضح صدق بالحسنی» است‌، همه‌ی ما را رشد می‌دهد و به قول خداوند ما را‌ برای آسانی‌ها‌، آسان می‌کند.

شما میتوانید سریال زندگی در بهشت از استاد سید حسین عباس منش را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید. به کانال تلگرام ما بپیوندید.

دانلود، کلیک کنید.

همرسانی کنید

3 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان – سریال زندگی در بهشت از استاد عباسمنش»

  1. ممنون و سپاس گزارم بابت این فایل ها ،چه ایده خوبی که فایل ها رو این طوری قرار دادید .خیلی انرژی میده .در مورد تبلیغات هم باید بگم این جا که تلویزیون نیست خانواده نشسته باشه هر کس با موبایل به صورت شخصی وارد می شه و همه هم بالغ هستیم .دوستون دارم خیلی زیاد?????‍♀️?

  2. تبلیغات سایت کمی جنسی شده اند.
    لطفا به گوگل بگیر رعایت کنه
    خانواده اینجا نشستن??

  3. سلام خدا قوت لطفا راهنماییم کنید چجوری فیلم و فایلارو از سایت دانلود کنم بلد نیستم اصلا،??

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.