عنوان محصول: پکیج صوتی من دوست داشتنی

دانلود رایگان – من دوست داشتنی- بخش اول از سعید پورندی

همرسانی کنید
مایا آنجلا:  ««من به کسانی که خودشان را دوست ندارند و به من می گویند دوستت دارم اعتماد ندارم. »» 

درباره دوره صوتی من دوست داشتنی:

برای دوست داشتن خود دیگران را ببخشید. گاهی اوقات در زندگی با افرادی مواجه می شوید که نمی توانید آنها را ببخشید. احساسات منفی وجودتان را پر می کند و دائما ناراحت هستید. وقتی وجودتان را از کینه و نفرت پاک کنید می توانید خودتان را بیشتر دوست داشته باشید.

وجود شما چون بادکنکی است که اگر با هوای پاک پرشده باشد می تواند تا اوج آسمان بالا برود. اما وقتی قلب شما پر از احساسات منفی نسبت به دیگران است نمی توانید خودتان را دوست بدارید. احساسات منفی و کینه و نفرت چون سنگی است که به نخ بادکنک وجودتان آویخته شده است و پرواز و اوج گرفتن را برایتان غیرممکن خواهد ساخت.

خرید این دوره به صورت قانونی از سایت رسمی ایشون.

اگر می خواهید به احساس خوب برسید و قلب تان را آرام کنید آدم ها را ببخشید. شاید بگویید نمی توانم ببخشم. آین افراد در حق من بدی های بسیاری کرده اند. به من ظلم کرده اند و حقوق مرا نادیده گرفته اند. اما شما بخاطر خودتان دیگران را ببخشید. دیگران را بخاطر خدا ببخشید تا بتوانید قلب تان را از کینه و نفرت و احساسات بد پاکسازی کنید.

شما میتوانید دوره من دوست داشتنی از سعید پورندی را به صورت رایگان از سایت Bestieideas دانلود کنید یا به آن به طور آنلاین گوش دهید.

دانلود جزوات:

فایل های این دوره رو از سایت برداشتیم.

همرسانی کنید

2 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان – من دوست داشتنی- بخش اول از سعید پورندی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.