مدیریت درونی

کتاب صوتی مدیریت درونی خود اثر برایان تریسی

همرسانی کنید

هر مدل زندگی که دوست دارید با تمرین تفکر بدست آورید!

  • خود را انسان قابل اعتمادی می دانید؟
  • تاکنون کسی شما را الگوی خود قرار داده است؟
  • اعتماد به نفس کافی برای انجام مسئولیت های زندگی را دارید؟

افراد بسیاری در زندگی اعتماد به نفس بالایی دارند‌ و از این رو در بین مردم دوست داشتنی‌تر هستند. این افراد با افکار مثبت و تصورات خود زندگی و آینده‌ی خوبی را برای خود رقم می‌ زنند و از این رو خود و دیگران را به صورتی مدیریت می‌ کنند تا بهترین عملکرد را به دست آورند.

اگر شما فردی هستید که توسط اطرافیان خود الگو شده و دوست داران زیادی در محیط اطراف خود دارید، پس بدون شک از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید و عملکرد خوبی نسبت به مسئولیت هایی که برعهده داشته اید از خود نشان داده اید. باید به گونه‌ای باشید تا بتوانید کیفیت زندگی خود را بالا ببرید و بهترین عملکرد را به دست آورید. داشتن اعتماد به نفس و مدیریت خود و رهبری کردن دیگران نیاز به خصوصیات و ویژگی‌ های خاصی دارد که می توان آنها را آموخت یا تقویت کرد.

برای دستیابی به موفقیت و افزایش کنترل و کیفیت زندگی، بهتر است از کتاب صوتی مدیریت درونی اثر برایان تریسی کمک بگیرید. برایان تریسی یکی از برترین سخنرانان، نویسندگان و کارآفرینان بزرگ آمریکایی است که بیشتر موضوعات، صحبت‌ ها و سمینارهای او در مورد رهبری، فروش، مدیریت و استراتژی کسب و کار است.

هم اکنون شما میتوانید کتاب صوتی مدیریت درونی اثر برایان تریسی رو از سایت BestieIdeas به صورت رایگان داونلود کرده یا به آن به صورت آنلاین گوش دهید.

 

قسمت اول

داونلود کتاب صوتی مدیریت درونی

قسمت دوم

داونلود کتاب صوتی مدیریت درونی

قسمت سوم

داونلود کتاب صوتی مدیریت درونی

قسمت چهارم

داونلود کتاب صوتی مدیریت درونی

قسمت پنجم

داونلود کتاب صوتی مدیریت درونی

همرسانی کنید

1 دیدگاه دربارهٔ «کتاب صوتی مدیریت درونی خود اثر برایان تریسی»

  1. سلام خیلی سایتتون خوبه
    فقط بعضی لینک ها کار نمیکنند مثل این کتاب مجدد لطفا آپلود کنید در صورت امکان خواهشا

    تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.